Opinie o P.P.H.U. Anmar MGR Anna Surmacz-Kałamarz Piekarnia Drzewna w Rogóżno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie P.P.H.U. Anmar MGR Anna Surmacz-Kałamarz Piekarnia Drzewna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.H.U. Anmar MGR Anna Surmacz-Kałamarz Piekarnia Drzewna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. Anmar MGR Anna Surmacz-Kałamarz Piekarnia Drzewna w Rogóżno

już były klient Nowy wpis

Wczoraj zamówiłem chleb sanacyjny u Pani X do odbioru dzisiaj po południu (1.03.2023). Niestety gdy chciałem odebrać zamówiony chleb Pani Y udawała że nie może znaleźć karteczki z zapisanym zamówieniem a chleba już nie ma, pomimo tego że na dolnej półce znakowały się odłożone chleby. Byłem częstym klientem sklepu jak i baru, widziałem pozytywny stosunek do klientów jak i negatywny ale jak przyjmujemy zamówienie to trzeba się z tego wywiązać, niestety ta firma tego nie robi. Teraz wiem że trzeba ich unikać

Administrator Nowy wpis

Praca w firmie P.P.H.U. Anmar MGR Anna Surmacz-Kałamarz Piekarnia Drzewna się opłaca? Podobno można zarobić nawet 3000 PLN. Czy to prawda?

Leszek Nowy wpis

Omijaj ta firmè z daleka, (usunięte przez administratora) i niezdrowa atmosfera.

Halina Nowy wpis
@Leszek

Mozesz napisac opinie jeszcze raz, tylko kulturalniej, żeby nie została wymazana? ;) A co do tej atmosfery, dlaczego tak jest? Między współpracownikami jest źle czy wina leży gdzieś indziej?

Anmar to restauro-bar, który organizuje imprezy okolicznościowe typu imieniny, komunie, spotkania integracyjne. Działalność prężnie rozwija się od 2000 roku. Na tą chwilę firma nie prowadzi rekrutacji. Może pracownik firmy podzieli się opinią, jakie warunki umowy oferowane są przez pracodawcę?

Wojciech
@Ewa

W wiekszosci to umowa- zlecenie. Nie polecam tej firmy, ze względu na chorą atmosferę jaka tam panuje.

Iwo

Przestańcie ciągle narzekać bo jest ok choć pewnie znalazłoby się cos do poprawienia ale generalnie polecam firmę.

Firma P.P.H.U. Anmar MGR Anna Surmacz-Kałamarz Piekarnia Drzewna w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko PIEKARZ. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Leszno
bohun

Wczoraj tj. 14.08.2019 złożyłem zamówienie do odbioru po godz 15 tej. W tym chleby , galarety wieprzowe, kaszanki, dwie porcje schabowego z kapustą zasmażaną na zimno. Wracając z Rzeszowa specjalnie w tym celu zjechałem z autostrady. Dojechałem do Rogóżna przed17 tą. Poprosiłem o wydanie zamówienia. Pani z obsługi z niefrasobliwą miną odpowiedziała, że chleb już sprzedała bo czekała do 15 -tej a kotlety mogą ewentualnie posmażyć. Od paru lat dokonywałem zakupów w tej piekarni i nigdy nie spotkałem się z takim potraktowaniem. Jestem bardzo zawiedziony i pewnie zrezygnuję w przyszłości z usług tej placówki.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Anmar MGR Anna Surmacz-Kałamarz Piekarnia Drzewna - Rogóżno

P.P.H.U. Anmar MGR Anna Surmacz-Kałamarz Piekarnia Drzewna
  • 465A