Drukarnia Prasowa S.A.

Łódź

Drukarnia Prasowa S.A.

Opinie o Drukarnia Prasowa S.A.

obiekywny

zarobki żenujące, nie dotrzymują obietnic z rekrutacji; od lat wolą przepłacać stawki pośrednikom z agencji aniżeli dać podwyżkę Polakowi lub zatrudnić go wg przyzwoitej stawki; długi staż przez zasiedzenie, to i jubileusz wpadnie; rotacja pracowników non stop; zarząd zmarnował firmę; kolejny pracodawca w mieście do odstrzału.

Ambicja
@obiekywny 05.10.2018 04:22

Dodam jeszcze od siebie....Jeśli ktoś nie ma ambicji to z pewnością znajdzie tam pracę, głównie na produkcji. Prawdopodobnie po pierwszym miesiącu sam odejdzie jak zobaczy wypłatę ;) 90 % pracowników robi na trzy zmiany , do tego soboty, niedziele, 12 godzin ... i człowiek nie ma czasu żeby żyć. Pensje bardzo niskie więc lepiej omijać tą firmę. Rozwój ? Niestety po osiągnięciu określonych umiejętności nic więcej już nie zaznacie. Możecie się już tylko zestarzeć. Szybko staniecie się rozgoryczeni i tak już zostanie. Nie ma przyszłości. Szkoda czasu i zdrowia.

@Ambicja 16.10.2018 22:38

Widzę, że nie jesteś zadowolona ze swojego wynagrodzenia w tej firmie. Może istnieje szansa na podwyżkę zarobków w najbliższym czasie? Czy wynagrodzenia dla wszystkich pracowników są jednakowe?

Obiektywny
@Ambicja 16.10.2018 22:38

Brak ambicji przekłada się również na niskie kwalifikacje i umiejętności, a czasami lenistwo i wygodnictwo. Zupełny brak systemu wartościowania pracownika, motywowania i nagradzania, złe stosunki interpersonalne. Pojęcie zarządzania obce.

Obiektywny
@Krzysztof 17.10.2018 10:43

Twoje odpowiedzi są monotematyczne. Brak szerszego spojrzenia jest brakiem Twoich kompetencji ? Oczywistym jest, że zasadniczym kryterium są zarobki, pozwalają na godziwe życie.

Krzysztof

@obiektywny, negatywnie oceniłeś wynagrodzenie w firmie Drukarnia Prasowa. Czy zostały Ci przedstawione warunki wynagrodzenia zanim przyjąłeś się do pracy? Co rozumiesz pod stwierdzeniem obietnic? Czy Twoje wynagrodzenie miało zostać z biegiem czasu podniesione? Warto to wyjaśnić, ponieważ kwestia wynagrodzenia to dla wielu pracowników decydujący aspekt.

Gość

Witam ten kto się pochlebnie wypowiada to chyba tam nie pracował zarobki to śmiech żeby zarobić 2000 netto to trzeba pracować wszystkie soboty i niedziele stawka to ok.11zł brutto. Pracownicy zwalniaja się a nowi przychodzą na chwię

Krzysztof

@Xyz, jaki jest według Ciebie główny powód decyzji pracowników z wieloletnim stażem? Czy jesteś pewien, że główne przyczyny są po stronie firmy Drukarnia Prasowa? Obecnie rynek jest bardzo aktywny, pracownicy czasami zmieniają swoje plany zawodowe. Co miałeś na myśli używając określenia "gruszki na wierzbie"? Czy to odnośni się do wynagrodzenia?

Krzysztof

@..., rozumiem, że jesteś niezadowolony z warunków wynagrodzenia w firmie Drukarnia Prasowa. Czy znane były Ci te warunki przed podjęciem pracy? Czy zostały Ci one przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej? Dlaczego krytycznie oceniasz rekrutację? Czy możesz napisać jak długo trwała rekrutacja w Twoim przypadku?

Xyz
@Krzysztof 15.07.2018 16:50

Na rekrutacji panie z kadr i kierownicy działów obiecują gruszki na wierzbie, odchodzą pracownicy z długo letnim stażem.Firma posiłkuje się Ukraińcami którzy również odchodzą po krótkim czasie.

Ulka

Pracują w bardzo dobrej firmie trzeba dawać z siebie dużo ale za to nam płaci firma a nie za robienie wrażenia.

kurka

Widocznie wszystko idzie w dobrą stronę @qkak, bo zobacz, że ostatnio nie było nawet żadnej rotacji wśród pracowników, a to dobry znak, że atmosfera dopisuje.

@kurka 02.05.2016 09:40

Rotacja jest non stop chyba niewierz co piszesz

...

firma chce, żeby pracownik pracował za najniższą krajową a wiedzę nie wiadomo jaką... w miarę godne warunki jeśli chodzi o wynagrodzenie otrzymuje się podobno po kilkunastu latach pracy. Mało tego rekrutacja trwa pół roku.

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Drukarnia Prasowa SA na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób mieszkających w Łódź i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Gość 2

Zarobki to śmiech konia stawka to 10 zł. Brutto pracują tylko osoby które mają niewiele do emerytury, lub tacy którym się nie chce szukać czegoś lepszego. Pozytywne opinie o firmie wyrażają osoby zatrudnione przez agencję. Bo im płacą więcej.

Gość

Kolchoz jakich mało non stop ktoś przychodzi i odchodzi a zarobki smiech

Pan M

Jakoś niedawno przyszło mi tam pracować za pośrednictwem agencji Praca bardzo dobra Częste zmiany przy maszynach więc kilka kilkuminutowych przerw sie zdarza ( 1 , 2 kilkuminotwe przerwy na godzine ) Choć czasem 2 -3 godziny robiło sie bez przerwy w pracy miła atmosfera ( Współpracownicy jak i mistrz naprawde wporządku)

Nikt jeszcze nie dodał opinii o firmie Drukarnia Prasowa SA, bądź pierwszy! Czekamy na Twoje zdanie na temat zatrudnienia.

Zostaw opinię o Drukarnia Prasowa S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Prasowa S.A.