Opinie o Ef+ Architekci Ewa Fijołek w Stargard Szczeciński

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ef+ Architekci Ewa Fijołek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ef+ Architekci Ewa Fijołek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ef+ Architekci Ewa Fijołek w Stargard Szczeciński

Wiktor

Dom indywidualny, działka ze skarpą nad jeziorem. Projekt wykonany bez zarzutów, przyzwoicie podany. W terminie W

@Wiktor

A ile trwała realizacja tego projektu?

Wiktor

4,5 m-ca

KatarzynaK

Polecam współpracę! Panie bardzo miłe i kompetentne! Zaczęliśmy od warunków zabudowy, do pozwolenia na budowę. Obecnie kończymy aranżację wnętrz.

@KatarzynaK

To super! Sama mam ochotę skorzystać z takich usług. A powiesz mi ile trwa cała ta realizacja?

@Kamila

Warunki w gminie Dobra ok 4,5 miesiąca, projekt 4 miesiące, wnętrze od miesiąca. Mamy już budowane fundamenty. Na ekipę czekaliśmy ok 3 miesiące. Ekipa z polecenia biura i jest bezobsługowo -w razie pytań kontaktują się z biurem projektowym. Myślę że zamkniemy fundamenty rok od podpisania umowy z biurem.

@KatarzynaK

A podali jakiś termin docelowy?

@Dominika

Tak. Na cały projekt mieliśmy 6 miesięcy i jesteśmy 2 przed czasem. Przy podpisaniu umowy, kiedy dostarczyliśmy wszystkie dokumenty zostaliśmy poinformowani ,że wszystko jest ok i że całość potrwa do roku (warunki, projekt i pozwolenie), Przy warunkach zabudowy mieliśmy już koncepcję. Całość miała trwać rok, a było to dokładnie 9,5 miesiąca.

@KatarzynaK

Ej to faktycznie całkiem ładnie się z tym domknęli. Oby tylko po czasie coś nie wyszło, że za szybko temat ogarnęli. Bo tu chyba jakaś gwarancja przysługuje w razie czego?

@Dominika

Ekipy wykonawcze bardzo chwalą projekt. Żadnych obiekcji. Oczywiście że jest gwaracja i ubezpieczenie.

@KatarzynaK

A jeszcze tylko na jaki okres przysługuje? Czy to kwestia indywidualna w zależności od ustaleń?

@Dominika

@Dominika Te kwestie reguluje prawo.

@KatarzynaK

To firma sama nie może zadeklarować własnego okresu gwarancji?

@Dominika

Nie interesowaliśmy się tym.

Jaki dress code obowiązuje w Ef+ Architekci Ewa Fijołek?

EF+ architekci

Jaki sobie życzysz. Spotkania zwykle odbywają się 1-2 dni w ciągu tygodnia i wówczas mile widziane ubranie estetyczne.

Aga

Polecam z całego serca współpraca nad projektem według naszego wyobrażenia

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Ef+ Architekci Ewa Fijołek? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Zybi

(usunięte przez administratora)radzę sto razy przemyśleć zanim z tą (usunięte przez administratora)podpisze się umowę ja podpisałem i 2 lata nie mam skończonego projektu to jakaś (usunięte przez administratora)z pełną odpowiedzialnością odradzam jak ktoś ma słabe serce

Krzychu

Współpraca dobra! Pakiet projekt domu z aranżacją wnętrz. Dokładnie i terminowo. Projekt przewyższył nasze oczekiwania. Ekipa z polecenia Pani Ewy szybko uwinęła się ze stanem surowym -przed czasem. Czekamy na dach.

Jak dużo osób pracuje w Ef+ Architekci Ewa Fijołek?

Maro

Kilka

@Maro

A czy firma planuje może powiększyć ten zespół? Jest na to szansa? :) Chętnie bym aplikowała!

Piotr W.

Dobra współpraca. Polecam

Małgorzata

Co obiecuje ta Pani przy podpisywaniu umowy , co nie jest potem dotrzymane ? O te terminy chodzi?

Klient

Mogę prosić jakiś kontakt do Pani

Barbara

Projekt zakończony sprawnie, według naszych potrzeb. Miła i rzetelna obsługa. Pozdrawiamy Panią Ewę i P. Dominikę.

@Barbara

A co Pani sądzi o tej negatywnej opinii, która tu się pojawiła? Naprawdę nie było żadnych problemów w związku z umową i realizacją?

Ewela
@Barbara

Potwierdzam! Wszystko bez zarzutów. Polecana ekipa wykonawcza też bardzo dobra!

Barbara
@Kamila

Absolutnie żadnych. Nasz projekt był zrealizowany w 3,5 m-ca, a w umowie mieliśmy pół roku, zatem przed czasem. Wszystko na co byliśmy umówieni, zostało wpisane w umowę i zrealizowane. Zostaliśmy poproszeni o dostarczenie kilku dokumentów, potrzebnych do pracy i podkreśliła że jest to niezbędne do terminowego wywiązania się z umowy i tak było. Kontakt był bieżący z Paniami z biura. W czasie kiedy realizowaliśmy projekt, pracowali na zmianę ze względu na Covid i należało się umówić na spotkanie w biurze lub online. Projekt który otrzymaliśmy jest wykonany przez osoby posiadające stosowne uprawnienia. Nasza budowa nadal trwa i pomimo, że usługa została zakończona, to zawsze możemy liczyć na doradztwo i wsparcie. Znajomi korzystali również z usług biura i też byli bardzo zadowoleni.

Evo

Ile mi dacie ?? Zarobić

Tyśka88

Miałam przyjemność pracować w firmie EF+ architekci i potem współpracować. Bardzo miła atmosfera, szef dba o pracownika. Wypłata zawsze na czas. Fajna luźna atmosfera bez spiny. Jestem pod wrażeniem tego jak Ewa prowadzi klientów. Wow! Brawa!

Zostaw merytoryczną opinię o Ef+ Architekci Ewa Fijołek - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Ef+ Architekci Ewa Fijołek?

Zobacz opinie na temat firmy Ef+ Architekci Ewa Fijołek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ef+ Architekci Ewa Fijołek
  • Kwiatowa 12