Bfc Nieruchomości Johann Bros

Katowice

Opinie o Bfc Nieruchomości Johann Bros

Greg

Czytając te posty i znając Brosa i jego starania o utrzymanie firmy, myślę, że najlepiej by było, gdyby wszyscy niezadowoleni zwolnili się i odeszli, poszukali szczęścia gdzie indziej.

Fajnie było
@Greg 14.07.2017 17:09

Greg dlatego ty nie jesteś szefem żadnej firmy bo firma to jedność, trzeba szukać wspólnych rozwiązań aby było dobrze dla załogi jak i dla szefa, nie sztuką jest odejść z firmy sztuką jest ją zbudować od podstaw i rozwiązywać wspólnie problemy, szkoda tylko że szef tej firmy nie widzi kto powinien dobrze zarabiać a kto nie, ludzie którzy siedzą na L4 po 3 lub 6 miesięcy zarabiają więcej niż ludzie którzy się starają i chcą tam pracować jak najlepiej, wiadomo choroba nie wybiera ale nie oszukujemy się każdy wie jak jest, drugą sprawą są podziały zarobków przez które pracownicy starsi jak i młodsi są dzieleni na gorszych i lepszych, można to zrozumieć jeśli młodszym jest ten który pracuje rok czy np trzy lata, ja pracowałem tam 11 lat i byłem nadal postrzegany jak ten młodszy (gorszy) pracownik w takim tempie nigdy nie zarabiał bym tyle co starsza (lepsza) załoga dlatego pożegnałem się z tą firma, szkoda bo w firmie atmosfera jest super, kierownik a nawet szef są dobrymi ludźmi lecz trzeba pomyśleć o ludziach i będzie super, pozdrawiam były pracownik

Brrrrr

Tylko jakoś khjkhj nie napisał ile faktycznie zarabiał. Napisał kłamstwa. Ciekawy jestem, jak założy swoją firmę to ile będzie płacił swoim pracownikom.

kros

A jakie to dofinansowanie Pan Bros dostał z twoich podatków, nigdy nic od nikogo nie dostał, to Ciebie trzy razy przyjmował bo mu ciebie żal było, czwarty raz mam nadzieję cię nie przyjmie. Mam też nadzieję, że więcej takich jak ty kombinatorów nie będzie zatrudniał i wreszcie coś sobie odłoży.

jaskier

khjkhj nie wiele się myli zarobki nie są powalające,podobno wg niektórych to zaszczyt pracować w budownictwie. Robót na jednej dniówce też jest kilka.Kto inny robotę zaczyna ,kto inny kończy,a w między czasie pracuje na ww.kilku innych fachowców.Ogólnie organizacyjny bałagan. Brak rysunków na większość prac,coraz to nowe pomysły Szefa na poszczególne zadania. Ogólnie rzecz biorąc z gospodarnością niema to nic wspólnego.

nkikiki

Kasjerki w marketach więcej od nas zarabiają

podwyżki

Szefie co z tymi obiecanymi podwyżkami ? Doczekamy się ????? Wszystko w sklepach poszło w górę a nasze zarobki od dwóch lat stoją w miejscu .

fruuu

Hej, ale wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewąć? W końcu ważne dla mnie jest to, żeby były odpowiednie socjale od podstawy dołożone.

llllllllllllllllllllllll

miałem zamiar tam aplikować ale widze po tych wpisach ,że próżno szukać w tej firmie normalnego wynagrodzenia . a już ten ostatni wpis mówi sam za siebie ;) szukają na siłę kogoś do roboty , bo pewnie nie ma chętnych za pieniądze które oferują

fedfedg

jaka panuje atmosfera ? Składa się ona z mieszaniny gazów . Ma ona złożoną budowę pionową, w której wyróżnia się szereg stref o zróżnicowanej temperaturze, składzie chemicznym i stopniu jonizacji cząsteczek. A tak na serio co za idiotyczne pytanie ! jaka może panować atmosfera w firmie w której wszyscy narzekamy na bardzo niskie zarobki ?!

bvnbg

Czytać nie potrafisz ? Zarobki fatalne !

w4

Jakoś my nie odczuwamy na wypłatach ,że firma dobrze prosperuje . Ale za to odczuwamy coraz to większe poganianie nas z robotą !

krys

Nikt nie trzyma u pana Brosa na siłę jak ci sie nie podoba praca to idz gdzie indziej zobaczymy czy za pare miesiecy nie wrocisz i bedziesz prosił Brosa aby cie przyja spowrotem

kkikiki
@krys 14.05.2016 20:30

krys- żal mi cię . Bros gotów pomyśleć ,że zatrudnia analfabetów .Pisze się : Z POWROTEM

glglg

Safe dlaczego nie napiszesz jak dużo i to całkiem nie dawno było negatywnych opinii na BFC , które nie wiadomo czemu zniknęły z tej strony ?

safe obudź się przeciez z tym "doskonałym" to wpis z przed kilku lat . Dziś jest porażka !

orop

do igor. powinieneś do swojego wpisu dopisać ,że dobrym sposobem przy poszukiwaniu pracy w BFC jest wpisać w wyszukiwarce na stronie BFC "zatrudnimy frajerów , których nie interesują podwyżki wynagrodzenia " :)

rgfhrgth

żaden mlody po szkole nie zarabia te 1000zł , bo juz dawno z tej firmy pouciekali :)

Młody zaraz po szkole zupełnie nic na budowie nie potrafi to po pierwsze, a po drugie żaden młody pracownik w tej chwili nie zarabia 1000,- zł i nie wypisuj nieprawdy.

No fakt zapomniałem :) "Bardzo dobry pracodawca" daje zarobić młodym 1000zł !

Pan Bros jest bardzo dobrym pracodawcą.

Fafron

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie marne zarobki i organizacja pracy... W czasie 8 godzin wykonuje się 10 różnych czynności.. Nie polecam zostawać w tej firmie jako pracownik po szkole! (usunięte przez administratora) Przecież to jest śmiech na sali.. i jak tu młodzi ludzie mają zacząć przyszłość.

fgdfssdf

Zarobki śmieszne na każdym fizycznym stanowisku.

DOSKONAŁY PRACODAWCA !!!!

Zostaw opinię o Bfc Nieruchomości Johann Bros - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bfc Nieruchomości Johann Bros