Opinie o Firma Handlowo Usługowa J&G Top Car Grzegorz Niżnik w Tworóg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo Usługowa J&G Top Car Grzegorz Niżnik. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Handlowo Usługowa J&G Top Car Grzegorz Niżnik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa J&G Top Car Grzegorz Niżnik w Tworóg

Trafiłem na tą firmę, bo szukam właśnie etatu jako handlowiec-sprzedawca i ta firma wyświetliła mi się najbliżej mojego miejsca zamieszkania. Czy na dzień dzisiejszy mogę złożyć cv i spodziewać się zatrudnienia? Chciałbym dopytać jeszcze czy sprzedawcy mają prowizję od ilości sprzedanych aut.

Kamil Nowakowski Nowy wpis

W ogłoszeniu bezwypadkowy, a na miejscu z każdej strony kit , dosłownie, żona handlarza oburzona że się nie znam i że mam stary miernik na pewno, nie polecam !!! 300km nadaremno. Właściciel sam sobie pisze opinie pozytywne

Joanna N. Nowy wpis
@Kamil Nowakowski

Drogi Panie Kamilu widzę męska duma urarzona, ponieważ obsługiwała Pana kobieta. Po pierwsze nie powiedziałam, że ma Pan stary miernik. Tylko, że dokonywał Pan niewłaściwie pomiaru, czujnik nie był prawidło przykładany do płaskich powierzchni. Niestety nie wystarczy pożyczyć miernik, lecz przede wszystkim trzeba potrafić i mieć pojęcie, jak go obsługiwać. To Pana zabolało, a jak się nie potrafi to z każdego auta zrobi Pan Choinkę. Nadmienię jeszcze, że Miernik był płaski, czyli do powierzchni płaskich, a nie do za okrąglonych. Miałam do dyspozycji kulkowy no ale cóż Panu nie można było nic wytłumaczyć, bo wie wszystko najlepiej i oczywiście ma odpowiednie kwalifikacje, niepotrzebnie cokolwiek tłumaczyłam. W tym czasie na podwórku znajdowało się 7 sztuk Audi, lecz Pana interesowało najtańsze z Internetu do innych nawet Pan nie podszedł, właściwie dla mnie lepiej. Na wstępie został Pan poinformowany oraz okazono zdjęcia do wglądu, że na aucie była lakierowana strona 220 mikronów oraz przód 420 mikronów, reszta samochodu w oryginale 140 mikronów. Wykonanie tego miało miejsce w 2019 roku przez poprzedniego właściciela. I TO JEST DLA PANA SZPACHLA BĄDŹ WYPATKOWOŚĆ SAMOCHODU. GRATULUJĘ WIEDZY. A Teraz sami Państwo mogą sobie odpowiedzieć z kim miałam do czynienia. Na dodatek podpisuje się Pan czyimś imieniem i nazwiskiem Panie PAWLE GLI..ki. To już trzeba mieć tupet i jeszcze Pan myślał, że się nie będę wiedzieć kim Pan jest. Niestety o takim wysokim poziomie kultury i wiedzy miałam do czynienia raz w życiu, właśnie z Panem i nie da się tego zapomnieć. Wstyd.

Ryszard58 Nowy wpis

Bardzo polecam Pana Grzegorza, ponieważ zawsze doradzi. Dodatkowo zawsze posiada jakieś fajne auto. Ja kupiłem i bardzo jestem zadowolony. 100% pozytyw

Sylwia

czy firma ma jakąś stronę internetową albo wie ktoś gdzie szukać informacji na temat przyjęć? nie szukają może sprzedawców? chyba, że Pan sam wszystko prowadzi, będę wdzięczna za informację

Firma Handlowo Usługowa J&G Top Car Grzegorz Niżnik prowadziła rekrutację na stanowisko Робота в таксі на авто компанії. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Oczywiście zapomniałam dodać że trzeba wspierać dobrych sprzedawców takich jak Pan Grzegorz i dlatego koleżanka poprosiła mnie o swój komentarz na tej stronie.

Zgadza się, ja kupiłam również i polecam w 100% samochody od Pana Grzegorza. I jako sprzedawcę również 100% na plus ps. koleżanka która napisała wcześniej mi go poleciła.

Polecam, kupiłam już dwa auta u Pana Grzegorz i jest to pełen profesjonalizmu sprzedawca. Widzę że próbuje mu ktoś zepsuć opinie. Ale myślę że to konkurencja.

Totalny brak szacunku dla klienta. Pan Grzegorz jest osobą wulgarną oraz arogancką. Nie polecam!

@Marcin

Skąd takie wnioski? Ja, u Pana Grzegorz Kupiłam już dwa auta i nie potrafię sobie wyobrazić aby on był tak jak Pan pisze wulgarny. Wręcz odwrotnie, większość sprzedających jak by podchodziła do sprzedaży samochodów jak Pan Grzegorz to handlarze mieli by inną opinię. Moi znajomi również tam kupili już samochody i są zadowoleni. Niestety ale węszę tutaj chyba jakąś konkurencję dlatego taka opinia.

Polecam bardzo, wszystko w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa J&G Top Car Grzegorz Niżnik - Tworóg

Firma Handlowo Usługowa J&G Top Car Grzegorz Niżnik
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Górna 4A lok. 7
    42-690 Tworóg