Okulscy Księgowość Sp. z o.o.

Adres: Słomińskiego 17 lok. 41, 00-195 Warszawa

NIP: 5261714304 KRS: 0000189758

Okulscy Księgowość Sp. z o.o.

Opinie o Okulscy Księgowość Sp. z o.o.

Klient

Rozmawiałem z Panią O. Tak prymitywnej osoby w kontakcie z klientem jeszcze nie spotkałem. Chyba się Pani minęła z powołaniem. Obcesowość, prymitywne odpowiedzi, aż się chce rzucił słuchawka i puścić wiązankę. Nie polecam . Moje sugestie dla Okulscy Księgowość Sp. z o.o.: Wysłać P. O na szkolenie z obsługi klienta, żeby pługiem nie zalatywało. Lubię atmosferę w Okulscy Księgowość Sp. z o.o. za: Pracownicy są super

Nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie OKULSCY KSIĘGOWOŚĆ Sp. z o.o. – bądź pierwszy! Pomóżmy innym podjąć dobrą decyzje o zatrudnieniu.

Zostaw opinię o Okulscy Księgowość Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Okulscy Księgowość Sp. z o.o.