Opinie o DH Invest Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DH Invest Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DH Invest Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DH Invest Sp. z o.o. w Tychy

Mariusz Nowy wpis

Jestem klientem DH Invest. Terminowy i godny zaufania deweloper. Osiedle Skalne na którym mieszkam wykonane na bardzo dobrym poziomie. Dużo się teraz buduje ale różnie bywa z tymi inwestycjami. Osiedle skalne szczerze polecam wszystkim!

Paweł Nowy wpis
@Mariusz

Potwierdzam! Skalne Tychy bardzo dobre wykonanie. Solidy i kontaktowy deweloper.

Magdalena

Deweloper Dariusz Herman jest nastawiony jedynie na branie pieniędzy. Ukrywa przed klientami liczne wady i usterki, natomiast kiedy się ujawniają nie wykonuje poprawek w terminie, co więcej, urywa kontakt, nie odbiera telefonu, nie odpisuje, nie otwiera. Mimo przepisów prawa, nie poczuwa się do poniesienia odpowiedzialności, a starania o odszkodowanie zajmują czas i kosztują dużo nerwów.

Damian Herman Prezes Zarządu
@Magdalena

Szanowna Pani. Odpowiadając na Pani "opinię" informuję: 1 NIGDY nie była pani moim PRACOWNIKIEM, więc wypisywanie na tym portalu czegokolwiek mija się z celem. Mieszkanie przez zakupem oglądała Pani wraz z ojcem i partnerem (narzeczonym) czy jak tam zwać. Wszyscy byliście zachwyceni super wykończeniem ścian i posadzki. Mam podpisany protokół przyjęcia BEZ UWAG !!!! zgłoszona do wymiany szyba zostałą wymieniona przez inną firmę niż wykonawca, który nie chciał uznać reklamacji stąd trwało to ok 3-ch tygodni, a nie 14 dni. dziwne wizje Pani ojca, który próbuje mnie uczyć budować w zasadzie pozostawiam bez komentarza. Rozbijanie płytek przez Pani ojca i próba zrzucenia tego na mnie to jest TOP THE TOP. Czegoś takiego w historii sprzedaży 200 mieszkań jeszcze nie widziałem. Moje próby dojścia do porozumienia w sprawie balkonu spełzły na niczym ze względu na Pani ojca, który neguje moją chęć pomocy. Balkon jest do indywidualnego wykończenia, o czym pani wiedziała i widziała. Nie pozwala Pani mojemu współpracownikowi wykonać zleconych przeze mnie prac pomimo, że nie są one w moim zakresie. Od 29 września nie przepisała Pani umowy z TAURON na dostawę prądu i bezpodstawnie korzystała Pani z mojego prądu na mój rachunek. Dopiero po mojej interwencji w dniu 19 listopada złożyła Pani wymagane dokumenty w TAURON bo zagroziłem Pani odcięciem prądu, a teraz śmie mnie Pani oczerniać? Na wszystko co napisałem powyżej mam dokumenty i mogę w każdej chwili ujawnić, więc proszę ważyć ewentualne następne słowa. Od 16 listopada czekam na Pani ofertę zgodnie z SMS-em i nic !!!! Trzeba być kryształowym, aby kogoś opluwać. Nachodzi mnie Pani w prywatnym mieszkaniu o 21.30 i dziwi się, że nie otwieram? Mam życie prywatne i wara mi od niego. Jeżeli jeszcze raz zadzwoni Pani do mnie po godz 16.00 zgłoszę sprawę na policję o nękanie. Damian Herman Prezes zarządu DH INVEST sp z o.o. sp k

Magdalena Nowy wpis
@Damian Herman Prezes Zarządu

Opinie może dodawać również klient, nie Panu decydować o wolności słowa i tym, czy coś się mija z celem czy nie. Nie pamiętam, żeby ktokolwiek był czymkolwiek aż zachwycony, a protokół został podpisany, gdyż wtedy nie było opadów i nie dało się przewidzieć, ani Pan nie poinformował że nawet po małym deszczu ściany wewnątrz robią się mokre, a na zewnątrz zielone. O pękniętej szybie również nas Pan nie poinformował, mimo iż według rzeczoznawcy stwarzała duże zagrożenie, a o tym, że wymiana się przeciąga również nie byłam informowana. Mieszkanie jest moją własnością, a ja się po czasie dowiaduję, że Pan tam wchodzi, nie wiadomo w jakim celu. Po co wymyślać jakieś rozbijanie płytek? Skoro ich ilość się zgadza, nie informował Pan wcześniej, że coś zostało rozbite i teraz Pan to pisze tutaj? W jakim celu? Oczerniając innych nie wybieli Pan siebie. Każdy rzeczoznawca, każdy biegły jak i akt notarialny potwierdzają, że nie jest to kwestia wykończenia balkonu, tylko wada, której usunięcie należy do dewelopera. Mógłby się zatem Pan bliżej zapoznać z prawem albo zmienić prawnika, bo widać, że nie dalej nie zna Pan zakresu swoich obowiązków, jak i tego, że pisanie, a raczej groźba, że ujawni Pan jakiekolwiek dokumenty jest niezgodne z prawem o ochronie danych osobowych. Tak bardzo Pan krzyczy, używając tak wielu wykrzykników, że czeka Pan na ofertę już cały tydzień, a jak ja czekałam na informację o szybie? Jak teraz czekam na odpowiedź na wysłane pismo? Czekałam dużo dłużej, a Pan nie odpisywał i nie odbierał. A przypominam, że deweloper ma obowiązek odpowiedzi na przesłane pismo i również nie jest to bezterminowe. Rozumiem, że Pan i Pana konkubina, czy jak tam zwać macie życie prywatne, ale przed przyjęciem pieniędzy mówił Pan że można pisać i dzwonić o każdej porze, dane do przelewu wysyłał Pan również po 20, nie zważając na nasze życie prywatne, tak się Panu spieszyło. Mam nadzieję, że temat został wyczerpany i nie będzie potrzeby do niego wracać, bo jeśli już to w sądzie, nie w internecie. Polecam więcej samokrytyki i profesjonalizmu w pracy.

Jacek Nowy wpis
@Magdalena

Ta opinia jest nieprawdziwa. Jestem klientem i mam duże doświadczenie z deweloperami i jedyne co mogę napisać to to, że Pan Damian niczego nigdy nie ukrywał. Zawsze terminowy i otwarty na rozmowę dotrzymuje słowa w każdej sytuacji. Jeśli ktoś pisze inaczej to znaczy, że celowo i bezpodstawnie oczernia. @Magdalena ciesz się, że w dobie wszechobecnego oszustwa trafiłaś na DH Invest i Pana Damiana bo mogłabyś słono zapłacić kupując mieszkanie od innego dewelopera. Pozdrawiam

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie DH Invest Sp. z o.o. w mieście Tychy? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Damian Herman Prezes zarządu

Ta osoba nigdy nie była pracownikiem spółki, ani nawet kandydatem na pracownika. Proszę o usunięcie postu jako nie związanego z pracą

Zostaw merytoryczną opinię o DH Invest Sp. z o.o. - Tychy

DH Invest Sp. z o.o.