Opinie o Laugsander Michał Kałuża w Jaworzno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Laugsander Michał Kałuża. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Laugsander Michał Kałuża o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laugsander Michał Kałuża w Jaworzno

Marek Nowy wpis

Pracuję już kilka lat. Pracodawca godny polecenia. Polecam

Mariusz

Był ktoś z was zadowolony z otrzymanej pracy i jest wstanie coś opowiedzieć jak wygląda proces rekrutacji itd.?

Miki
@Mariusz

Witam proces rekrutacji pytasz? wygląda tak: dzwoni pan Michał obiecuje dużo fajna kasa, ale najpierw na próbki(jedziesz na własny koszt w miejsce wskazane). próbki zdałeś lub nie nikt Ci tego nie mówi wprost, chcesz coś wiedzieć to dzwonię do niego. nie odbiera, kilka razy, przez kilka dni nie wiesz o co chodzi, szukam innej roboty bo w domu nie wysiedzę nic. Jak już przyjąłem się do innej firmy za mniejsze pieniądze to łaskawie odbieram telefon i słyszę super propozycje. tłumaczę że już pracuję i słyszę w słuchawce focha. Z obrażonym już nie podejmę współpracy.

Aleksander Nowy wpis
@Mariusz

Ja na pewno nie byłem zadowolony od samego początku nic mi nie grało do roboty i tyle a jak pytam o szczegóły to nic się nie dowiesz

zwolniony Nowy wpis
@Mariusz

TAK ja byłem zwolniony I gdyby nie ta sytuacja to dalej bym mu wierzył we wszystkie obietnice Nigdy nie będę u niego pracował! Niech innych grabi.

to MY parobki zre serwis

Zacznij płacić takie stawki jak obowiązują na rynku!!!! (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Emilia Nowy wpis
@to MY parobki zre serwis

A jaka jest tak właściwie różnica między tym ile tu ostatecznie płacą a tym co jest na rynku, że tak się tego domagasz? Praca jest całkowicie taka sama jeśli o warunki i wykonanie chodzi czy też się czymś różni?

Czy jest możliwość w Laugsander pracy na część etatu?

Lol

Tak jest możliwość pracy bez umowy to standard albo śmieciówa na 200 stówy

@Lol

Nie ma takiej możliwości. Powiedział mi, że albo działalność albo umowa o pracę. Mam komornika.

Mario
@Lol

Po co ktoś wystawia takie komentarze Gosciu zawracasz tylko głowę. Chyba nie pracowałeś w tej firmie? Właśnie tam dzwoniłem i odbiłem się bo powiedział, że nie zatrudnial na takie umowy i nie będzie zatrudnial. Chyba konkurencja wystawia negatywne komentarze, bo innej opcji nie widzę.

@Mario

Mówić to sobie mógł. Rzeczywistość jest inna - umowy zlecenia, niedotrzymywanie danego słowa co do przyszłej umowy o prace to standard.

Jaro
@Endrju

Pierwsze słyszę. Owszem umowa zlecenie., pierwszy miesiąc.Trzeba poznać pracownika czy się sprawdzi. Później umowa o pracę lub przejście na działalność do wyboru. ENDRJU z jakiej konkurencji jesteś? Nie piszcie banialukow. Potrzebowałem wziąć kredyt to Michał w momencie przekształcił mi umowę z dwóch lat na czas nieokreślony.

@Jaro

Nie jestem z żadnej konkurencji, opisuję tylko własne doświadczenia podczas pracy w tej pożal się boże firmie.

Jaro
@Endrju

Wspaniale. Cieszę się, że teraz dobrze Ci się układa i masz tyle czasu aby siedzieć na internecie i hejtowac innych. Pozwól, że inni zdobędą swoje własne doświadczenie. Ja osobiście jestem zadowolony i złego słowa nie mogę powiedzieć. Zatem zdania są podzielone.

@Jaro

Przecież to nie jest hejt tylko opinia z wlasnych doswiadczeń z tym pracodawcą, który nie jest idealny i to nie tylko moja jedna opinia wsród pracowników

Sp
@Mario

Wszystko zależy gdzie i kogo, wiec albo cie nie zna i się boi, albo sam to sobie wypisuje na forum

Maniekkk
@Jaro

Jak ci przekształcił tą umowę na kartce czy na zaświadczeniu? bo mi po śmieciówie dał do zrozumienia że na umowę nie mam szans tylko działalność. otworzyłem i teraz siedzę w domu bez roboty. A na rynku teraz nic nie mogę znaleźć bo jest lipa.

@Maniekkk

Jak nie chcesz żyć w niepewności to omijaj tą firme szerokim łukiem. Tu bywało nawet bez epidemii, że roboty nie było po kilka tygodni, szkoda czasu na tego żałosnego człowieka...

@Lol

Jest i niech nikt niepierd, ze nie ma , a na starej bazie zre to moze u Michasia to wszyscy maja umowy.Po wiekszych zakaladach to raczej nikogo nie da bez umowy ale jak jest jakis mniejszy to bez zadnego problemu. i przestancie z niego robic takiego uczciwego przeciez wszyscy robia z najnizszej krajowej a reszta w kopercie do reki

dikol
@Jaro

nagle pierwszy słyszysz? a miały być umowy o pracę, coś ściemniasz, a bez umowy też nie słyszałeś? kurka to o co chodzi? jest umowa czy nie? bo ja mam info o klęsce covida czy coś

Pablo

Widocznie jeszcze mało w życiu słyszałeś

Józek
@Pablo

Dzięki Pablo bo już dzwoniłem do niego i miałem aplikować ale przypadkiem wszełem na to forum i tu rozczarowanie! A tak dziwnie mówił przez telefon i czy on w ogóle płaci terminowo? bo nie chciałbym chodzić bez pieniędzy.

@Józek

Terminowo akurat płaci, w tej kwestii nie mogę nic złego powiedzieć, ale to nie jest jakiś duży plus bo to jego zakichany obowiązek wywiązywać się z umowy. Pozdrawiam.

Endriu
@Jaro

Co pierwsze słyszysz! Odkąd kałuża działa to zawsze miał problem z umowami albo dogadywał się z chłopakami na działalność lub zlecenie na 2 stówy aby zusu nie zapłacić, dla m nie kręt i tyle. robiłem z chłopakami którzy nawet badań nie mieli bo na śmieciuwue nie musisz mieć. Ja nie polecam!!!!!!

Gucio
@1233

poco takie fleki piszesz a ten co zmarł na kovid to miał umowę? Teraz rodzina ma kłopoty a kałuża czysty jak łza.

MY spawacze
@Lol

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Laugsander Michał Kałuża? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ROBOTNIK TOROWY/CZYŚCICIEL WAGONÓW
Jaworzno
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. spawalnictwa
ZRE Katowice
Urszula

Widzę, że wywiązała się tutaj jakiś czas temu dyskusja co do rodzaju umowy na jaką jest się zatrudnianym i każdy mówi co innego. Na pierwszy miesiąc jest proponowana umowa zlecenie, a później jest możliwość przejścia na umowę o pracę tak? Jeśli coś źle zrozumiałam to mógłby ktoś opisać, jak sytuacja wygląda aktualnie?

Dorian
@Urszula

żadnej umowy teraz nie dostaniesz bo dojeżdża go skarbowy. Teraz to tylko działalność bo grunt się pali a i usługi murarskie wchodzą w grę! Ci co wiedzą to wiedzą! beknie za to i tyle!!!

Olga
@Dorian

Na zarobki jakie tutaj można liczyć ? Skoro piszesz że "grunt sie pali" to nie ma z tym problemu?

Gabriela

Czy w Laugsander jest szansa na pracę dla osób studiujących? Może ktoś z was jest studentem i miał okazję jednocześnie pracować w tej firmie?

Alojz znany

teraz daje ludzi na kromiss ale nie bezpośrdnio bo koczwara stawi warunki!

Riki
@Alojz znany

chyba zwalnia bo nie ma żodnej roboty! Kromiss jest pozamiatany. cza szukoć coś.

Mariusz

Ja już nie pracuję bo nie ma sensu użerać się z jego humorami, niech się obraża! Laugsander kto taką nazwę by chciał mieć? abderyta? nie polecam żadnej współpracy!

Jaś

Ja mam dość jego humorów dzieciak wiecznie obrażony u mnie miał włączoną aplikacje black list nie do dzwonisz się chyba że z telefonu zadufanego kolegi! nie polecam psychola!

Mirek

Wiecznie obrażony i z pretensjami!!!!!!!!!!!! Już zmieniłem pracę bo mnie wkurzał i kłamał!!!!!!!! Innym płacił w normie a do mnie zawsze pretensje!!!!!!!!!!!!!!

Jaś

LaugSander to pośrednictwo pracy.

Firma pośrednictwa pracy, powstała w listopadzie 2013 roku.

Zostaw merytoryczną opinię o Laugsander Michał Kałuża - Jaworzno

• Jak się pracuje w Laugsander Michał Kałuża?

Zobacz opinie na temat firmy Laugsander Michał Kałuża tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laugsander Michał Kałuża?

Laugsander Michał Kałuża
1.8/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Północna 47
    43-600 Jaworzno