Opinie o Hsa Lachowicz Krzysztof w Siemianowice Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hsa Lachowicz Krzysztof. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hsa Lachowicz Krzysztof na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hsa Lachowicz Krzysztof w Siemianowice Śląskie

Jak w Hsa Lachowicz Krzysztof wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Zulugula Nowy wpis

Możliwość awansu ma tylko osoba z najkrótszym stażem, jeśli przyjdzie ktoś nowy do pracy, wtedy to nowy staje się głównym operatorem (usunięte przez administratora) a poprzednik dostaje „awans” i oddaje szmatę. Pozdrawiam

Zamiatacz Nowy wpis
@Zulugula

hahah Zulugula a w tym bajzlu jeszcze da sie awansować? Nowi cieszą się chwilowym i złudnym zainteresowaniem szemranego przywódcy tego lokalu. Patrzy czy spierdzielą szybciej jak przyszli. (usunięte przez administratora)

Czy w Hsa Lachowicz Krzysztof obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Pracownik Produkcji umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 27 września na Pracuj.pl.

Józek Nowy wpis

Oczywiście że jest nienormowany czas pracy,kiedy przyjdziesz to będziesz ,nie robią problemów , ważne żebyś miał przerobione 8h ,a co do pracy zdalnej to myślę że dałbyś radę w domu pracować,poprostu zabierał byś szkło do domu i w garażu lub piwnicy byś je obrabiał. Ogólnie zaklad i płaca to dnooo,a teraz najlepsze ,niema ogrzewania na hali to spodziewaj się temperatur +2

Joachim

Brak ogrzewania na hali ,brak jadalni ,brak ciepłej wody ,brak wszystkiego zero przepisów BHP i tak jak tu już pisali alkohol .

Fernando

Siemanderko mordeczki, co tam w cyrku słychać nowego??? Cyrkowy rogaty klaun nadal swoje przedstawienia kręci?? "Show must go one" puki Wiesiek do nieba bram nie zakmknie, tylko co ten biedny diobełek pocznie, niczym minionek bez władcy ..... .... na początek do gołębnika, a dalej się łobocy:-))))))) zawsze pozostaje Mona Mam nadzieje ze moja opinia jest merytoryczna i rzeczowa co przyczyni sie do nowych inwestycji w firmie np wymiana czwartej lampy na ledową i napływu nowej wykwalifikowanej kadry pracowniczej np z KWK Grodziec lub KWK Jowisz czy jakiego kolwiek KWK, ZGK, PGR czy PKP

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Hsa Lachowicz Krzysztof na stanowisko Pracownik produkcji? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Co wchodzi w socjal Hsa Lachowicz Krzysztof?

Johny

Socjal w hsa to najgorsza woda z lidla w lato. Chopcy sami muszą sobie porządną wide ognistą przynosic. Nic nie ma. Szatni, miejsca do mycia, rekawic do roboty, narzędzi. Taki socjal po......

@Johny

I dalej wszyscy na zleceniu dlatego socjal taki, że go nie ma? Nikt nie próbował jako zasugerować, że jeśli chcieliby mieć bardziej efektywnych pracowników to warto byłoby w to zainwestować?

Rysiek z klanu
@Małgorzata

Malgorzato efektywnych pracowanikow nie bedzie bo nikt nie przyjdzie do pracy na ten wygwizdów Rogożnicki, kazdy woli dojechać 10km do miasta do konkter pracy. jedna zmiana sklada sie tylko z lokalnych pijaczków bo tylko tacy nigdzie indziej nie zostaną zatrudnieni. A jeżeli chodzi o inwestycje to taki pijaczek to sa powiedźmy 4000zl kosztów pracodawcy x 4 tych tzw pracownikow to 16 tysi, za takie pieniądze mozna mieć leasing na nowe maszyny, ktore nie pija, nie marudzą, nie bawią sie telefonami i beda pracowac 16h na dobę i szybko zarabiać kase. Ale nie bo po co, wystarczy wymienic 3 lampy sodowe na 3 nowe ledowe, od i cała inwestycja na starej hali od 2019 roku

@Rysiek z klanu

Czyli według ciebie powinni stanowiska pracy zamienić na maszyny? To chyba też nie jest dobre rozwiązanie. Widziałem że praca jest na dwie zmiany. Na każdej jest kierownik który pilnuje ludzi żeby nie olewali roboty?

Rider90

Co nowego słychać w tym waszym WWS-ie (Wiejski Warsztacik Szklarski), ogrzewanie chyba zrobili wreszcie bo dym sie co chwila unosi nad hala:-))) lub za halą

@Rider90

Dym? Ale sugerujesz, że oni czymś tu po prostu palą? Bo sama nie wiem czy o tej porze roku aż tak to grzanie jest konieczne tak szczerze

Rysiek z klanu
@Rider90

WWS hehe dobre:-)))))))) Ja takie firmy nazywam poprostu dziad-glass. No co słychać...... cyrk sie kreci , światła juz powoli gasną.... ale małpy jeszcze na scenie skaczą

Maciek
@Rider90

Nic się nie pali ani na hali ani za hala, narazie sa zbierane „kule mocy” żeby zrobi 110% normy

@Maciek

Kule mocy? O co chodzi, w sumie mam tylko jedno skojarzenie, ale pewnie jest błędne. :/

Maciek
@Małgorzata

A jakie masz skojarzenie Małgorzato?

Maro

3900 brutto?? Prawie większość ma max 2300netto na rękę Reszta kasy tzw. Nadgodziny są do koperty W soboty masz do łapy bo nie stać firmę na legalne wynagrodzenie (a co do sobót, jak jest dużo pracy to robią jakieś zebrania żeby ktokolwiek przyszedł bo pali im się grunt pod nogami) Na hali zimno bo nie ma kasy na grzejniki, kupił rok temu dwie nagrzewnice na ropę, ale tak z nich śmierdzi spalinami że po godzinie głowa boli a ciepła i tak nie dają Nawet na ropę do tych nagrzewnic nie stać firmy, wieczne żale że za mało normy, błędy biura w zleceniach a potem cała złość za to idzie na pracowników Doszły mnie słuchy że szarpnął się na podwyżki dla pracowników bo chcieli się zwalniać , dał po 100-200zl znowu do koperty żeby tylko uciszyc ich błaganie o swoje pieniądze Ogólnie szef (pseudo) jest jak duże dziecko, zadłużony, nie ogarnięty, gdyby nie pomoc mamusi to by sobie palcem (usunięte przez administratora) Y nie trafił zakład zadłużony na ogromną kwotę która z każdym miesiącem się powiększa kwestia czasu jak ten zakład szlak trafi , codziennie problemy z materiałami do pracy, na nic pieniędzy nie ma, Pracownicy : 2 zmiany ogarnięci ludzie znający się na swojej pracy, fajni ludzie, Szkoda że takich pracowników traktują jak drugi sort zarobkowy Ogólnie praca nudna, nie dająca żadnej satysfakcji oraz kasy Taka typowa robota dla emerytów lub kalek bez ręki lub nogi, żeby dorobić Jeśli myślisz że będziesz robił na jednym stanowisku to się grubo mylisz, masz być elastyczny za najniższą krajowa

Duduś

Ludzie piszą prawde

Roztentegowywacz z Rogola
@Maro

Święte słowa Mareczku, nawet alkohol firma kupuje najtańszy spirytus techniczny, tego nie da sie pić, (wiem, wiem dla chcacego nic trudnego) ale jednak ludzie muszą sami we wlasnym zakresie alkohol sklepowy kupować i przynosic. SZOK

@Roztentegowywacz z Rogola

Jaki alkohol? Masz na myśli na imprezy firmowe, bo raczej nie podejrzewam, że pijesz w pracy, co?

@Maro

Nie rozumiem że zgadzasz się na kasę do koperty. Co z tego że z nadgodzin? Przecież to tylko z niekorzyścią dla ciebie. Od tego nie są odprowadzane składki. Wszyscy tak biegają z tymi kopertami? Szef nie boi się kontroli?

Honorata

rozumiem ze to nieprawda z tym alkoholem i nie ma takich sytuacji w firmie?

Roztentegowywacz z Rogola
@Honorata

Niestety nie Honorato, alkohol i hsa to tradycja, ze sie tak wyrażę, spuścizna po starej firmie Ligeza Szklo. Mamy 2022 rok a mentalność jak w 1992. PIPie widzisz i nie grzmisz!!!!!!!

Teresa
@Maro

Czyli jak 2300 to najniższa krajowa wychodzi. A ile tego pod stołem można dostać ? Wiesz co, to co napisałeś na temat osób z orzeczeniem o niepełnosprawności jest naprawdę nie na miejscu. Rozumiem twoja frustracje, ale to normalni ludzie

Szukam pracy w mieście Rogoźnik. Zainteresowała mnie oferta firmy Hsa Lachowicz Krzysztof. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 3900 PLN?

Zulugula

Spokojnie zarobisz 3900 pod warunkiem ze brutto lacznie z zusem i przyrobisz dwie soboty. Zapraszamy

Janusz
@Zulugula

Nie wiem czy sobie żartujesz czy co... Naprawdę takie są stawki w tej firmie?

Maro
@Janusz

Zachęca, żeby ktokolwiek przyszedł a potem zdziwienie ludzi że co innego mówił a co innego płaci, to typowa dezinformacja pseudo szefa Realnie najniższa krajowa umowa zlecenie a reszta do koperty jak dobry miesiąc

Rysiek z Klanu

Najgorsze jest to ze firma trzymajac i tolerujac pijakow ocenia przez nich wszystkich pracownikow co wplywa na stawki na tych co pracuja uczciwie i na trzezwo. Chore czasy ze lepiej zatrzymac pijakow bo gdy cos tam niby uda im sie czasami zrobic jest lepsze niz ich zwolnic bo niby "to cos zrobione" jest lepszy niz nic nie zrobienie co i tak zreszta jest (usunięte przez administratora) warte Stara zasada "mu udajemy ze robimy oni udaja ze płacą"

Igormen

Wódka Wódka i jeszcze raz Wódka. Jedna zmiana pije druga pracuje. Kasiora na poziomie 13zl do konta plus 2zl do koperty dla Polaków ale masz możliwość bezkarnego picia w pracy

rrr

masakra jakie ciule tu robio

Franek

Podpowiedzcie czy firma szuka może nowych pracowników?

tony
@Franek

co chwile szukaja bo rotacja jest duza co juz mowi sporo o firmie ludzie odchodza bo nikt nie ma ochoty użerac sie z psychicznym kierownikiem nierobem co to łazi po hali i symuluje prace wiecznie gmerając rąsiami w kieszeniach robota dla zyciowych przegrywow

Ivãn

Колеги цього не варті, вони нас не люблять, керівник виробництва сучий син.

Łucja

Tutaj na forum powinniśmy pisać ogólnie o pracodawcy, a nie o konkretnych osobach związanych z firmą i to jeszcze takie rzeczy... Chyba to trochę nie bardzo. Skoro pracujesz w Hsa, to możesz podzielisz się swoją merytoryczną opinią o pracy w tym miejscu.

egon
@Łucja

Łucjo, kwiatuszku, nieprzychylna atmosfera w zakładzie pracy nie bierze sie znikąd tylko tworzą ją KONKRETNI LUDZIE. I tu było sporo niepochlebnych komentarzy dotyczacych głównie wlasnie kierownika produkcji napisanych jezykiem na jaki ten buc zasluguje. Usuwając je stawiacie pod dużym znakiem zapytania wiarygodność waszego portalu.

Janusz

Stracony czas wynagrodzenie poniżej minimum a organizacja pracy jak w średniowieczu

Zostaw merytoryczną opinię o Hsa Lachowicz Krzysztof - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Hsa Lachowicz Krzysztof?

Zobacz opinie na temat firmy Hsa Lachowicz Krzysztof tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hsa Lachowicz Krzysztof?

Hsa Lachowicz Krzysztof
  • Marii Konopnickiej 11