Opinie o Milimex S.A. w Siemianowice Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Milimex S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Milimex S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milimex S.A. w Siemianowice Śląskie

Na jakie zarobki można liczyć w Milimex? Czy są w waszej firmie jakieś premie, dodatki, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dodatek za pracę na zewnątrz. Widzę że rekrutują do Bytomia, czy ktoś rzetelnie może odpowiedzieć. ( Nie liczę tylko na dobre motywacyjne słowa szefa.) :)

Śmieszny 77 Nowy wpis
@Nowy

Wczasów pod gruszą niema,premia od przerobu,najlepiej jakbyś k nic nie pytał tylko praca praca praca

@Śmieszny 77

Szukają właśnie pracowników produkcyjnych i mam zamiar wysłąć cv. Wiesz czy szukają do firmy do was więcej osób, czy tylko jeden wakat jest do obsadzenia?? A wynagrodzenie podstawowe jak wypada? Dali w ogłoszeniu kwotę od 4 242, i zastanawiam się czy faktycznie jak ktoś ma doświadczenie to coś więcej mu rzucą, czy tylko tak napisali? :P Premia konkretna jakaś chociaż?

Kasa fajna lecz zależna od działu? Odniesiecie się wiec na których wygląda to najbardziej adekwatnie względem obowiązków? po prostu widziałem, że kiedyś szukali do siebie kogoś odpowiedzialnego za zaopatrzenie oraz logistykę. Czy to będzie jeszcze dostępne? wiadomo? Mam doświadczenie i może bym się przyjął. Powiecie jaki samochód służbowy jest w tym przypadku oferowany?

Co sądzisz o atmosferze w firmie Milimex S.A.? Ile można tam zarobić?

Lolek Nowy wpis

Kasa fajna ale zależy gdzie na jakim dziale chcesz robić a tak spoko

Nie szanują pracowników , dowody na to następny wice prezes wyleciał który pracował 20 lat za to że chciał być lojalny dla pracowników . Nawet na stanowisku dyrektor syn właścicieli podziękował za współpracę i poszedł pracować do konkurencji. Firma nastawiona na zysk ,a pracownik jest nikim ( jak nie ten to następny ,taki mają sposób na pracowników )

Firma Milimex S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Inżynier budowy. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Siemianowice Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Halina

fajnie, że ktoś rok temu opisał strukturę firmy, przynajmniej widać czy jest szansa na awans czy nie i pytanie tak w sumie czy ludzie w ogóle tu awansują? I czy przedstawiona struktura uległa jakiejkolwiek zmianie?

Firma rodzinna. Jeżeli chodzi o pĺatności - wszystko w terminie. Struktura firmy to właściciel-2 vice prezesów-3 kier. kontraktów- kierownicy budowy-inżynierowie. Jeżeli chodzi o właścicieli to się nie wcinają. Z vice prezesami gorzej. Jeden choleryk na górze nie wiadomo co tak naprawdę robi, drugi coś robi(ale nie wiadomo co) ale zawsze niewinny. Kierownicy kontraktu, kierownicy budowy, inżynierowie wraz z ludzmi z biura robią dobra robotę. W firmie robotę robią ulubione firmy podwykonawcze, reszta ma cienko się przebić. Ogólnie układy rodzinne i nie tylko rządzą.

Zadumany

Jakie są zarobki?

Nicola

Jaka tam jest średnia wieku? Sami mężczyźni?

@Nicola

40 lat

@..

Wiesz może ilu pracowników zatrudnia Milimex? Od jak dawna jesteś tam zatrudniony/zatrudniona? Jeżeli znajdziesz chwilę wymień proszę plusy i minusy pracy dla nich- zastanawiam się nad dołączeniem do zespołu.

Daleko !
@Zofia

ja właśnie chce odejść, pracuje tam krótko i z tego co widzę tylko dwa działy się liczą reszta nie jest doceniana ! Atmosfera fatalna ! Kadra kierownicza to same (usunięte przez administratora) i sprzedadzą cię za dwie cegły ! jeden wielki (usunięte przez administratora) o którym właściciele nie mają pojęcia Uciekać daleko !

Danuta
@Daleko !

Hej, a może nie warto od razu odchodzić z firmy tylko po prostu zebrać się całym działem i porozmawiać na ten temat z szefostwem :) Może istnieje jakaś szansa, że warunki się zmienią i zostaniecie docenieni :D Myślisz, że jest na to szansa?

Danuta

Cześć, jako, że nie udało mi się samej znaleźć takich informacji, przychodzę do Was z pytaniem - czy Milimex przyjmuje młode osoby, bez doświadczenia? Jeśli tak, to jakie mogą oni zajmować stanowisko w firmie? Jak wygląda dla nich zakres obowiązków i szkolenia wstępne?

zadowolony!

Firma budowlana godna polecenia. Pieniadze wyplacane zawsze w terminie,poza tym kirownictwo naprawde potrafi motywoac dobrym slowem, a to czasem jest wiecej warte niz pieniadze.

ha ha ha

Ha ha ha ha ha!!!!!!!

Rozśmieszona!

Buuuhhhaa

Jan
@zadowolony!

(usunięte przez administratora)biorą najtańszych podwykonawców zdarzało się że na budowie było 10 ludzi z Ukrainy i nikt po polsku nie mówił, 10 lat temu tak nie było ale teraz kasa sie liczy

Śmieszny77
@zadowolony!

Nic nie motywuje bardziej jak pieniądze

@zadowolony!

Hej, wiesz jaka jest aktualna sytuacja w firmie? Czy szykują się jakieś rekrutacje? Jak oceniłbyś stabilność na rynku firmy Milimex?

Zofia

Strona Milimexu jest obecnie w przebudowie- https://www.milimex.pl/, orientujecie się, czy mają zakładkę Kariera? Chciałabym przejrzeć ewentualne oferty pracy. Będę wdzięczna za pomoc.

Kamila

@.. nie przyjmują młodych?

Marian

(usunięte przez administratora) płacą mało (usunięte przez administratora)inaczej nie zapłacą faktur, kierownicy maja swoje firmy i w godzinach pracy robią swoje roboty zamiast pilnować budowy. Kierownik kontraktu przyjeżdża na budowę i je ciasto(usunięte przez administratora), inżynier budowy zamiast siedzieć na budowie i kontrolować wszystko siedzi w aucie i gada ze swoimi klientami, ta firma to kpina ewidentnie nie ma tam audytów wewnętrznych, trzeba bardzo ostrożnie do nich podchodzić.

Bartosz
@Marian

Opisujesz sytuacje, które nie powinny mieć miejsca. Możesz napisać jak wygląda sprawa z pracownikami jeśli chodzi o zatrudnienie? Konkretnie interesuje mnie rodzaj umów, które są zawierane z nowymi osobami. Napisz proszę więcej informacji.

Byle do lata

W firmie byłem zatrudniony na stanowisku inż. budowy, przy realizacji obiektu handlowego w Gliwicach. Co prawda ze względu na charakter wykonywanej pracy (realizacja), ciężko jest się odnieść do całości firmy, natomiast pod kątem pracy na budowie firma nie budzi zastrzeżeń. Na duży plus pracy, pod kątem pracowniczym, pracuje prezes firmy - życzliwy człowiek, który od pierwszego dnia informuje, iż o każdym problemie można z nim rozmawiać; Kierownik budowy, specjalista z dużym doświadczeniem i zdrowym podejściem do procesu realizacji budowy; Kierownik kontraktu, któremu z punktu widzenia realizacji, można zarzucić chyba jedynie, zbyt duże zaangażowanie w proces realizacji :); zawsze uśmiechnięta kadrowa oraz księgowość; oraz szara eminencja każdej budowy (dział handlowy), który zwykle stanie na głowie, aby budowa była zaopatrzona "na już" we wszystkie niezbędne materiały. Firma dysponuje siłami własnymi w postaci dobrze wykwalifikowanych cieśli, pracowników ogólnobudowlanych oraz dekarzy. Pracodawca rzetelny, wynagrodzenie zawsze przed wymaganym terminem, jak również nie doszły mnie żadne słuchy dot. zaległości wśród podwykonawców. Z mojej strony, pomimo niektórych niedogodności (które chyba są normalne w każdym miejscu pracy), pracodawca godny polecenia zarówno przyszłym pracownikom, jak i potencjalnym inwestorom.

@Byle do lata

Czy ogólną atmosferę między pracownikami również oceniasz pozytywnie? Dobre kontakty współpracowników firmy to trzon pracy zespołowej i jego efektywności. Prawdopodobnie użytkowników interesuje ten aspekt pracy w Milimex, dlatego zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytanie.

Jan
@Byle do lata

(usunięte przez administratora). Każdy kto miał kontakt z tą firemka wie że: swoich pracowników to maja może z 8 reszta to podwykonawcy i to ci najtansi bez doświadczenia, ich budowy zawsze są po terminie... Kierownicy tam tak mało zarabiają że dorabiaja po godzinach i w trakcie pracy w swoich jednoosobowych firmach, w firmie układy rodzinne pracują osoby bez wykształcenia budowlanego. Inżynier budowy siedzi w aucie i szuka robót na popołudnie zamiast pilnować roboty, 10 lat temu tak nie bylo, teraz się zepsuło że tylko kasa się liczy,(usunięte przez administratora)

Tomas

Pracowałem w tej firmie w roku 2000. Ta firma jeszcze istniała w michałkowicach bytomska. Wspominam ją bardzo dobrze, dużo nauczyłem się i poznałem dużo kolegów. Pozdrawiam

@Tomas

To super, że dobrze wspominasz pracę w Milimex. Szkoda, że nie napisałeś, na jakim stanowisku pracowałeś. A czego konkretnie nauczyłeś się w tej pracy?

Czarek

Pewni jesteście, że nic pozytywnego nie można napisac? Miałem starać się o pracę.

Jarek

Praca w firmie Milimex to porażka. (usunięte przez administratora) Nie polecam

Mistrz

Praca na prefabrykacji. No coz same zule bez zebow tam robia. Kolesiostwo maksymalne. Jeden glupszy od drugiego. Brygadzisci kolesie od dyrektora. Tepe ciule. Kieownicy jeszcze glupsi. Ogolnie.parodia

@Mistrz

Każdy posiada różne odczucia odnośnie pracy, jak i samej firmy Milimex. Mimo wszystko pamiętaj proszę, że na forum obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu. Niezgodne z nim jest między innymi obrażanie innych, dlatego zachęcam Ciebie do zapoznania się z nim, aby uniknąć ponownie tego typu sytuacji: https://www.gowork.pl/regulamin Ale skoro już postanowiłeś się wypowiedzieć, to może zechcesz powiedzieć nam chociaż, jak oceniasz warunki zatrudnienia w tym miejscu. Zachęcam.

colgate
@Mistrz

Może mają takie wymagania, aby nie mieć zębów, nie trzeba robić przerwy śniadaniowej :)

Mirek.D.

Moja firma pracowała jako podwykonawca, współpraca wzorowa, płatności w terminie, czego chcieć więcej. Goraco polecam współpracę z firmą Milimex.

Abc

Pracowałem tam na stanowisku inżynierskim. Ostrzegam przed pracą tam.(usunięte przez administratora)Pieniądze na czas, ale małe. Wymagania duże. Zero benefitów. Wszyscy mili do póki siedzisz cicho.(usunięte przez administratora)Jeżeli chcesz pracować w firmie z odtrąceniem za samochód służbowy, jeśli lubisz nadgodziny i nocki, jeśli lubisz stare komputery,(usunięte przez administratora) to jest to praca dla Ciebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Milimex S.A. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Milimex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Milimex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milimex S.A.?

Milimex S.A.
  • Olimpijska 7