Drukarnia Prasowa S.A.

Łódź

Drukarnia Prasowa S.A.

Opinie o Drukarnia Prasowa S.A.

Ulka

Pracują w bardzo dobrej firmie trzeba dawać z siebie dużo ale za to nam płaci firma a nie za robienie wrażenia.

kurka

Widocznie wszystko idzie w dobrą stronę @qkak, bo zobacz, że ostatnio nie było nawet żadnej rotacji wśród pracowników, a to dobry znak, że atmosfera dopisuje.

Gość
@kurka 02.05.2016 09:40

Rotacja jest non stop chyba niewierz co piszesz

Krzysztof

@..., rozumiem, że jesteś niezadowolony z warunków wynagrodzenia w firmie Drukarnia Prasowa. Czy znane były Ci te warunki przed podjęciem pracy? Czy zostały Ci one przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej? Dlaczego krytycznie oceniasz rekrutację? Czy możesz napisać jak długo trwała rekrutacja w Twoim przypadku?

...

firma chce, żeby pracownik pracował za najniższą krajową a wiedzę nie wiadomo jaką... w miarę godne warunki jeśli chodzi o wynagrodzenie otrzymuje się podobno po kilkunastu latach pracy. Mało tego rekrutacja trwa pół roku.

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Drukarnia Prasowa SA na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób mieszkających w Łódź i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Gość 2

Zarobki to śmiech konia stawka to 10 zł. Brutto pracują tylko osoby które mają niewiele do emerytury, lub tacy którym się nie chce szukać czegoś lepszego. Pozytywne opinie o firmie wyrażają osoby zatrudnione przez agencję. Bo im płacą więcej.

Gość

Kolchoz jakich mało non stop ktoś przychodzi i odchodzi a zarobki smiech

Pan M

Jakoś niedawno przyszło mi tam pracować za pośrednictwem agencji Praca bardzo dobra Częste zmiany przy maszynach więc kilka kilkuminutowych przerw sie zdarza ( 1 , 2 kilkuminotwe przerwy na godzine ) Choć czasem 2 -3 godziny robiło sie bez przerwy w pracy miła atmosfera ( Współpracownicy jak i mistrz naprawde wporządku)

Nikt jeszcze nie dodał opinii o firmie Drukarnia Prasowa SA, bądź pierwszy! Czekamy na Twoje zdanie na temat zatrudnienia.

Zostaw opinię o Drukarnia Prasowa S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Prasowa S.A.