ABS BONIFER

Opinie o ABS BONIFER

Hanna

@kiero, możesz coś więcej napisać na ten temat? Ogólnie jak wygląda praca w firmie ABS BONIFER? Możesz napisać coś na ten temat? Twoja opinia będzie z pewnością bardzo pomocna dla osób zainteresowanych pracą u tego pracodawcy. Firma ABS BONIFER w mediach społecznościowych dodawała ogłoszenie odnośnie poszukiwania pracownika na stanowisku kierowcy. Idealny kandydat według pracodawcy powinien posiadać prawo jazdy C+E, kartę kierowcy, ukończony kurs ADR oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów o DMC 40 ton. Ktoś z Was aplikował na to stanowisko? Czy osoby bez doświadczenia w transporcie, świeżo po ukończonych kursach, które wymaga pracodawca mają szansę zatrudnienia w firmie ABS BONIFER?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w ABS BONIFER?

kiero
@Administrator 01.05.2018 09:14

powiedz że jesteś w temacie -dostaniesz 10 zeta brutto na umowie o praca ,a reszte musisz sobie dorobić .

Jakim przedsiębiorstwo ABS BONIFER jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

Anonim
@Administrator 06.03.2018 08:17

Cóż, jej ciemną stroną jest promowanie pracowników z tendencją do przepałów, jeżeli chcesz być uczciwy z całą pewnością nikt tego nie doceni. Osobiście nie polecam nikomu do aktów uczciwości. Lepiej zlewać nadmiar do bańki, wtedy i praca nie jest zła i pieniądze całkiem dobre.

Szukasz pracy?

Mlody

Boniferek taki cwany prubuje mi zrobić zakaz na zaladunek dwutlenku w meserze Poczekajcie (usunięte przez administratora) ja wam wszystkim pokaze

Daniel

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i dlatego interesuje mnie praca w firmie. Czy są potrzebni nowi, podpowiedzcie.

BIC

pracowalem w firmie od 04/1998 r. Wspolpracowalem z fantastycznymi ludzmi w przemilej atmosferze. Jezdzilem nowymi sprzetami i gdy przyszedl czas zal bylo odchodzic. Nie powiem zlego slowa na fieme

szwagier

można zarobić ale nie z wypłaty, trzeb zapytac chłopaków z terminalu przeładunkowego o pilot do wyłaczeenia licznika który mają zamontowany i tą rurke co przykreacja zeby gaz na lewo szedl, do prokuratury z nimi

Ucho
@szwagier 16.11.2017 16:36

Nie wypisuj bzdur szwag

Były

Wiadomo jak się godzisz na 8 zł na godzine to musisz dobrze operować ràczkami przy armaturze!!!!!!!!

Lipa

Kto w tym kraju reguluje i kontroluje że by kierowca na adr cysterna otrzymywał niegodziwe wynagrodzenie za powierzoną i odpowiedzialną prace. Niech sam wsiądzie i pojedzie w trasę np w deszcz czy w zimie to lepiej by tą prace docenił.

hanys

firma gdzie nie szanuje sie pracownika,wlasnie 3 panie z ksiegowsci w brzegu w lutym zlozyly wypowiedzenia, dwie w trybie natychmiastowym z przyczyn pracodawcy , ale niemiecki wlasciciel pewnie jest zadowlony z takiego dyrektora !

ryś

szczerze,wole wozić pieczywo busem za 2000 zł jak adr-y za 2500 zł ;) nie wspomnę o jazdach w święta i niedziele,zarobki śmiech na sali !!

cccćc

A słyszeliście o firmie konkurencyjnej jeździ tam taki kierowca debil wygląda jak ciota z mordu. Wiecie o kogo chodzi. Hehe

mister

głąby to są... ale kierowcy, którzy robią za te pieniądze na ADRach. Jakim idiotą trzeba być by wykonywać taką pracę, a pieniądze brać jak za pracę na wózku widłowym albo jak na produkcji.

Dyrektor

jesteś głupi jak pracujesz za taką stawkę...jesteś niewolnikiem systemu...jak wszyscy będą tak myśleć to wszyscy będziemy niewolnikami pracy...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WPR

8 zł/godz(netto) to rzeczywistość a nie historia, jak się ma 12 zł brutto na godzine. Chyba, że inaczej to firma liczy:)

DDD

Proszę wysyłać oferty (kadry@bonifer.pl ) jeśli ktoś jest zainteresowany, stawka 8 zl na h to juz historia. sprzęt też systematycznie wymieniają. dobre warunki i dobra robota.

DZiadek

No nie ma bo jest chyba komplet . Super firma trzeba było się przyjmować fakt 8 zł na godz. ale premia i dodatki daje sporą sumkę hehe.

Łysy

No 5,60 zł / h. Wystawią cię 5 - 6 dni z rzędu do pracy po 15 godzin i fajnie jest a do tego propany i 15 klientów zapraszam wszystkich do pracy a o autach już nie wspomnę jakie żęchy.

Dziadek

A co mnie obchodzi gdzie ty mieszkasz przyjdziesz zarobisz 8 zł na godzinę minus tego podatek to jest jakieś 5,60 zł /h to chyba nie za dobrze jak na ADR .

Łysy

Ty Dziadek nie być taki do przodu Łosiu jak się dowie wszystkiego to ciekawe cy tak będziesz miał dobrze ja Łoś. Hehe . Najlepszym dyspozytorem była pani Kasia. Pozdrawiam Panią . Łysy.

Dziadek

To się zwalniaj nikogo nie trzymają tu na siłę, ja muszę tu pracować no mam blisko.

dziadek

Ja tu pracuję i jest dobrze Łosiu jest ok zarobki też ok

Łysy

Mowa jest o Łosiu ci co pracują wiedzą o kogo chodzi hehe.

łusy

cześć ŁOSU co słychać !!!!! Jak tam za biurkiem leci.

nowy

I może jeszcze patent sternika i to wszystko za 2500zł powodzenia

Mały

TO PRAWDA CO KOLEGA PISZE JA TEZ SIE ZWOLNILEM !!! NOWI JEZDZA MAX TYDZIEN NA BUTLACH W CHORZOWIE I SPIERDALAJA A JAK ZOBACZA WYPLATE TO NAWET WYPOWIEDZENIA NIE DAJĄ SZKOD CZASU NA TA FIRME !!!! A PAN DYREKTO D.....A TO MYŚLI ZE KRÓLEM TAM JEST TYLKO ŻE JUŻ NIE DŁUGO !!!!

były

Pozdrowienia dla karweckiego glany i wszystkich załatwionych

lolek

ta firma to jakiś żart zarobki 2500 nie dojdziesz ile za co 12 zł brutto ,świątek pitek i niedziele tak się pracuje,i jak czytam oferte pracy za 4000 to nie moge wyjść z podziwu starzy kierowcy nie zarabiają tyle a nowi dostana chyba ze to na dwa miesiące pani prezes potrafi czarowac. dobrze ze to już historia .pracuje u normalnego pracodawcy który szanuje pracownika. słyszałem ze nawet im obcieli kilometrówkę z 0.83 na 40 gr.jak jada swoim autek żenada ,pozdrawiam sławków

ON33

Jeśli jesteś zainteresowany zatrudnieniem skontaktuj się z kadrami w Oławie.

były

a srał taka firmę dyspozytorki tłuki nieznające się o roocie nie nazwał bym ich dyspozytorkami tylko sprzątaczkami , hardynka o tobie mowa

Zostaw opinię o ABS BONIFER - Oława

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABS BONIFER