Opinie o Azymut Dawid Faruga w Mierzęcice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Azymut Dawid Faruga. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Azymut Dawid Faruga na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Azymut Dawid Faruga w Mierzęcice

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Azymut Dawid Faruga na stanowisko Mechanik Lotniczy? Pojawiło się 21 lutego na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Życzliwy Nowy wpis

Jako osoba życzliwa radzę nie aplikować na żadne stanowisko u tego człowieka, myślę że po tych opiniach poniżej, oraz patrząc na moje doświadczenie, wolę ostrzec ludzi aby unikali Pana Dawida szerokim łukiem. Zwykły (usunięte przez administratora) który próbuje manipulować młodymi ludźmi, obiecuje spore pieniądze a na końcu okazuje się że jeszcze to on domaga się pieniędzy od Ciebie.

Życzliwy

Nie polecam pracy w tym miejscu. Mydlenie oczu wielkimi zarobkami, A tak naprawdę trzepią hajs ze szkolenia. Jedyne co mi zostało to brak wypłaty po miesięcznej charówie I opłacenie 1200zł za szkolenie.

byly pracownik
@Życzliwy

Ja nic nie płaciłem za szkolenie, nawet się nie upomnieli. Pracowałem może z 3 tyg i tez nie dostałem nawet złotówki.

Marzena
@byly pracownik

A z jakiej paki nie dostałeś? Wgl dobrze, że chociaż za szkolenie nie płaciłeś, on pewnie serio żałuje jeśli faktycznie tak wyszło

Gury
@Marzena

A czy w umowie jest taki zapis ?

Marzena Nowy wpis
@Gury

Nie rozumiem o jaki zapis Ci wtedy chodziło? O to, że wynagrodzenie wypłacą? Bo nie żeby coś ale to powinno być logiczne

Damian Nowy wpis
@Marzena

O co chodzi z opłatą za szkolenie?

Dawid

Szef jak i osoby zarządzające mają bardzo ludzkie podejście. Praca pozwala na zarobki większe niż średnia krajowa osobą bez doświadczenia. Nie jest to łatwa praca, ale też nie jest to praca na produkcji. Wystarczy samozaparcie i chęci, żeby się odnaleźć w nowym środowisku.

Marzena
@Dawid

Fajnie, że faktycznie nie trzeba mieć doświadczenia, więc na miejscu idzie się wszystkiego nauczyć? Zatrudniają tutaj kobiety? Jak tak to na jakich stanowiskach?

Nie interesuj sie

Nikomu nie polecam,obiecają zarobki na poziomie nawet 15tys a skończysz z kara do zapłaty jeśli nic nie sprzedasz. Praca polegająca na chodzeniu po domach i naciąganiu ludzi na kredyt,wykorzystują młodych naiwnych ludzi szukających pracy. LEPIEJ SIEDZIEĆ NA BEZROBOCIU NIŻ SPĘDZIĆ TAM JEDEN DZIEŃ :)

M
@Nie interesuj sie

Można się jakoś z Tobą skontaktować poza portalem?

Em
@Nie interesuj sie

również proszę o kontakt.

Em

Proszę sprawdzić e mail

Elo
@Nie interesuj sie

Lepiej siedź na bezrobociu. Twoi i tak wygrają wybory. W firmie da się dużo osiągnąć. Działam od 2016 roku.

byly pracownik
@Nie interesuj sie

Żerują na naiwności bardzo młodych ludzi, którzy omamieni wizją wysokich zarobków i stanowiskami pseumenadżerów naciągają równie jak oni naiwnych ludzi.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Monter

Żenada... Obiecują złote jaja... Wymagania coraz większe, pieniądze nigdy nie są na czas.. śmieszne pieniądze za robotę na dachu w różnych warunkach pogodowych..

xD

(usunięte przez administratora) Mydlą oczy mówiąc że dużo można osiągnąć. Nie prawda !! (usunięte przez administratora) Nie polecam.

XD
@xD

Ja osiągnąłem dużo. Da sie. Trzeba się zaangażować.

Nie ma sensu

Jeśli właśnie czytasz tę opinię oraz przeglądasz pozostałe, uwierz i niech ta strona będzie Twoim ostatnim kontaktem z firmą Azymut. Odradzam ją na wielu polach. Stabilne zatrudnienie, benefity czy rozwój to elementy, które spotkasz tylko na rozmowie, a i nie zawsze. Wiele obietnic nie jest dotrzymywanych, punkt wyjścia płacowy oraz proponowane formy zatrudnienia to niestety najniższy możliwy poziom. Ciągłe gadki o szansach i możliwościach, które nie mają żadnego przełożenia na rzeczywistość. Brak poszanowania czasu pracownika w ramach realizacji zleceń, określone ramy obowiązków szybko się rozrastają i po chwili dbasz o absolutnie wszystko, z czego wynagrodzenia nie ma. Z szacunku do własnego czasu, odradzam. Na koniec, jak trafisz na agenta, którego celem jest promowanie siebie wśród szefostwa, kosztem kolegów, to taka postawa nie jest tępiona, a wręcz nagradzana, również finansowo, przez przełożonych. Jedno to walczyć o swoje w życiu, ale drugie to minimum przyzwoitości.

Artur

Pracowałem tam przez parę miesięcy jako monter fotowoltaiki. Wypłata ani razu nie była na czas, trzeba było się upominać. 2700 za robienie 10 godzin dziennie na dachu w mrozie i gorącu. Stopnie awansu? Coś takiego nie istnieje chyba że się kapuje na lewo i prawo. Dostałem również śmieciową umowę. Biorą tylko świeżych ludzi bez doświadczenia dlatego że łatwiej jest taką osobę zmanipulować. Bardzo odradzam. Wszędzie tylko mydlenie oczy jak w korporacji.

P

Nie polecam. Radzę nie podpisywać żadnej umowy z tym typem.

Łee

@Nie interesuj się typowe korpo?

Kuba

tłuką pengę na szkoleniach, nie dajcie się złapać. nic nie podpisywać z nimi można się dać zrobić w jajo

Zostaw merytoryczną opinię o Azymut Dawid Faruga - Mierzęcice

• Jak się pracuje w Azymut Dawid Faruga?

Zobacz opinie na temat firmy Azymut Dawid Faruga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Azymut Dawid Faruga?

Kandydaci do pracy w Azymut Dawid Faruga napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Azymut Dawid Faruga
  • Wolności 14A