Opinie o CP Consulting Engineering Services w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CP Consulting Engineering Services. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w CP Consulting Engineering Services na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CP Consulting Engineering Services w Sosnowiec

Ile godzin dziennie pracuje elektryk w tym roku? kiedyś w ofercie widziałem, że od 7:00 do 17:00. Czyli dyszka jest jakoś normalnie liczona i potem wjeżdżają nadgodziny czy jak? one są w ogóle możliwe do wykonywania?

Witam, czy tutaj elektryk zarabia nawet do 12,000 zł? tak po przejrzeniu opinii chyba nie widzę by ostatnio ktoś do tej pracy nawiązywał a mnie wyświetliła się taka oferta w przeglądarce. Tutaj widzę ze ktoś chyba miał jakieś komplikacje z ustaleniami. Są tu osoby, które teraz niedawno się ugadywały i mogą się odnieść? chce mieć pewność co do sugerowanych ofert, bo zależy mi na czasie

Pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry, Nie na komplikacji z ustaleniami jeśli pracownik jest w porządku i nie koloryzował podczas rozmowy w sprawie swoich umiejetnisci. Jeśli okazuje sie ze pracownik jest niezaangażowany, spóźnia się do pracy, nie wykonuje swoich obowiązków, nie posiada kompetencji o których nas zapewniał że posiada - to zaczynają się komplikacje. Jest to sytuacja również nie komfortowa dla przedsiębiorstwa.

Jaki jest styl zarządzania w CP Consulting Barbara Plichta?

Igor

Bylem na rozmowie, pytanie jaka chce kwote brzmialo ze 4 razy, jak za ostatnim razem podalem nizsza kwote to prezes sie zaspokoil. Przy tym oferowal umowe zlecenia i pytal poco mi umowa o prace. Powiedzialem ze pomysle nad oferta, a jak zadzwonilem przez kilka dni powiedziec o swojej decyzji uslyszalem pytanie "A kiedy Pan byl na rozmowie i na jakie stanowisko?" Smiech na sali

Halina
@Igor

A sami od siebie jakieś widełki, które mogą zaoferować podali? Co do tej umowy zlecenie - ona miała być tylko na początek? Po jakimś czasie umowa miała się zmienić na umowę o pracę?

CP CONSULTING
@Igor

Dzień Dobry Panie Igorze, szkoda, że Pan pisze "śmiech na sali". Ponieważ się Pan nie przedstawił - nie wiemy z kim Pan jest. Ale się domyślamy :) Dokładnie tak - pracodawca pyta się jakie są wymagania pracownika i zestawia (porównuje ) to do spodziewanych kompetencji. To rzecz normalna. Nie wiemy jakie Pan posiada kompetencje - bo trudno nam teraz wywnioskować. Z naszego doświadczenia - większość osób prezentuje, że posiada wymagane kompetencje - natomiast w praktyce czyli na etapie testu (przeprowadzamy z wiedzy na aplikowane stanowisko) oraz na okresie próbnym okazuje się, że jest niestety dużo gorzej. Ponieważ tworzymy firmę rodzinną, ważny jest dla nas zespół i atmosfera pracy. Dlatego też bardzo dużą wagę przywiązujemy do charakteru, postawy, współpracy, zaangażowania, wzajemnego szacunku oraz uczciwości. W naszej firmie nie ma miejsca na roszczeniowy sposób bycia i postawę - nawet mimo kompetencji. Sprawdzamy też poprzednie miejsca prac kandydata. Dlatego rozmowa powinna być szczera i otwarta a nie roszczeniowa i nie pokazująca kompetencji. Jeśli tak nie jest - - niektórzy nawet nie dochodzą do możliwości sprawdzenia kompetencji na etapie testu. Podsumowując Osób o mieniu "Igor" jest wiele. Wiec dzwoniąc należy się przedstawić, powiedzieć na jakie stanowisko Pan aplikował i kiedy było spotkanie. To będzie bardzo pomocne. Może Pan tez wysłać emaila na adres office@cp-consulting.pl aby dopytać bądź uzyskać szczegółowe informacje.

Aplikowałeś na stanowisko Doradca Serwisowy oferowane przez firmę CP Consulting Barbara Plichta? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Poszukuje obecnie pracy jako: Marketing Manager w mieście Gdańsk. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Vitalii Chaban

Pracuje w tej firmie juz 2 lata, i nie narzekam. Sa tez czasami tematy/problemy ktore trzeba rozwiazac, ale praca jest praca , i biznes jest biznes. Z szefowstwem przyjacielskie relacje, i wszyscy traktowani z szacunkiem. Wyplaty zawsze pomiedzy 10-15, nigdy w kopercie, i zgadza sie z godzinowkami. Zaprosilem na firme sporo swoich znajomych, ze mna pracuje moj ojciec, zona w biurze))) Duzo osob maja na firmie jeszcze kogos z rodziny, - ojciec-syn, trczech braci, ojciec-corka, maz-zona. Polecam, bardzo dobra firma

Janekowy

Firma żenada, nie rozliczają się z pracownikami najpierw pan Maciek obiecuje złote góry a potem wychodzi wszystko, nie polecam- odradzam ta firme każdemu.

@Janekowy

Dzień dobry doceniamy tę opinię. Jednakże nigdy nikomu nie obiecujemy złotych góry bo nie wszytsko jest od firmy zależne. Firma nasza jest firmą rodzinna, zawsze można o wszytsko zapytać, wyjaśnić. Pewnie - błędy się zdarzają jak w każdej firmie bo kto ich nie popełnia. W firmie doceniamy uczciwość oraz zaangażowanie. Natomiast jeśli ktoś nasz (usunięte przez administratora) był nieuczciwy - to dla takich pracowników u nas miejsca nie ma. Takiego pracownika wyklucza prze ze wszystkim zespół naszych pracowników, który jednoznacznie po prostu oświadcza ze nie chce miec w swoim gronie danej osoby lub nie chcieliby z daną osobą współpracować..Zatem jeśli ktoś jest uczciwy, nie (usunięte przez administratora) nas, jest zaangażowany w prace to powinno byc mu w naszej firmie dobrze. Z każdym staramy sie rozmawiać, rozwiązywać problemy, wdrazac w zycie rozwiazania i iść do przodu. Jeszcze raz dziękujemy za opinię.

@Janekowy

Jeśli jesteś uczciwy i grasz uczciwie - firma w porządku, jeśli kombinujesz - dostaniesz karę - bardzo uczciwie. Właśnie to jest dobre - że jak się starasz tak masz. Jak się nie starasz to nie masz. Łatwe Ta firma nie jest dla kombinatorów. Co do pozostałych spraw - zawsze wszystko można omówić z Dyrekcją, nawet jak człowiek zawali - to też można pogadać. Wypłaty zawsze na czas. Dyrekcja ok, Biuro ok - bardzo się starają, Szczęśliwego Nowego Roku :)

Edyta

To jaki jest ten system kar? No i od razu przyszło mi na myśl, co z nagrodami. Czy jak ktoś się stara, tak jak mówisz, to ma szansę na coś więcej, niż sama pensja podstawowa? Awans, premie?

Pracownik 2021 - 2022

Dzień Dobry polecam firmę, fajna firma, naprawdę w rodzinna atmosfera. Człowiek nie czuje się numerem czy kolejnym pracownikiem, Ja widzial tam że ktoś napisał że jak kombinujesz to firma nie dla Ciebia - racja. Jak w familii ale uczciwie. Pomagają pracownikom, jak sie coś komuś przydarzy, pomagaja pracownikom z Ukrainy i ich rodzinom i obcym ludziom z Ukrainy też. Wiem bo było kilka transportów. Pisze opnie bo widze ze jaki to Pan Jankowy napisal nieprawda (nie wiem czy to jego czy ktos sie podszywa) ale jedno jest pewne - i to prawda jak to że wszyscy - chcą pracować w spokoju i nie migać oczami za kolega. Tak jak napisał kto z biura, sami chcemy pracować w drużynie - gdzie jeden za drugiego, gdzie jest wsparcie, i sie nie wstydzimy za kolegów.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w CP Consulting Barbara Plichta? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

CP CONSULTONG

Dzień Dobry, max. 2 tygodnie albo szybciej.

Polecam CP Consulting Barbara Plichta. Atmosfera w firmie jest bardzo przyjazna. Pracownik nie jest pozostawiony sam sobie i mimo, iż na poszczególnych projektach pracuje się indywidualnie, to zawsze można liczyć na wsparcie całego zespołu. Firma daje możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.

Sylwia
@Kasia

Czyli organizują jakieś kursy / szkolenia dla pracowników? A czy podnosząc kwalifikacje mozna u was awansować na wyższe stanowiska?

@Sylwia

Hej organizujemy kursy, szkolenia, wysyłamy pracowników jeśli oni też chcą się rozwijać. Mamy dość sporo awansów wew. , w tym jeden awans do struktur udziałowców.

Ile lat doświadczenia w dziedzinie BHP daje szanse na pracę? Czy chcą tylko inspektorów na samodzielne stanowiska?

Właściciel
@Karolina

Witam, podchodzimy do każdej osoby indywidualnie, mamy różne projekty, różne potrzeby. Nie mam dla Pani klarownej uniwersalnej odpowiedzi. Proszę się z nani skontaktować. Niemniej z uwagi na specyfikę pracy pracujemy w pojedynkę mimo iż wdrożenie i pełne wsparcie od całego naszego zespołu jest cały czas. Pozdrawiam i zapraszam:)

Jak w CP Consulting Barbara Plichta wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

CP CONSULTONG

Dzień dobry - zawsze są możliwości ale zależy to od wymagań dot. danego stanowiska (wakatu) vs. umiejetnosci i mozliwisci danego kandydata. U nas nie ma rzeczy niemożliwych:-)

Praca w takim teamie przywraca wiarę w człowieka. Polecam każdemu kto zastanawia się nad wejściem w szeregi BHP. Atmosfera przyjazna, bezkonfliktowa. Tu każda sytuacja znajduje rozwiązanie. Pracownik nie jest pozostawiony sam sobie. Zawsze można liczyć na wsparcie zespołu. Kiedy tylko masz chęć rozwoju, firma wspiera w podnoszeniu kwalifikacji by razem móc wzrastać. Ale nie wierz mi na słowo. To tylko moja opinia i doświadczenie ale jeśli, chciałbyś się przekonać o tym że praca może sprawiać przyjemność to polecam spróbować miejsca takie jak CP Consulting Barbara Plichta.

CP CONSULTONG

Dzień Dobry - niezmiernie miło jest nam - że tak jesteśmy postrzegani. Jesteśmy firmą rodzinną. Dla nas najważniejszym kapitałem są ludzie - zespół. Dlatego staramy (mówię staramy - bo pewnie nie wszystko wychodzi) się stworzyć takie warunki do pracy i do falcowania w naszej firmie aby było jak w rodzinie :-)

Czy CP Consulting Barbara Plichta zapewnia kartę multisportu?

nie ma niestety karty multisport.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w CP Consulting Barbara Plichta? Chętnie zatrudniają?

wszystko zależy jaki potencjał nosisz w sobie, i jakie podejście masz do zdobywania doświadczenia. Brak dyplomu nie jest wyznacznikiem wyboru.

Mateusz

Fajna atmosfera, wszystko zorganizowane, szkoda ze się skończył kontrakt bo chętnie bym z nimi został dłużej, powodzenia!

@Mateusz

Dziękujemy za taką opinię. Miło nam słyszeć, że tak nas Pan ocenia

Zostaw merytoryczną opinię o CP Consulting Engineering Services - Sosnowiec

• Jak się pracuje w CP Consulting Engineering Services?

Zobacz opinie na temat firmy CP Consulting Engineering Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CP Consulting Engineering Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CP Consulting Engineering Services
  • Braci Mieroszewskich 122