Milimex Sp. z o.o.

Siemianowice śląskie

Opinie o Milimex Sp. z o.o.

B.I.

Nasza firma wykonywała dla nich kilka robót i jesteśmy zadowoleni. Pieniądze były na czas, kierownicy wporzadku, stawki też nie najgorsze.

Rozwódka

Liczy się tylko kasa kasa kasa, kosztem pracowników. Ale jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Rachunek wystawia im życie rodzinne.

klient

Firma kiepska. Współpracując z nimi miałam wrażenie, że nie do końca wiedzą co robią. Poza tym wykorzystują podwykonawców, nakładając kary za swoje błędy i niewiedze.

zadowolony!

Firma budowlana godna polecenia. Pieniadze wyplacane zawsze w terminie,poza tym kirownictwo naprawde potrafi motywoac dobrym slowem, a to czasem jest wiecej warte niz pieniadze.

ha ha ha
@zadowolony! 17.04.2015 23:46

Ha ha ha ha ha!!!!!!!

balkotech

to, ze piora to wszyscy wiedza. Czechy, OWL - wyciaganie kasy - ujemny przeplywy pieniezne. To ok w sumie jak urzad skarbowy sie nie doczepie i banki kredytuja to ich sprawa. Inna to, ze kazdy kombinuje w tej firmie, a to przeklada sie na to, ze placa malo budowlanca i ich nie szanuja. Tylko kiero herbatka, dzieci odebrac ze szkoly - to na to kasa jest?

pietruszka

Po prostu się czepiacie , każdy orze jak może...Co z tego że piorą? Jakoś na chleb trzeba zarobić , poza tym jaki kraj takie firmy...Niestety jak to w życiu bywa, wszystko do czasu...Choćby nawet konsekwencji nie było to tiki nerwowe zostaną , pozdrawiam serdecznie ,malutki człowieczek.

@Sowa & Przyjaciele

Upadająca spółka budowlana. Duze zarobki tylko dla kierowników robót - reszta to "bydlo" i się nie nalezy duzo. Brak podwyzek, perspektyw najmniejszych rozwoju i mobbing ( usunięte przez administratora ) na budowie oraz jego żony na pracownikach firmy.

PRALNIA
@@Sowa & Przyjaciele 23.07.2014 12:40

Zgadzam się w 100%!!! Miałam zaszczyt bycia podwykonawcą dla tej ,,firmy". Szukam osób przez nich wykorzystanych i będę śledzić ten wątek. Dodam jeszcze,że bardzo zaszli mi za skórę.

Zostaw opinię o Milimex Sp. z o.o. - Siemianowice śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milimex Sp. z o.o.