Opinie o Dariusz Drewiczewski Red Seven w Siemianowice Śląskie

counter
2 3 8 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Czy firma Dariusz Drewiczewski Red Seven w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

zapytanie Nowy wpis

@pracownik Co sądzisz o tym pracodawcy? Masz do niego zaufanie? Warto aplikować do tej firmy? Zależy mi na dobrej atmosferze między pracownikami.

pracownik Nowy wpis

Tak, można dodać członków rodziny, dzieci, żonę itp.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 341 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Dariusz Drewiczewski Red Seven? Można dołączyć rodzinę?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Bleble

Ja dalej nie wiem, aby był emotk :( ????

Smigi

Nie Polecam Jakielkowiek współpracy. (usunięte przez administratora)

beata

[usunięte przez moderatora][usunięte przez moderatora]wykonuje prace niezgodnie ze sztuka budowlana. prace wykonuje byle skasowac kase i sie zmyc, nie polecam nikomu wspolpracy z tym panem

były pracownik
@beata

Pani Beato, cóż Pani może wiedzieć o sztuce budowlanej. Ta firma, którą Pani obraża istnieje na rynku już od ponad 12 lat. Wydaję mi się, że jeżeli byłaby nieuczciwa i nienależycie wykonywała swoje zadania to nie utrzymała by się tak długo. Zapewne ocenia Pani firmę z perspektywy Pańskiego partnera, a jak to w budowlańce bywa znaleźć dobrego pracownika, niepijącego, przychodzącego do pracy regularnie to jak ze świeczką szukać. Kto ma własną działalność ten zrozumie. W innym przypadku to jest niemożliwe. Pan Dariusz był bardzo wymagający, ale zawsze płacił na czas i nigdy nie było sytuacji, żeby był niewypłacalny!! Co w dzisiejszych czasach zdarza się bardzo często. Proszę się zastanowić nad wypisywanym tekstem zanim trafisz z deszczu pod rynnę ! Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Drewiczewski Red Seven - Siemianowice Śląskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad