Opinie o Drukarnia Prasowa S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Drukarnia Prasowa S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drukarnia Prasowa S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Prasowa S.A. w Łódź

Anonom

Nie polecam. Strategia zarządu: cięcia wynagrodzeń, cięcia przywilejów pracowniczych, atmosfera zła, bałagan i chaos. Firma bez perspektyw, brak przyszłości. Pozostał młotek i aukcja. Tylko tyle.

Marcel
@Anonom

"Atmosfera zła"... Co masz na myśli? Chodzi o relację przełożony - podwładny , czy piszesz ogólnie o niezadowoleniu w zakładzie?

Robert Nowy wpis
@Anonom

Oby jak najszybciej dla tych ludzi którzy tam jeszcze pracują. Lato tuż tuż.

Dawid Nowy wpis

Słuchajcie nie zawsze jest dobrze i z górki więc może są poważne powody o oszczędnościach?

Oko Nowy wpis
@Dawid

oszczędności ? Wobec kogo ? Załogi, a premie wypłacane pupilom i przede wszystkim "swoim".

Byly Nowy wpis
@Dawid

Ha ha ha. Chyba nie wierzysz w to co piszesz. Chyba ci mózg wyprali. Jesteście nad przepaścią. Te stare pierniki na stołkach okradają was w perfidny sposób na swoich posadkach i czekają na emeryturke. Mydla wam oczy o trudnej sytuacji zakładu.

P...r

(usunięte przez administratora) Reakcja taka potwierdza, że opinia o pracodawcy nie są pochlebne. Atmosfera - zła, wynagrodzenie - niskie, brak perspektyw rozwoju i brak stabilizacji zawodowej.

P...r
@P...r

Nie było wulgaryzmów. A niepochlebne opinie o pracodawcy są dozwolone. To się nazywa obiektywizm. Schlebianie samemu sobie, to domena pracodawcy. Pracodawca oczekuje pozytywnych opinii, o które bardzo ciężko w obecnej sytuacji spółki.Cenzura działa, usuwa wszystko co nie jest wygodne.

Ulala

Nieprzyjemnie się zrobiło, nawet bardzo.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Drukarnia Prasowa S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
R......

Przy korycie Kur.a i Dwa Geje. Zdala od tej firmy. Nie polecam nawet największemu wrogowi.

Uważny

@admin Dlaczego usunięte zostały wpisy sprzed stycznia 2019 ? Były niewygodne?

Socjolog

Ideologia robi swoje, marketing również, PR zbędny. Specjaliści od zamiany porażki w sukces.

P.....k

Uwaga na konfidentki/ów !!!

Janosik

Omijać szerokim łukiem... Przy korycie sami (usunięte przez administratora) A szczególnie szefostwo!!!

Janosik
@Janosik

Cenzura działa co świadczy o usuniętym poście A źle świadczy o zarządzie firmy...

Made in Czajna
@Janosik

Tylko ś....nie siedzą przy korycie,a pracownikom na 3 zmiany oferują 0,40 gr podwyżki toż to ukrainiec teraz ma 14,7 na godzine a pracownik na umowe z 10,15,30 letnim stażem od 11do 12,50BRUTTO na godzinę no i praca po 12godzin w soboty i niedziele

Maryna
@Janosik

...minimalna stawka od 01.01. 2019. wynosi 14,70 zł/h. Propozycja tzw. zarządu to 0,40 zł podwyżki i to tylko dla wybrańców. Kompromitacja tzw. zarządu i związków zawodowych też.

admin

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę Drukarnia Prasowa S.A..

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Prasowa S.A. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042