Opinie o Dawmet Dawid Gabryś w Palaty

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dawmet Dawid Gabryś. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dawmet Dawid Gabryś na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawmet Dawid Gabryś w Palaty

Hej. ;) zastanawiam się ile może teraz zarabiać pracownik administracyjno-biurowy. Na firmowym fb widziałam, że taka oferta była dodawana parę miesięcy temu, tu w zasadzie komentarze od dwóch lat są urwane i zastanawia mnie przyczyna. możecie wstępnie opisać mi warunki w biurze? ciekawa jestem czy jeszcze będą kogoś szukać

SlamDuck Nowy wpis

Panowie i Panie Szofery , omijajcie te firmę z daleka , To nie firma transportowa , , sami nie wiedza jakie systemy , jak się praca ułoży , odrzutki po AMAZONIE , żadnej stałej pracy , od startu dostajesz premie za rozwalone tacho non stop - zjazd na bazę Busem albo inny z trasy zbierze SZOSZON , obiecują stała prace a tu lidle , edeki , wiatroki , rozładunki paleciakiem , palety a potem zapiendalasz na grafik i w nagrodę masz Primki na tydzień - spedytorzy to jakieś dziewczynki i chłopcy z wiosek pozbierani , o pieniądze się prosisz - pensji całej na koncie nie zobaczysz , wszytko pod stołem , auto dostajesz już wężami na oszczędnosci w schowku żeby sobie wypłate spuścić ,, nie nie , VONNNN z TOOOND

Były Nowy wpis
@SlamDuck

Czyli nic się nie zmieniło. A szczególnie z primką na tydzień i głównie sieczka z giełdy,a dobre auta dla ukr.

Водій Nowy wpis

І ще забу про те як за телефон 200 зл кожного місяця вираховують і зате що на карту тільки подставу 3500 скидають а потім росказують що остальні кошти виплатять при зїзді на базу а на базі росказують що виплатять нанаступний місяць щоб водіїв притримати! Так що думайте куди ідете працювати!

Водій

І ще скажувам що позитивні коментарі тут написані усіма тими хто працює на офісі! Так само на гагмапс! Вони коли пишуть то навіть імене незмінюють це всі офісні працівники!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dawmet Dawid Gabryś? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Водій

Усім доброго дня) Хочу поділитися з усіма кандидатами які планують іти працювати на фірму DAWMET bobrovniky! А вірніше хочу усіх застерегти від такого кроку і подумати добре ніж іти туди працюват шеф давід пиздун рідкісний хотя що тут говорити всі хто працює в офісі пиздуни рінкісні брешуть на кожному кроці водія там за людину ніхто невважає їздиш тільки під амазоном і тільки в ночі 100 процентів нічна їздм паузи недостоюєш працюєш по 16-17 годин заставляють рвати тахо під придлогом що шеф дасть премію і заплатить штраф а пофакту коли штрафують ніхто тобі ніякі гроші невідасть а за премію можна взагалі забути!одном словом росказувати ще є багато чого але небуду розводити тут балаган!просто подумайте добре перед тим як працевлаштуватися на даній фірмі!іще шеф по телефону обіцяє просто золоті гори машини нові все чітко!а коли приїжаєш на базу то відразу начинаєшохуївати як тибе наїбали мкшини старі засрані смардячі просто поразка!а доїзд до бази це взагалі просто ужас їбіня страшні! І ще коли ти начинаєшговорити що звільняєшся відразу в твою сторону литять погрози що нароблять тобі пооблем з документами і всяке таке! Всім Удачі)

Szofer

Dojazd do firmy to porażka w takiej dziurze sie miesci ta firemka.Samochody stare scanie wytluczone.Pracodawca zatrudnia samych ukrainców praktycznie.Ukraincy jerzdrza u niego nowymi przypisanymi autami a polacy dostaja stare auta i bez przypisania.Na poczatku jak mu potrzeba kierowcow to gory obiecuje a jak nie ma roboty to zwalnia bez słowa.

Pan Gabryś
@Szofer

Trzeba było nie kraść mielibyście super prace.

kierowca w firmie
@Szofer

Ojj jeżeli to wy napisaliście to bardzo nieładnie z waszej strony. Z tego co słyszałem zostaliście przyłapani na kradzieży , szef się z wami rozliczył i poszedł wam na rękę dając rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, a Wy teraz bzdury wypisujecie w internecie. Tak się nie robi. Oby jak najmniej takich kierowców, a więcej pracodawców takich jak Pan Dawid.

Sasha Bartens
@Szofer

co xD nowe fordy mercedesy i scanie z 2019 roku S KI i Rki wiec nie wiesz to nie pisz

Justyna
@Sasha Bartens

Ale rok temu też były? Bo on wtedy to pisał, to kiedy firma te nowe wzięła?

Justyna

Co to za dzika historia ze złamaną nogą kierowcy i czterodniowym leżeniu w kabinie? xd Rozumiem, że serio ostro podkoloryzowane i kolejny komentarz o interwencji szefa jest bliższy prawdy? I generalnie faktycznie taki spoko z niego człowiek jak piszą inni?

Robert Bukowski
@Justyna

Przepraszam Gabryś jaki jest taki jest ale to zdarzenie owiele inaczej wyglądało my jako pracownicy mamy karty zdrowotne i ja byłem na bazie jak było to zdarzenie Dawid zadzwonił po karetkę lecz ona tam nie dojechała i Dawid sam go zawiózł do szpitala i to cała historia więc proszę nie oczerniać Dawida jeżdżę u niego prawie 3 lata i on nigdy nie miał takich zdarzeń w (usunięte przez administratora)

Renata
@Robert Bukowski

Wypadki chodzą po ludziach, cokolwiek się zdarzyło nie wygląda dobrze.. a właśnie ubezpieczenie jest, i medicover czy coś, to ponoć przydatne teraz?

scypara

Właściciel konkretny. Jak mało kto, potrafi podejść do kierowcy, przywitać się, pogadać. Ludzki człowiek, jak to się mówi w branży. Spedycja...., uczą się ale dają radę. Jeszcze długa droga przed nimi do ogarnięcia wszystkiego, mimo to nie jest źle. Trochę mieszania z wolnym czasem, ale nie ma przecinek na tacho. W ogólnym rozrachunku POLECAM

Bożena
@scypara

Patrzę, że nawet na Mongolię ktoś z Was pognał :) A ja z takim pytaniem o pracę w Dawmecie. Było w marcu ogłoszenie dla pracownika do pomocy i przygotowania samochodów. Pensja ponoć od 2,800 do 4,000 brutto. I właśnie, czy będzie niedługo potrzeba znów kogoś takiego? A skoro pomocnik podchodzi pod czwórkę, to ile Wy macie za kółkiem?

Sasha Bartens
@Bożena

my mamy za miesiąc za kółkiem 10 tysięcy

Szofer

Kierowca złamał noge w pracy zjechał na baze i poprosil szefa o pomoc to sie wypioł na niego.4 dni w kabinie pod firma lerzał w aucie az rodzina po niego przyjechala.(usunięte przez administratora).Omijac szerokim lukiem.Szef kłamca.

@Szofer

Szofer kłamca lub niedoinformowany. Szef pojechał po kierowcę na miejsce zdarzenia, zawiózł do szpitala. kierowca zdecydował sie nie czekać 12h na przyjęcia więc pojechali do szpitala bliżej firmy. Został zaopatrzony oraz miał opiekę medyczna i leki do czasu znalezienia miejsca gdzie wykonają operację - czas covidowy tego nie ułatwia.

Jacula

A jak z doborem terminu urlopu? Idzie się dogadać ?

@Jacula

Nie ma problemu jak się da wcześniej znać. Wiadomo że jak się powie z dnia na dzień to jest ciężej.

Czesław
@DRIVER

To super, że idzie się dogadać z pracodawcą, co do urlopu. Tak w ogóle to chciałbym również ustalić, jedną zasadniczą rzecz. Czy Twoim zdaniem pod względem oferowanego wynagrodzenia firma ta jest godna polecenia? Chcę to ustalić i liczę, że dzięki Tobie to się uda. Z góry serdeczne dzięki.

DRIVER

Polecam:) Kasa zawsze na czas, bywają premie Z szefem można się dogadać, spedytorzy i biuro 'ludzkie' - reagują na zgłoszone problemy, zmeczenie Jestem na tak

Fan Scanii

Szef w porządku i do dogadania, pieniądze zawsze na czas, miło wspominam prace w tej firmie.

jack8

(usunięte przez administratora) Nie znalazłem o Waszej firmie ani jednej pozytywnej opinii, (usunięte przez administratora) Nie płacą za ładunki i wystawiaja noty sami nie wiedza za co. Porazka

Zostaw merytoryczną opinię o Dawmet Dawid Gabryś - Palaty

• Jak się pracuje w Dawmet Dawid Gabryś?

Zobacz opinie na temat firmy Dawmet Dawid Gabryś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawmet Dawid Gabryś?

Dawmet Dawid Gabryś
  • Klonowa 32