Opinie o Termglas Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Termglas Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Termglas Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termglas Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Na produkcji nadal stawka 32 zł ? Tak jak podali w tym ogłoszeniu co 5 miesięcy temu było. Byc może bym zaaplikował jak będzie teraz nabór jakiś bo mam już dość aktualnej pracy, ale tam zarabiam więcej jednak. A premia jakaś ok jest?

Mariusz Nowy wpis

Dzień dobry. Czy obecnie szukają Państwo pracowników? Chodzi o pracę dla mężczyzn. Czy ewentualne CV najlepiej przysłać do Państwa na maila? Z góry dziękuję za odpowiedź. Mariusz

Zapraszamy Nowy wpis
@Mariusz

Zapraszamy z cv osobiście rano 8-12

Cześć. Powie mi ktoś ile aktualnie zarabia magazynier? Widziałem na ich stronie, że rekrutują ale nie podali stawek. W ogłoszeniu napisano, że uprawnienia na wózki widłowe nie są wymagane. Czy firma wyśle pracownika bez tych uprawnień na kurs?

Do akutalny pracownik - weź sie chłopie ogarnij ta firma to (usunięte przez administratora) tylko na początku wydaje się fajnie bo nic konkretnego tam nie robisz... Potem będzie (usunięte przez administratora) i zmuszanie do nadgodzin.. Kierownik nie ma pojęcia o podejściu do ludzi i pracy... A jak mu powiesz prawdę w oczy to głowa w dół i ucieka... Zastępca kierownika to dopiero pusty etat dla człowieka po znajomości nie ma pojęcia o niczym..chyba że o bajerce z dziewczynami.. Taki to pajacyk zakładowy.. Tylko Ukraińców szanują (usunięte przez administratora) Ja nie polecę nikomu nawet wrogowi.. Za żadne skarby bym tam nie podjął drugi raz pracy.

Z tego co piszesz to organizacja pracy jest Ci dobrze znana więc pracowałeś w firmie dość długo! Czyżby za karę? A po drugie jako „były pracownik” warto by było pisać oficjalnie, incognito każdy potrafi. Przedstaw się i porozmawiamy na fakty, napiszesz jaką miałeś stawkę i ile podwyżek dostałeś za cały okres pracy w firmie, skoro uważasz że kilka podwyżek w roku to nieprawda

Byly pracownik

Pracowalem jak kazdy Bo trzeba bylo za cos zyc I placic kredyt za mieszkanie itp. Dlatego napisalem prawde ze wszystko jest dobrze AZ do czasu kiedy robisz kupe nadgodzin i sie nie oddzywasz a jak powiesz co O tym myslisz to jestes najgorszy . Po za tym czemu ja sie mam przedstawiac moze nie chce zeby wiedzieli kto pisze prawde a po za tym ci co wiedza jak jest to wiedza Kim jestem.. Ale jak tobie jest tak dobrze to moze sie przedstawisz wszystkim. :D

Byly pracownik

A tak swoja droga to teraz troszke mniej nadgodzin bylo Bo kontrola z pipu byla trzeba bylo sie pokazac ze jest sie swietna firma co nie..

Agata
@Byly pracownik

Jak na byłego to świetnie się orientujesz w takich wewnętrznych rzeczach jak kontrole pipu :3 A tak w ogóle, to na czym to szanowanie Ukraińców polegało? Że niby Polaków nie, a ich tak...

@Agata

Co autor miał na myśli chyba wszyscy są ciekawi, bo wszyscy są traktowani jednakowo, i Pracownicy z Polski i spoza Polski.

Byłem widzialem

Bo tylko ukraincy co 10 biora kopert z premia na czarno

Ilona
@Byłem widzialem

A Polacy nie biorą żadnych premii??

@Ilona

Oczywiście że Polacy dostają razem z wypłata. Ukraińcy dostają w kopercie tylko dlatego żeby im agencja z tego nie pobrała prowizji.

@Ktos

Czyli tak naprawdę idą im z tym na rękę, to chyba miło z ich strony, co nie?

Ilona
@Ktos

A Polacy też mogą się zdecydować na taką opcje czy nie?

@Agata

Tak mu było źle że kiedyś się zwolnił i później wrócił, żeby znowu się zwolnić .

@…

No i teraz nie wiadomo czy to z jego powodu czy z firmy... A to tak chętnie z powrotem przyjmują? Ile po odejściu karencja trwa?

Zenek a może...
@…

A może by tak poprosić ta osobę o swoją wypowiedz, skoro już kogoś opisujecie dajcie mu możliwość opisania sytuacji że swojej strony?

Haha
@Ilona

Za to tobie jest dobrze sztuczny awans i spanie na nockach

Sebastian
@Haha

Ja tu tylko, by się dowiedzieć ile bym zarobił, jako operator linii do produkcji szyb zespolonych? Choć widzę, że i na awans można liczyć i na wyspanie się na nocce ponoć? Każdy tak może?

@haha
@Sebastian

Niestety tylko zastępca kierownika może spać na nockach :-) z awansem jest ciężko chyba że zostaniesz (usunięte przez administratora) ale myślę że jest tam już kilku a przoduje im siwy pan z myjki.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Termglas Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik produkcji?
Kamila

Cześć, akurat szukam pracy produkcyjnej i widziałam ogłoszenie na pracownika produkcji do nich. Tylko chciałabym wiedzieć, jak kwestia zmian wygląda. Jaki system tam macie?

Czy Termglas Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Byłem widzialem

Nie firma nie ma żadnych szkoleń dla pracowników i nie prowadzi takiej działalności... Nawet badań na raka czy suwnice niektórzy nie mają z tego co wiem... Ale jeśli nie masz znajomości w tej formie np kierownik czy prezes , to będziesz traktowany/a jak niewolnik firmy.. Obecnie zmuszanie do nadgodzin po 12 h pracowników rozkroju szkła pod groźba zwolnienia ... Nadgodziny 10 miesięcy w roku wolne tylko grudzień i styczen... Podwyżki od Bożej laski 1 zł dopiero gdy się ludzie zaczynają zwalniać.... Obecnie zaczyna powiewać mobingiem od kadry kierowniczej , jeśli można tak nazwac osoby nie kompetentne :) jest nawet tzw. Bawidamek człowiek kierownika od obskakiwania dziewczyn z produkcji, więc jeśli jakaś pani nie lubi być macana przez obcego faceta to radzę wybrać inna pracę ;)

aktualny pracownik

Oczywiście że są na suwnicę i wózek widłowy

@Byłem widzialem

ps, tych (usunięte przez administratora) w zakładzie jest ok 50 sztuk z długoletnim stażem :)

@Byłem widzialem

Prawda,bardzo szczera prawda.Banda (usunięte przez administratora)

@aktualny pracownik

A ilu z tych 50 pracuje na górze?

@Byly pracownik

Sugerujesz że nie ma awansów w firmie?

@Honorata

Nie sugeruje że nie ma awansu, bo może są jakieś sztuczne awanse np z brygadzisty co nic nie robi na z-cę kierownika... Poprostu chciałbym się dowiedzieć ilu z tych 50 osób pracuje na hali a nie w biurach , bo odliczajac kierowników złodzieji to są 3 osoby, a starych pracowników zostało tam ok 15 osób więc gdzie te 50?

@Byly pracownik

Aha w tym sensie. No faktycznie raczej by się nie poukrywali aż tak. Ale to w biurze ile osób mniej więcej jest?

@Honorata

Na górze ok 15 do tego dolicz 3 kierowników, 2 osoby od spedycji, z-cę kierownika to dopiero sztuczny etat dla sztucznego człowieka :) , dwóch majstrow od produkcji i ich dwóch pomagierów, i wtedy możesz doliczyć osoby z długoletnim stażem .

@Byly pracownik

Uu tylko dwie osoby na spedycji? Od lat zatrudnieni? Bo rozumiem, że więcej miejsc w razie czego to by nie mieli np., na jakiś staż?

Kantorek

2 osoby od spedycji? Jedna to chyba żona Kierownika

Kamila
@Kantorek

I ma to jakieś znaczenie twoim zdaniem, kim ona jest? Pytam szczerze, jak to tam wygląda z tą pracą w zespole.

@Kantorek

Skąd pomysł ? Obie dziewczyny nie są spokrewnione z kierownictwem. Tak naprawdę jest jedna para w firmie na produkcji.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Termglas Sp. z o.o.?

aktualny pracownik

Trzeba być chętnym do pracy czego ludziom w tych czasach niestety brakuje, na każdym stanowisku jest osoba która wszystkiego nauczy od zera.

@aktualny pracownik

Wszystkiego nauczy,a potem cię wykorzystają i wywalą.

Przemysław

Jak mogą "wywalić"? Tak z dnia na dzień? Ale przecież jakaś umowa i okres wypowiedzenia chyba obowiązują...

Co za bzdura !

@Przemysław

Nie 'wywalaja', próbują najpierw zmienić stanowisko, ludziom którzy nie nadają się do pracy na stanowisku na które ich zatrudnili, dopiero później nie przedłużają umowy

Wiktoria
@Aktualny pracownik

dużo takich osób się trafia że trzeba ich transferować między stanowiskami ? rekrutacja w HR nie potrafi wyłapać że ktoś się na dane stanowisko nie nadaje?

@Wiktoria

Lepiej komuś zmienić stanowisko i zostawić go w pracy niż od razu stwierdzić że się nie nadaje, albo na siłę próbować uczyć. Po tzw okładce i z krótkiej rozmowy nie da się stwierdzić jak ktoś będzie pracował, czasami po rozmowie widać że ktoś się nadaje do pracy, jest mega ogarnięty itd, a trafia na stanowisko i jednej prostej rzeczy nie potrafi zapamiętać ... Tego niestety nie da się przewidzieć, stąd te rotacje

Aktualny pracownik

Ale Ty zwolniłeś się sam! Nikt Cię nie wywalił. Mało tego zostałeś przyjęty po raz kolejny... A mało które firmy zatrudniają byłych pracowników ...

Wiktoria
@Aktualny pracownik

w sumie fajnie że firma nie zwalnia tylko przesuwa na inne stanowisko na którym może ktoś sie bardziej nadawać ...szkoda jedynie że zawsze przez to są własnie rotacje i problemy, pewnie ciężko o dłuzszy porządny grafik gdy takie rzeczy się w firmie dzieją?

Łucja
@Aktualny pracownik

czyli pisał coś o tym że go wywalili a tak na prawdę dalej tam pracuje? :D ciekawe. skąd wiesz kto to pisał? przecież to forum czyta cała Polska :)

@Aktualny pracownik

Wszyscy wiecie jak jest naprawde ale sie nie oddzywacie.. Wychwalacie ze jest tak swietnie I wspaniale.. To zejdz z gory i tyraj po 12 h dziennie i wysluchuj ze na twoje miejsce jest masz ludzi za brama a nie grzejesz cztery litery w biorze I bedziesz sie madrzyc

Bylem widzialem
@Łucja

Oni nikogo sami nie zwalniaja szczegolnie z umowa na czas nieokreslony Bo wtedy trzeba dac odprawe lepiej pracownika gnebic ze by Sam odszedl wielu takich tam bylo

Honorata

No to ładnie podsumowane... To się bardziej odnosi do ludzi z biura czy magazynu? Na magazynie w sumie mają jakąkolwiek styczność?

@Honorata

To się odnosi do wszystkich,tak i z biura jak i do ludzi z kantorka oraz przedstawicieli ,nie oszczędzając prezesa.

Mar

Witam. Jakie są aktualne stawki i premie? Pracownik produkcji, operator? Jakie jest miesięczne wynagrodzenie na w/w stanowiskach netto. Pozdrawiam

Jaro

Witam. Czy są obecnie lub będą w najbliższym czasie przyjęcia do Termglas ?

@Jaro

Aktualnie są przyjęcia dla mężczyzn

@Ktos

Czy CV wysylać na adres termglas@termglas.pl czy lepiej dzwonić?

Najlepiej przyjść osobiście :) 8-14

Pracus

A moze kierownik jaroslaw sie wypowie jak firma zalatwia lewe l4 za wypadki na rowerze??

Jaro

Czy w Termglass pracuje się również w weekendy oraz w tygodniu w godzinach nocnych?

@Jaro

Jeżeli się już zdarzy, to są odpowiednie dodatki do wynagrodzenia.

Rysiek

jakie stawki netto na początek dla kogoś z doświadczeniem w pracy przy szkle

byly pracownik
@Rysiek

kiedys na rozkroju szkla dawali po 20 pln brutto na produkcji bylo mniej .

Aktualny pracownik

Na początek trochę słabo bo umowa zlecenie, ale już po miesiącu umowa o pracę.  Nadgodziny może i są, ale uczciwie płacone (+50% w tygodniu i +100% za weekend). Dodatkowo pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe płacone przez firmę. Podwyżki stawki dwa/trzy razy w roku.  Praca godna polecenia.

jan

1500 kochany Prezes

@jan

Byłem tam w 2015 na nie koniecznie produkcyjnym stanowisku. Dali 12,50 brutto na przyuczenie. Myślę głodowa stawka ale, zgodziłem się. Umowa na miesiąc potem renegocjujemy stawkę. Gdy kierownik umowę przyniósł do podpisania to mi normalnie szczęka opadła: umowa zlecenie na 12,50 Brutto na pół roku. Pomyślałem szukają jelenia. Podziękowałem. Jeszcze usłyszałem w pokoju mistrzów że pracownik z dużym stażem pełniący funkcję zastępcy mistrza produkcji ma 14.50 pln brutto. To mi wyjaśniło sytuację i utwierdziło w przekonaniu że zrobię najlepiej jeśli nie spędzę tam ani godziny więcej...Nie wiem co was tam trzyma, ale nowym pracownikom zdecydowanie nie polecam...

Zostaw merytoryczną opinię o Termglas Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Termglas Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Termglas Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Termglas Sp. z o.o.?

Termglas Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Przemysłowa 1
    41-300 Dąbrowa Górnicza