Opinie o Kryzos Robert Borkowski w Książenice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kryzos Robert Borkowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kryzos Robert Borkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kryzos Robert Borkowski w Książenice

Ogłoszenie na Mechanik do Kryzos Robert Borkowski pojawiało się w Praca.gov.pl, polecacie aplikować?

Podwykonawca Nowy wpis

Czy Państwo pracują jeszcze dla CSI?

Schumacher Nowy wpis

Pozwolę sobie dodać skoro pracodawca pisze cyt; Generalnie bardzo nie polecamy pana tzw.Schumachera , mało nie pozabijał ludzi na trasach , Nadmienię tylko że trzech kierowców woziło tzw. ''elitę'' bardzo wymagającą pod względem jazy i zarazem reszty. Gdzie ja byłem jednym z nich. Więc pozostawiam to innym czytającym do zrozumienia tego wyjaśnienia. Tym bardziej że jedna tzw''księżniczka'' która nadawała z każdej jazdy recenzję dla optymalizacji firmy Lotos po każdym przewozie z danych firm podwykonawców .Trzy krotnie ze mną jadąc 400 prawie kilometrów w jedna stronę ,co o dziwo nie zostawiła komentarza żadnego .A zarazem chciała ta osoba ,by zawsze ją obsługiwać .Lecz niestety to nie było zależne z strony podwykonawcy jak i mojej ,tym bardziej że w wyjątkowych sytuacjach inni skorzystali z usług mojej byłej firmy. Uwaga mowa cały czas o złym ,ogumieniu, łyse opony, huczącymi łożyskami, cieknącym zbiornikiem z którego niestety waliło w kabinie ,skraplał się płyn chłodniczy na kolektor i po przez temperaturę niestety waliło ,nawet olejki eteryczne i zawieszki nic nie dały. Mało tego jazda półtorej miesiąca z pip..pip..pip..pip..pip..pip..pip... usterka alternatora, który w końcu zregenerowano. Dobrze że radio działało przy huczącymi łożyskami ,niestety trzeba było trochę słuchać radia głośniej. Gdzie lepiej było głośniej słuchać radia niż łożyska co maszyniści zwracali wiecznie uwagę . Niestety parokrotnie mówienie o usterkach kończyło się jak zawsze ''jeździć obserwować '' Ale w końcu po rozmowie z maszynistą którego odwoziłem do domu z zduńskiej woli i nie co zatargiem z nim o hałas w samochodzie z powodu opon i łożysk. Udało się jakby po wytłumaczeniu innym po 3 miesiącach przegadać ze pora najwyższa się tym zająć. By nie było różowo unikali inny tego samochodu jak ognia.. I pisali różne rzeczy by do tego (usunięte przez administratora) nie siadać. Oczywiście rozumiałem to ale wpływu żadnego na to nie miałem . Bardzo mnie interesuje wpis ten ze względu na to że jakoś w zastępstwie jak jeździłem samochodem seatem lub innymi skodą jedna potem drugą ,trzecią. Jakoś nie pachniało i nie śmierdziało jak z rynsztoka. Prawie miesiąc jeżdżenia. Dziwne nie ! Ale jak się nie wymienia filtra kabinowego nie czyści się przewodów wentylacyjnych, nie odgrzybia się kanałów i klimatyzacji .Gdzie tym samochodem przejechałem prawie że 90 tys. kilometrów I nigdy z w/w rzeczy nie było robione! Wszyscy co tam pracowali mówili mi Schumacher pierdziel to ,szkoda nerwów zostaw (usunięte przez administratora),bo to nic nie da ! Nie pisz bo i tak za chwile wypowiedzi znikną ! Jeden do dzis płaci odszkodowanie za wypadek, inni jadąc po rowach jeździli urywając zawieszenia. Jeden robił taki że ,wsiadali maszyniści nawet nie wierzący i się żegnali, To sa słowa pracowników byłych nie moje . Ile jeszcze tego było szkoda pisać i sie denerwować. Czy aby pan siadając w samochody zastępcze takie jak skoda na SK lub SRB wie że zawieszenie całego tam nie ma ? A pisze pan tu o czym o swoich wywodach ? Myślałem że trafiłem na profesjonalistę jako starego kierowcę ale wstyd Robercie wstyd ! Gdzie rozumiałem trochę twoją sytuacje a ty moją ,ale takiego chamstwa sie nie spodziewałem

Schumacher

Dla chcących zarobić na waciki robota w sam raz .By pod knajpą nie stać i nie wpaść w nałóg. Kierowcy chcący zarobić normalnie i liczyć na to żeby w dzisiejszych czasach zarobić 6 tyś na rękę Niestety ale tu nie znajda pracy Zarazem każdy jest pod telefonem przez 24/h pracując pełniąc dyżur. Każdy liczy tam wyjechane kilometry i za to ma płacone tylko ! A czy ktos siedzi na czterech literach i oczekuje kursu pół dni czy cały dzień Nikt tego pod uwagę nie bierze .Mi po 22 godz jazdy non stop w czasie gdzie pracowałem przez 25 godz .Co mogę na aplikacji swojej dobrze że taka posiadam udowodnić jakby co .. Pomimo przejechania 1550 kilometrów i zgłoszeniu działowi spedytorkom iż teraz odpoczywam Robiąc z dnia na dzień po nie więcej takich maratonach myślałem ze mam do czynienia z ludźmi którzy chyba to rozumieją Ale jak sie okazało niestety nie ! Po 4,5 godz snu po maratonie telefon i sms z zleceniem na juz wyjazd ..Nie wiele myśląc z mojej strony napisałem sms o treści odpoczywam po pracy 25 prawie że godzinnej gdzie jazy miałem 22 godz do godz 16 ! A tu sms zwrotny To Monika decyduje kiedy masz wolne nie spedytorka Ela Jeśli nie dostałeś zgody od Moniki na wolne to twoim obowiązkiem jest jechać ... a po chwili drugi sms ' wysyłam zlec do podwykonawcy i zgłaszam odmowę zlecenia ...no jaja se ktos robi ..To ja mam po 25 godz pracy spać po 4,5 godz i ludzi wozić maszynistów ! I może jak zawsze znów jeździć po 22 godz non stop robiąc kilometry ..Niestety ale za ta sytuację zostałem zwolniony ! Tak sie wynagradza pracowników chcących pracować robiąc po 20 tyś miesięcznie kilometrów ! Mnie jako kierowcę zawodowego nie przeraża to że się jeździ po 17-22-25 godz bo całe życie człowiek jeździł nie jednokrotnie w obsadzie podwójnej na ciężarówkach po świecie i też jak wiadomo pracowało sie od 18-22 max 23 godz wraz z załadunkiem dziennie Więc mnie to nie przerażało ale odpoczynek nie miał mi prawa nikt przerywać ..

PRACODAWCA
@Schumacher

Generalnie bardzo nie polecamy pana tzw.Schumachera , mało nie pozabijał ludzi na trasach , w aucie taki (usunięte przez administratora) i smród że trzeba było odkażać. Również nie polecamy jego ELABORATÓW , wiecznie wypisywał do dyspozytorek takie bzdury, kłótnie i chamstwo na porządku dziennym, a o jego wyobraźni nie wspomnę nawet.

Schumacher Nowy wpis
@PRACODAWCA

Może jak się mówi,''A'' to powinno się mówić ''B'' Panie Borkowski, jako pracownik otrzymałem samochód z takim syfem w środku,że nawet piasek z dywaników przylegał do dywanika. Nie wspominając o tym, czy kiedykolwiek w tym samochodzie ktoś odkurzał. Zarazem stan techniczny samochodu /ów, którym wykonywałem, pracę siadając, jako kierowca zawodowy, zastanawiałem się, czy w ogóle siąść za kierownicę. Zawieszenie samochodu belka przednia -4 belka tylna w +3. Co powodowało, ogumienie ścinało i zarazem jazda po mokrym asfalcie to jak igranie z ogniem. Gdzie jadąc, droga krajową 80 km H trzeba było, zastanowić się dobrze, czy nie zmniejszyć prędkości. Chyba że Pan chce, mam nagranie z takiej jazdy nagrana na video rejestratorze, kiedy to z pracownikiem kolei jadąc do miejsca docelowego, jadąc, prostą drogą samochód wpada, w poślizg na mokrej nawierzchni przy 84 km H. Aczkolwiek o czym mówimy opony łyse, brak bieżnika zewnętrznego w przedniej osi, tylna oś opony po ząbkowane. Prawdopodobnie spowodowaniem jazdy kiedyś przy wysokim ciśnieniu w oponach. Oczywiście tak to jest, kiedy przekłada się opony używane z innego samochodu do innego i zarazem wmawia się innym, przecież nowe były. Mam jak coś taka odpowiedz od pani Moniki, kiedy to zgłaszane było dwa tygodnie od czasu zatrudnienia. Filtr kabinowy waliło z niego gorzej niż z rynsztoka, ale nie było mowy o tym poza wymiana oleju i filtra olejowego ! Nie wspominając o reszcie świece ludzie 80 tys. kilometrów nawet nie było mowy o wymianie. Rozumiem koszty Pęknięty zbiornik wyrównawczy i cieknący płyn na alternator oraz kolektor, z którego waliło w kabinie zarazem też. Chyba że chce Pan mam filmiki porobione w razie konfrontacji wraz z sms , informacjami. Rozumiem, to grosze nie kosztuje i obsługa floty i zarazem utrzymanie reszty kosztowne sprawy. W moim przypadku dałem sobie radę, mając na uwadze, że korporacje mnie zniszczyły i Żonę mam na SM chorą, że czasami trzeba zacisnąć zęby, by móc z czegoś żyć i utrzymać resztę. Ciekawi mnie skoro Pan taki tu wniosły, co będzie miała, firma Lotos do powiedzenia, jak udostępnię te filmiki z video rejestratora sms z prowadzonym dziennikiem pracy po 27-56 godz. itd. Nie wspominając o filmikach gdzie za swoje pieniądze nawet i byłem na stacji diagnostycznej nagrywając usterki. O których informowałem na bieżąco stad z mej strony wiedza. Gdzie, gdyby nie nie znali, w życiu by mnie nie wypuściliby, jechać dalej. Niestety jak się mówi ''A'', to się, mówi ''B'' Czy pisanie elaboratów do osób jako spedytorek, które nawet nie wiedziały, kto pracuje, kto odpoczywa, kto ma wolne, gdzie po pracy za kółkiem gdzie 36 godz. byłem, ktoś dzwoni jako spedytorka i pyta się mnie czy pojadę ! Gdzie właśnie po tylu godzinach ktoś idzie spać ! Panie Borkowski, nadmieniać tu mogę więcej ? Jak można pracownikowi wydać samochód, który nie nadaje się do jazdy ! I bezczelnie pisać na publicznym forum nieprawdę ! Nawet firmy nie było stać na szmatki do szyb,środki czystości, skrobaka do szyb nie szło się doprosić ! Nie wspominając o innych rzeczach, takich jak sam serwis, brak przeglądu itd. Gdzie inni kupowali, choć tu przyznaje, racje zapomnieli się, że są, w pracy inni, jedli kupowali jedzenie na kartę paliwową gdzie wszelkie zakupy poza paliwem były, zablokowane. Więc proszę tu nie wypisywać bzdur a tym bardziej że pisze Pan, że mało nie pozabijałem ludzi. Oczywiście skopiowałem, sobie w razie,'' w' 'odpowiedz. I skoro Pan tak twierdzi, może faktycznie zastanowię, się nad wysłaniem tych filmików do firmy ''LOTOS'' Jakimi podwykonawcami firma Cargo Speed współpracuje i jakim taborem wozi się ich pracowników. Nie byłoby, żadnego wpisu jakby się Pan zachował, jak człowiek ! Jeżeli ktoś jeździ nawet i tym bardziej nie do końca sprawnym samochodem z łysymi oponami, zawieszeniem do roboty i robi, to godząc, się pokonując miesięcznie po 20 tys. kilometrów i więcej, na Pana miejscu po odmowie z mojej strony i ochrzanieniu spedytorki, która mnie po 27 godz. pracy budzi po 4,5 godz. snu i mówi komuś, że ma, jechać rozkazując, mi, gdzie odmawiam kategorycznie, bym się dobrze zastanowił ! I Pan tu nie umie poradzić sobie z pewnymi sprawami, a zarazem mnie zwalnia. No to w takim razie pozwolę sobie to zostawić innym. Najwidoczniej Pan chce, bym udowodnił, pokazując, prawdę zarazem dowiódł, swojej racji.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kryzos Robert Borkowski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Iza

Na stronie firmowej, w sekcji z karierą są aktualne oferty pracy dla kierowcy kategorii B oraz na obsługę klienta. Widziałam, że kiedyś w na jednym portalu pracy był poszukiwany spedytor międzynarodowy. Czy taka praca byłaby jeszcze opcjonalna? Szukam zatrudnienia w logistyce. Jakie stawki na spedycji i o jakich benefitach była konkretnie mowa w opisie? Jakie do dziś mogły zostać wprowadzone?

Zostaw merytoryczną opinię o Kryzos Robert Borkowski - Książenice

• Jak się pracuje w Kryzos Robert Borkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Kryzos Robert Borkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Kryzos Robert Borkowski
  • Łąkowa 27