ABS BONIFER

Oława

Opinie o ABS BONIFER

szwagier

można zarobić ale nie z wypłaty, trzeb zapytac chłopaków z terminalu przeładunkowego o pilot do wyłaczeenia licznika który mają zamontowany i tą rurke co przykreacja zeby gaz na lewo szedl, do prokuratury z nimi

Ucho
@szwagier 16.11.2017 16:36

Nie wypisuj bzdur szwag

Były

Wiadomo jak się godzisz na 8 zł na godzine to musisz dobrze operować ràczkami przy armaturze!!!!!!!!

Lipa

Kto w tym kraju reguluje i kontroluje że by kierowca na adr cysterna otrzymywał niegodziwe wynagrodzenie za powierzoną i odpowiedzialną prace. Niech sam wsiądzie i pojedzie w trasę np w deszcz czy w zimie to lepiej by tą prace docenił.

hanys

firma gdzie nie szanuje sie pracownika,wlasnie 3 panie z ksiegowsci w brzegu w lutym zlozyly wypowiedzenia, dwie w trybie natychmiastowym z przyczyn pracodawcy , ale niemiecki wlasciciel pewnie jest zadowlony z takiego dyrektora !

ryś

szczerze,wole wozić pieczywo busem za 2000 zł jak adr-y za 2500 zł ;) nie wspomnę o jazdach w święta i niedziele,zarobki śmiech na sali !!

cccćc

A słyszeliście o firmie konkurencyjnej jeździ tam taki kierowca debil wygląda jak ciota z mordu. Wiecie o kogo chodzi. Hehe

mister

głąby to są... ale kierowcy, którzy robią za te pieniądze na ADRach. Jakim idiotą trzeba być by wykonywać taką pracę, a pieniądze brać jak za pracę na wózku widłowym albo jak na produkcji.

Dyrektor

jesteś głupi jak pracujesz za taką stawkę...jesteś niewolnikiem systemu...jak wszyscy będą tak myśleć to wszyscy będziemy niewolnikami pracy...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WPR

8 zł/godz(netto) to rzeczywistość a nie historia, jak się ma 12 zł brutto na godzine. Chyba, że inaczej to firma liczy:)

DDD

Proszę wysyłać oferty (kadry@bonifer.pl ) jeśli ktoś jest zainteresowany, stawka 8 zl na h to juz historia. sprzęt też systematycznie wymieniają. dobre warunki i dobra robota.

DZiadek

No nie ma bo jest chyba komplet . Super firma trzeba było się przyjmować fakt 8 zł na godz. ale premia i dodatki daje sporą sumkę hehe.

Łysy

No 5,60 zł / h. Wystawią cię 5 - 6 dni z rzędu do pracy po 15 godzin i fajnie jest a do tego propany i 15 klientów zapraszam wszystkich do pracy a o autach już nie wspomnę jakie żęchy.

Dziadek

A co mnie obchodzi gdzie ty mieszkasz przyjdziesz zarobisz 8 zł na godzinę minus tego podatek to jest jakieś 5,60 zł /h to chyba nie za dobrze jak na ADR .

Łysy

Ty Dziadek nie być taki do przodu Łosiu jak się dowie wszystkiego to ciekawe cy tak będziesz miał dobrze ja Łoś. Hehe . Najlepszym dyspozytorem była pani Kasia. Pozdrawiam Panią . Łysy.

Dziadek

To się zwalniaj nikogo nie trzymają tu na siłę, ja muszę tu pracować no mam blisko.

dziadek

Ja tu pracuję i jest dobrze Łosiu jest ok zarobki też ok

Łysy

Mowa jest o Łosiu ci co pracują wiedzą o kogo chodzi hehe.

łusy

cześć ŁOSU co słychać !!!!! Jak tam za biurkiem leci.

nowy

I może jeszcze patent sternika i to wszystko za 2500zł powodzenia

Mały

TO PRAWDA CO KOLEGA PISZE JA TEZ SIE ZWOLNILEM !!! NOWI JEZDZA MAX TYDZIEN NA BUTLACH W CHORZOWIE I SPIERDALAJA A JAK ZOBACZA WYPLATE TO NAWET WYPOWIEDZENIA NIE DAJĄ SZKOD CZASU NA TA FIRME !!!! A PAN DYREKTO D.....A TO MYŚLI ZE KRÓLEM TAM JEST TYLKO ŻE JUŻ NIE DŁUGO !!!!

były

Pozdrowienia dla karweckiego glany i wszystkich załatwionych

lolek

ta firma to jakiś żart zarobki 2500 nie dojdziesz ile za co 12 zł brutto ,świątek pitek i niedziele tak się pracuje,i jak czytam oferte pracy za 4000 to nie moge wyjść z podziwu starzy kierowcy nie zarabiają tyle a nowi dostana chyba ze to na dwa miesiące pani prezes potrafi czarowac. dobrze ze to już historia .pracuje u normalnego pracodawcy który szanuje pracownika. słyszałem ze nawet im obcieli kilometrówkę z 0.83 na 40 gr.jak jada swoim autek żenada ,pozdrawiam sławków

ON33

Jeśli jesteś zainteresowany zatrudnieniem skontaktuj się z kadrami w Oławie.

były

a srał taka firmę dyspozytorki tłuki nieznające się o roocie nie nazwał bym ich dyspozytorkami tylko sprzątaczkami , hardynka o tobie mowa

Butle Messer

Firma jak na dzisiejsze czasy , bardziej taka stabilna . Jazda na ADR-ach po nocach , godziny wyjazdów 24-3 , zjazd w zależności jaka trasa (jazda po Polsce) , ale średnio miesięcznie 300h spędzasz w robocie . Samochody i ich stan techniczny hmm..dostatecznie , no i najważniejsze wynagrodzenie w zależności jak Pancio dyrektuncio ( usunięte przez administratora ) ma humor no bo inaczej nie da się tego określić , jak jeżdżą kierowcy razem cały miesiąc i maja te same godziny , a różnice po 300-400 zł. wypłaty porostu loteria i to ( usunięte przez administratora ) byle pełne kieszenie ( usunięte przez administratora ) Nigdy się niczego z paska nie dowiesz i nie doliczysz , bo czeski film ! Także zarobki 2400 do 3000zł w zależności nie jak pracujesz tylko jak ci się w danym miesiącu trafi .

gal

duże wachania wypłat, z tendencją malejącą... brak grafiku...sprzęt spoko. ogólna niepewność... generalnie krzywdy nie robią. na siłe nikogo nie trzymają a kierowcy sami defetyzm sieją.

kierowca

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda! zarobki 2500 zł za jazde po nocach i na adr-ach! śmiech na sali

Tomasz

Bardzo porządna firma, uczciwe traktowanie pracowników, miła atmosfera, fajne dyspozytorki. Aż chce się przychodzić do pracy. Zarobki jak na obecne warunki dobre.

Zostaw opinię o ABS BONIFER - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABS BONIFER