Opinie o Drukarnia Prasowa S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Drukarnia Prasowa S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drukarnia Prasowa S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Prasowa S.A. w Łódź

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując w firmie Drukarnia Prasowa S.A. można liczyć na zarobki 8300 PLN. Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Halabarda Nowy wpis

Chyba kwartalnie.

Greg Nowy wpis

Pamiętam, że kiedyś drukarnia otwarta była 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Wpisując w google "godziny otwarcia" widzę 7-16 i weekendy wolne. Nie ma popołudniówek i nocnych zmian?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Drukarnia Prasowa S.A.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Odpowiedź

Nie, nie istnieje. Obecnie zauważalny: bezwład, recesja, atrofia, zanik, zastój, impas, spadek, ciemniactwo, niezmienność, zacofanie, status quo, marazm, stagnacja, zahamowanie, bezruch, uwiąd, kryzys, dekoniunktura, niereformowalność, bezczynność, zła koniunktura, uwstecznienie, regres, ...

ID

A kto pyta? OBOP? :-)

Natalia
@ID

Jest nas więcej, zainteresowanych tym, czy w Drukarni Prasowej jest możliwość rozwoju. Mam nadzieję, że ktoś odpowie. I uprzedzając Twoje pytanie - nie jestem z OBOP.

ID
@Natalia

A Ty piszesz sobie a muzom? Jeżeli chciałabyś pracować, to aplikuj, zdobędziesz jakieś doświadczenie lub też nie. A jeżeli jesteś już zatrudniona, to w jakim celu zadajesz to pytanie? Piszesz "więcej osób zainteresowanych" , to tak kolektywnie zadajesz pytanie? Brak sensu w Twoim wpisie.

Fellini
@Natalia

Oczywiście ,że jest taka możliwość - ja jestem tego najlepszym przykładem . Zaczyna się od pomocnika drukarza, później zostaje się rolowym,a jeśli będziesz wytrwała to zostaniesz maszynistą maszyn offsetowych i będziesz zarabiała spore pieniądze .

Paulina Nowy wpis
@Fellini

Ok, a jak w takim razie można sobie zapracować na awans w Prasowej? Po jakim czasie można starać się o przejście z pomocnika na rolowego? Ile to u Ciebie trwało i jakie musiałeś spełnić warunki? Czy przy tym wzrosło Twoje wynagrodzenie?

Paulina

Dzień dobry, czy mogłabym się dowiedzieć od Was pracowników jak wygląda hierarchia w firmie? Zastanawiam się po prostu jaka może być ścieżka awansu w Drukarnia Prasowa i po jakich stanowiskach po drodze można się piąć ku górze.

Zasłużony

Protekcja i wazeliniarstwo.

@Paulina

Jaka ścieżka rozwoju, czy awansu. Jedyna ścieżka, którą należy wyznaczyć, to taka, żeby wejść rano do tego bajzlu.

@Anna

....aż tak źle???

@Paulina

Protekcja i wazeliniarstwo jedyną ścieżką kariery, nie masz"pleców" nie awansujesz.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Drukarnia Prasowa S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku DRUKARZ FLEKSO?
anonim2

komuś bardzo przeszkadzają wpisy świadczące o niezadowoleniu załogi; usuwanie opinii o tym świadczy; z każdym miesiącem jest gorzej; atmosfera i warunki pracy stają się nie do wytrzymania;

Mikołaj
@anonim2

Bo to jest zakłamane towarzystwo wzajemnej adoracji.

@anonim2

To co tam się dzieję ?? Dramat? Mobbing? Przejeżdżam co jakiś czas obok Waszego budynku , nawet kilka lat nawet chciałem tam szukać pracy. Wyszło inaczej.

Szef
@kolo po fachu

Subtelny mobbing, w białych rękawiczkach. To też styl zarządzania firmą.

@Szef

Nie ma podziału na mobbing subtelny i ciężki. Poczytajcie sobie co dokładnie wchodzi w skład tzw. mobbingu w pracy. Jest wiele stron, na których znajdziecie podpowiedzi. Jeśli czujesz się od dawna nękany, szykanowany, zastraszany, poniżany, niesprawiedliwie traktowany, ośmieszany, a nawet izolowany przez swojego przełożonego to temat należy zgłosić wyżej albo do Inspektora pracy. Musicie sami ustalić czy zachowania "góry" przekraczają dopuszczalne zasady. Nie oczekujcie, że będą Was szanować. To Wy musicie zacząć szanować samych siebie. Siedząc cicho nic nie zmienicie. Poczytajcie jak udowodnić mobbing. Macie swoje prawa, nie zapominajcie o tym.

Rozsądny
@kolo po fachu

"Z Nowym Rokiem, nowym krokiem" - w nowym roku, że rodzi się w nas chęć, potrzeba i ambicje zmian, wielu z nas dokonuje noworocznych postanowień. Nowy rok otwiera w naszych głowach nowy etap. To psychologiczna granica, symboliczne odcięcie starego i otwarcie nowego. Nowe dwanaście miesięcy. Nowe, niezliczone okazje do samorealizacji. Mechanizm ten wzmacnia w nas też atmosfera w pracy, podsumowania roku, wyznaczanie nowych celów. Nowy rok i na tym polu daje nam nowe rozdanie – daje nam nową szansę na realizację zadań i celów, chociażby znalezienia nowej, stabilnej i lepiej opłacanej pracy. Walka z pracodawcą w tym temacie jest bez sensu. Dlatego lepiej postąpić w myśl przysłowia, z szacunku do samego siebie.

@Rozsądny

Jest dużo prawdy w tym co piszesz... Jest jednak jedno "ale". Większość pewnie od 20 lat nie może znaleźć w sobie odwagi aby odejść więc należy założyć, że zostaną w DPSA do końca... Oby nie ale jeśli tak się stanie to najwyższy czas aby zaczęli walczyć o swoje i nie dawali się źle traktować. Mobbing jest czymś nagannym i nie można na niego pozwalać. Te osoby, które postępują w sposób podły w stosunku do innych nie powinny dalej pełnić funkcji kierowniczych. To nie walka z pracodawcą tylko walka o własne istnienie. To jak się czujemy w pracy ma związek z życiem prywatnym. Jeśli już na starcie powiecie sobie" "Nic się nie da" to czego oczekujecie? Co więcej? Jeśli pozwalacie na mobbing to Wasza sprawa. I to tyle, nie ma co się żalić. Te osoby, które chcą odejść powinny zrobić to natychmiast i nie tracić czasu. Świat nie kończy się na Al. Piłsudskiego. Pozdrawiam.

Fellini
@kolo po fachu

Dla tych co narzekali na kierownictwo mam dobrą wiadomość - zostali usunięci ze swoich stanowisk. Obecnie jest jeden Kierownik na dwa wydziały . Myślę ,że większość będzie zadowolona bo Ciacho to jedna z niewielu osób w DPSA z którymi można się dogadać ....w przeciwieństwie do niektórych mistrzów .

Gossia
@Fellini

Nowego Kierownika bym zchrupała na śniadanie. Ostatnio jak przyszedł w tej niebieskiej koszuli i obciętych włosach to ...brrr,aż ciarki mi przeszły .

Zośka
@Gossia

Niestety zajęty już jest

Czy w Drukarnia Prasowa S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Kadrowa

Umowa zlecenie jest umową cywilno-prawną (KC). Okres próbny, to umowa o pracę (KP). Oczywiście można pracować na umowie cywilno-prawnej, może w ramach obietnic (bez końca), zatrudnią Cię na umowę o prace :-).

Z jakiego powodu nie ma naboru na stanowiska osób, które odeszły ? W stabilnej firmie przeprowadza się rekrutację w celu uzupełnienia etatów. Jakie są tego powody, bo jest nas już coraz mniej.

Byly

Wolą Ukrainę

Witam, pracowałem tam 10 lat w dziale utrzymania ruchu. Dobrze wspominam ten czas, ale dziś wiem, że dobrze zrobiłem odchodząc w 2018 roku. Minusy: brak perspektyw na rozwój, zero szkoleń, archaiczne maszyny, brak inwestycji w ludzi, brak walki o dobrych długoletnich pracowników. Praca na 3 zmiany i w weekendy przy tych pieniądzach przestała być opłacalna. Około 4000-4500 na rękę. 21zł na godzinę brutto plus premia.Układy i (usunięte przez administratora) niektórych współpracowników nie do wytrzymania. Plusy: Poznałem tam mimo wszystko wielu fantastycznych i mądrych ludzi. Czy się czegoś nauczyłem? technicznie nie zbyt wiele. Istniał całkiem dobry socjal, system pożyczek bez oprocentowania, były bony (karty) przedpłatowe na święta w grudniu. Teraz po 2 latach raczej dużo rzeczy się ukróciło z tego co wiem. Sporo ludzi mądrych w czas odeszło z DP SA, Ci którzy nie chcą zawalczyć o swój los dalej tam siedzą, może zmądrzeją. Będę miło wspominał pracę w DP SA, ale niestety jej nie polecę.

Pytuś

No ale, który świat? Mówisz tak globalnie, czy nawiązujesz tylko do świata drukarnianego?

Wojtek

Powtórzę usunięty wpis-cytat: " Pewnego dnia na swojej drodze stanęły prawda i kłamstwo. -Dzień dobry - powiedziało kłamstwo. -Dzień dobry - odpowiedziała prawda. -Piękny dzień - powiedziało kłamstwo. Wtedy prawda wychyliła się, by sprawdzić, czy to prawda. Była. -Piękny dzień - powiedziała wtedy prawda. -Jeszcze piękniejsze jest jezioro - powiedziało kłamstwo. Wtedy prawda spojrzała w stronę jeziora i zobaczyła, że kłamstwo mówi prawdę i kiwnęła głową. Kłamstwo podbiegło do wody i powiedziało: -Woda jest jeszcze piękniejsza. Popływamy? Prawda dotknęła wody palcami, a ona naprawdę była piękna i polegała na kłamstwie. Obie zdjęły ubrania i płynęły spokojnie. Chwilę później wyszło kłamstwo, ubrało się w szaty prawdy i odeszło. Prawda, niezdolna do przebrania się w kłamstwo, zaczęła chodzić bez ubrań i ten widok wszystkich przerażał. I tak do dnia dzisiejszego ludzie wolą, pięknie ubrane kłamstwo niż nagą prawdę. "... (autor nieznany)

Głos

Odgrzewany kotlet, takie powroty ?

Głos

Tak powinno być, a nie jest: Koncentracja na najważniejszych wartościach: bezpieczeństwie, uczciwości i szacunku do współpracowników i klientów.Pracownicy odchodzą, klienci też. Smutne.

Mark

Masz namacalny dowód. W taki oto sposób pracodawca zarządza opiniami, przy pomocy manipulacji. Nawet Nick mi podmienili. Znasz treść mojej wypowiedzi, co w niej było takiego niewygodnego ?

Pan Z.

(usunięte przez administratora) A dzieje się to z powodu braku wiedzy i umiejętności zarządzania. Otóż: sztuka przyjmowania krytyki jest z pewnością jedną z bardziej trudnych nauk, które człowiek poznaje w życiu. Umiejętność ta jednakże niezwykle ułatwia kontakty z drugim człowiekiem oraz okazuje się bardzo cenna w sferze zawodowej. Właściwe przyjmowanie krytyki wymaga umiejętnego zdystansowania się do własnej osoby, bez którego właściwe zrozumienie słów krytyki wydaje się niemożliwe. Często brak umiejętności przyjęcia krytyki pomniejsza wartość człowieka w oczach innych ludzi.Taka kadra. Zapanuj kolego nad emocjami i nie używaj wulgaryzmów, bo wszystko wymazują zaczarowanym ołówkiem, nawet NICK podmieniają.

Master
@Pan Z.

Podejrzewam, że nie chodziło o krytykę ale właśnie o wulgaryzmy. (usunięte przez administratora)

Precyzja
@Master

Prawda jest inna, nie chodziło o wulgaryzmy. Wpisy usunięte ze względu na prawdziwe, odzwierciedlające stan rzeczy opinie. Taki FAKT.

Master
@Precyzja

Jestem tylko obserwatorem. To jest ciekawe.(usunięte przez administratora)Przecież on nie pracuje w drukarni. Jaki ma w tym interes? Nie kapuję o co tu chodzi. Myślałem, że powodem są wulgaryzmy i zadziałał jakiś algorytm wyłapujący pewne słowa, ale kilka wpisów, które czytałem było bez bluźnierstw itp... I też zostały usunięte następnego dnia. Jeśli tak, to szkoda poświęcać swój czas.

Czy pracownicy Drukarnia Prasowa S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

precyzja

Jakie formy masz na myśli?

Pan P.

Jak lubisz się przejść że spoko ludźmi na stację na browar i preferujesz taki sposób integracji to jest wiele osób chętnych na taki sposób.Drukarnia sama od siebie nic takiego nie organizuje. Wiele wartościowych osób tak robi. Świetni fachowcy którzy idąc do konkurencji podwoili by swoje zarobki ale siedzą tam z powodu "zasiedzenia". W drukarni panuje mentalność przełożonych taka żeby udowadniać ludziom że do niczego się nie nadają. Przez wiele lat pracując tam można tym przesiąknąć i samemu zacząć myśleć że nigdzie indziej sobie nie poradzę.. Jest zupełnie inaczej. Pozdrawiam kadrę fachowców. Świetni ludzie. Nie żadko ludzie z innym wykształceniem niż poligraficzne a na rynku w branży zarobili by krocie. Ta drukarnia zmarnowała wiele takich osob.

Życie
@Pan P.

Życie jest tylko jedno. Jeśli funkcjonujecie w toksycznym środowisku, czujecie się wypaleni, zmęczeni psychicznie i fizycznie - jest tylko jedno wyjście. Zmiana pracy. Nie czekajcie. Nie marnujcie zdrowia i energii, którą możecie spożytkować w innym miejscu. Porozmawiajcie z osobami, które zdecydowały się na zmianę. Czy ktoś żałuje tej decyzji? Nie sądzę. Nie od razu wszystko się uda ale jeśli nie spróbujecie to nigdy nie dowiecie się co by było gdyby. Wieloletnie przebywanie w miejscu, w którym się nie rozwijacie lub zwyczajnie źle się czujecie wpływa destrukcyjnie na całe Wasze życie. "Wszędzie dobrze gdzie nas niema..." - to prawda ale powtarzając sobie te słowa nigdzie indziej już nie będziecie. Nic więcej nie zobaczycie. Nie stójcie w miejscu. Do przodu.

Życie

"A zapytać Tych, którzy odeszli nie mogą, bo nie chcą lub nie utrzymują kontaktów,."... To ukazuje jakie są faktyczne relacje między pracownikami i ich odczucia. Odciąć się i zacząć od nowa. Tak się dzieje kiedy człowiek ma wrażenie, że idzie do pracy za karę. Kiedy męczy się samym przyjściem. Przykre ale prawdziwe.

Pan Z.

Dobre. Trafnie ujęte. Święta prawda. Również nie pozdrawiam, bo czuję się jak wyciśnięta cytryna.

Ile jest zmian w Drukarnia Prasowa S.A.?

Frustrat

Mam już dość, miał być boom, mamy bum.

J23

Koronawirus. Wszystkie fabryki powinny być zamknięte na okres dwóch tygodni. Czym różni się skupisko ludzi na produkcji od tego w markecie czy kościele? Niczym. Zamykane są szkoły, placówki publiczne, odwoływane koncerty itd... a co z fabrykami? Jak jest u Was? Pracujecie jakby nic się nie działo? Zarząd wprowadził jakieś ograniczenia?

@J23

Tak, wprowadził ograniczenia.

Kierownik

Dajcie sobie spokój z pracą w tym miejscu, ważne jest tylko jedno, żeby wyssać pieniądze z kieszeni parobków..

Przemysław
@Kierownik

Uważasz, że nie warto pracować w tej drukarni, ale nie podałeś żadnych merytorycznych argumentów, które potwierdziłyby, że rzeczywiście tak jest. "Wyssać pieniądze", tzn. firma stara się oszczędzać na pracownikach? Odnieś się proszę do tego.

Zły
@Przemysław

Nie te czasy ... mobing ile dadzą tyle się przetwarza :)

@Przemysław

np.pozbawienie przywilejów pracowniczych z UZP, za przyzwoleniem ZZ. Zabrać, pozbawić, dołożyć pracy i obowiązków. I to nie są fake newsy. Wiele osób niedociążonych pracą, uprawia fikcję. Tak więc generalnie wszystko się wyrównuje.Opinie negatywne są prawdziwe niestety. Drukarnia nie jest dobrą firmą. Każdy normalny, rozsądny i uczciwy już odszedł lub niebawem to uczyni. Zostają nieudacznicy i cwaniacy. A lojaliści trollują wpisy.

Ulka

Pracują w bardzo dobrej firmie trzeba dawać z siebie dużo ale za to nam płaci firma a nie za robienie wrażenia.

Alex
@Ulka

Co ty za rzeczy wygadujesz masz pojęcie o firmie bo chyba nie.Pracowałaś w tej firmie?nie wydaje mi się

Theo end
@Ulka

(usunięte przez administratora) Ilu pracowników odeszło w przeciagu 2-3 lat?(usunięte przez administratora)

Pies Pasterski
@Theo end

Pracowałem tam kiedyś. Poważnie aż tak dużo osób odeszło? Z jednego działu czy z każdego ?

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Prasowa S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Drukarnia Prasowa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Prasowa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia Prasowa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drukarnia Prasowa S.A.