Aps-Paweł Słomiany
counter
1 3 21 5 1
....

Z całego serca nie życzę nikomu pracy dla tego „pracodawcy” koleś w ogóle nie zna się na prowadzeniu firmy, nie wie co to jest szacunek dla pracownika oraz ma ich gdzieś. Jeśli szukasz pracy to powodzenia w znalezieniu ale dla aps naprawdę nie polecam.

Poirytowana

Czy ktoś ma jakikolwiek kontakt do szanownego pana bądź jego księgowej?

....

Xyz Nowy wpis
@....

Czy masz jakiś kontakt do tego gościa? Od bardzo dlugiego czasu staram się odzyskać moje dokumenty.

... Nowy wpis
@Xyz

Haha ja tez czekam,jedynie numer telefonu ale nie odbiera i nie odpisuje

Xyz Nowy wpis
@...

U mnie minęło już półtorej roku.

... Nowy wpis
@Xyz

Masakra ????

Poirytowana

Czy ktoś ma jakikolwiek kontakt do szanownego pana bądź jego księgowej?

@Poirytowana

Jedynie numer telefonu a o co chodzi?

@:)

Od 2 lat nie otrzymałam świadectwa pracy. Numer do P. Pawła mam jednak kontaktu zero. Dlatego szukam kontaktu do księgowej.

@Poirytowana

Uuu to będzie problem bo wielki Pan nie chce podawać numeru do niej a podejrzewam ze dlatego ponieważ Ta Pani rozlicza go nie legalnie lub nie zgodnie z prawem

@:)

Co w takim razie mogę zrobić, zeby odzyskać swoją umowe i świadectwo pracy?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Aps-Paweł Słomiany?

Adam

Macie może premie kwartalne ?

...........
@Adam

Nie ma u niego czegoś takiego, on nawet nadgodzin nie płaci więcej a święta i weekendy taka sama stawka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

...

Najgorszy pracodawca jakiego można mieć!Traktuje swoich pracowników jak smieci.Mam nadzieje ze jego tez ktoś zacznie tak traktować ;)

Problem

Pan wcale nie zna się na prowadzeniu firmy. Wielki szef za 3 grosze. Nie polecam.

Adrian
@007

Czemu tak myślisz? Jesteś pracownikiem Aps i możesz powiedzieć co Twoim zdaniem mogłoby tu działać lepiej oraz co jest Twoim zdaniem w porządku? Czekam na jakiś dłuższy wpis, daj znać!

Wiktor

@obcy powiesz coś więcej o tej umowie ? Dlaczego jest zla?

Obcy

Nie polecam pracy u tego pana, praca na gównianej umowie,i problem zeby szanowny Pan wyplacil pieniadze,zero kontaktu z nim.Jedynm słowem (usunięte przez administratora)

Poszkodowanaa

Praktycznie zero kontaktu z Pracodawcą, umowy śmieciowe, i to po czasie, brak wynagrodzenia !!! Kompletne (usunięte przez administratora) pracowników, nie odbieranie i nie odpisywanie na wiadomości

Praca przez parę miesięcy bez umowy, kontakt słaby, wynagrodzenie wypłacane po czasie.

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś pracownik, w firmie Aps-Paweł Słomiany w mieście Turbia, który ma jakieś nowe informacje, bo nie wiemy czy opłaca się u nich podjąć pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Aps-Paweł Słomiany - Turbia

Aps-Paweł Słomiany