Drukarnia Prasowa SA

Łódź

Opinie o Drukarnia Prasowa SA

Gość 2

Zarobki to śmiech konia stawka to 10 zł. Brutto pracują tylko osoby które mają niewiele do emerytury, lub tacy którym się nie chce szukać czegoś lepszego. Pozytywne opinie o firmie wyrażają osoby zatrudnione przez agencję. Bo im płacą więcej.

Gość

Kolchoz jakich mało non stop ktoś przychodzi i odchodzi a zarobki smiech

kurka
użytkownik zarejestrowany

Widocznie wszystko idzie w dobrą stronę @qkak, bo zobacz, że ostatnio nie było nawet żadnej rotacji wśród pracowników, a to dobry znak, że atmosfera dopisuje.

Pan M

Jakoś niedawno przyszło mi tam pracować za pośrednictwem agencji Praca bardzo dobra Częste zmiany przy maszynach więc kilka kilkuminutowych przerw sie zdarza ( 1 , 2 kilkuminotwe przerwy na godzine ) Choć czasem 2 -3 godziny robiło sie bez przerwy w pracy miła atmosfera ( Współpracownicy jak i mistrz naprawde wporządku)

Nikt jeszcze nie dodał opinii o firmie Drukarnia Prasowa SA, bądź pierwszy! Czekamy na Twoje zdanie na temat zatrudnienia.

Zostaw opinię o Drukarnia Prasowa SA - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Prasowa SA