counter
1 1 7 5 1
Stefek Nowy wpis

Czy jest transport zapewniony dla osób z okolic Bytomia?

Szofer Nowy wpis

To sprawiło że po miesiącu pracy trzeba było iść do sądu a w sądzie pan szczesny przedstawił jakiś sfałszowany papier z moim podrobionym podpisem że pobrałem 1200 zaliczki co oczywiście biegły grafolog szybko wyjaśnił że to było (usunięte przez administratora) wynagrodzenia za pracę otrzymałem po dwóch latach bo szczesny był nieściągalny to tylko namiastka wszystkiego co przechodziłem do tego sfałszowany dowód rejestracyjny ciągnika którym kazał sie posługiwać a później miał sprawe karną a jedna z ciekawostek to jak szczesny podjechał na stacje żeby zapłacić za tankowanie to przyleciał do mnie czy nie mam mu pożyczyć 10 zł bo mu brakło przepaliła mi sie żarówka to mówi niech pan wyłoży ze swoich jak odmówiłem to w samochodzie rano zastałem wypowiedzenie z uzasadnieniem brak możliwości dalszej współpracy to było jakieś 7 lat temu już dokładnie nie pamiętam czasu nawet świadectwa za ten miesiąc nie mam dlatego jestem w szoku że po tylu latach dalej te same numery robi dziwie sie że wogóle żyje jeszcze bo jeżeli państwo nie potrafi zrobić porządku z gnojem to już dawno kierowcy powinni to zrobić

anonim Nowy wpis

Kazimierz Nowy wpis

Dlaczego ostrzegałeś przed firmą MD Cars? Co możesz powiedzieć na ten temat, co sprawiło że masz takie zdanie na temat tego pracodawcy? Mam nadzieję że powiesz coś więcej na ten temat.

Kasia

@kierowca zgłosiłeś to gdzieś, że nie zostały wypłacone Ci pieniądze, które zarobiłeś?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kierowca

Witam, dokladnie tak jest.Oszust , kłamca i zlodziej. Mam taka sama sytuacje i niewyplacone pieniadze za wykonana prace. Nie dajcie sie nabrac i nie pracujcie na oszusta. Koszmar nie pracodawca!!!!!!!!!

ten drugi

Lutek ty ciulu, czemu nie napiszesz że cie boss (usunięte przez administratora) dlatego ze byłeś cienki w uszach!

Lutek

Uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ostrzegam przed tym pracodawcą, oszust jakich mało, tak, tak wiem co piszę, przepracowałem cały miesiąc i miałem otrzymać wynagrodzenie do 10-tego następnego miesiąca i niestety nie zapłacił. Więc zwolniłem się i zgłosiłem to do PIP-u. Sprawa jest w toku. Dowiedziałem się że tak robi z każdym kto się do niego zatrudnił. Próbowałem polubownie zakończyć sprawę ale niestety nic nie dało, po prostu ma to gdzieś. Niczym się nie przejmuje a telefon zablokował jak się chcę z nim skontaktować. Omijajcie tą firmę dużym łukiem. Jeszcze jedno, będzie obiecywał 50 euro na dzień a w umowie będzie najniższa krajowa brutto, To znaczy że wypłaci ci tylko tyle ile w umowie.

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o MD Cars Sp. z o.o. - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad