Tekosom Poland Spółka z o.o.

Żukówo

Opinie o Tekosom Poland Spółka z o.o.

Murzyn z Polski

Lepiej, za godziwe wynagrodzenie pracowało się w Abeko. Tutaj w firmie z Szwedzkim kapitałem zarobisz jedynie tyle, aby przeżyć od pierwszego do ostatniego. Podwyżki jedynie inflacyjne.. Pieniądze jak powyżej.. Słabe struktury organizacyjne i niejasny zakres obowiązków, który nie jest przedstawiany na początku pracy. Nadgodziny w soboty i dni powszechne..co z tego jak liczą stawkę jak za normalną godzinę, a nie przysługuje dodatek 50%. Firma dużo chce, a nie może.. Dorobia się na pracownikach, którzy za śmieszne pieniądze pracują jak woły. Pomimo wszystkiego panuje miła atmosfera, która jest jedynym plusem.

Salut

Wiesz co, nie sa tacy sami, to chyba oczywiste, że jest różnie w każdej pracy i trzeba się z tym pogodzić, normalna sprawa chyba, w każdym razie tak mi się wydaje

ja

Co za brednie !!! żadna osoba pracująca w Tekosom nie ma takiej opinii. komentarz dodany powyżej nie jest prawdziwy, w firmie panuje miła atmosfera każdy każdego zna mimo dużej liczby osób, pracownicy są bardzo dobrze traktowani i nie ma na co narzekać. Jest swoboda nie ma żadnych zakazów rozmawiania, są przerwy i nikt nie czuje się tak jak opisane w drugim komentarzu. Inni prywatni pracodawcy moga się od tej firmy uczyć.

GKA
@ja 24.03.2014 20:59

A skąd wiadomo, że żadna osoba tam pracująca nie ma takiej opinii? Czy wszyscy są tak zgodni czy może jest tak, że ktokolwiek boi się odezwać z obawy przed szykanami? Nie polecam tej firmy.

Boże nikomu nie polecam pracy w tej firmie zarobić można tylko 1100 zł z 400 złotową doplatą- bo nie da się w akordzie nawet wyrobić najniższej krajowej.Panie które szyją wzory mają pensje większą ale są to wybrane osoby.W tej chwili robi się tu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wolno rozmawiać- nie wolno chodzić za dużo do toalety a czasy za wykonanie danej operacji tak niskie że trzeba by siedzieć po godzinach a i tak nie zarobisz.

Zostaw opinię o Tekosom Poland Spółka z o.o. - Żukówo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tekosom Poland Spółka z o.o.