Opinie o Euro Seller Piotr Szmigiel w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Euro Seller Piotr Szmigiel. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Seller Piotr Szmigiel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Seller Piotr Szmigiel w Warszawa

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Euro Seller Piotr Szmigiel?

Stanisław Nowy wpis

Rok temu zgłosilem sprawę na policję bo zostałem (usunięte przez administratora) na1000zl sprawa została umozona przez policję i prokurature z braku wykrycia sprawcy czy ktoś coś wie na ten temat

Gmeg

Czy oprócz mnie ktoś jeszcze spośród Państwa był na policji?

Tomi
@Gmeg

Wczoraj napisałem do banku ING że ich klient (usunięte przez administratora)ludzi z pieniędzy. Przyjęli zgłoszenie i kazali zgłosić na policję. Mnie (usunięte przez administratora)na 76 zł wiertarka graphite. Konto na Marcin Zamorski. Ciekawe ile ma tożsamości. Na pewno zgłoszę policji

Tomi
@Gmeg

Dzisiaj zgłosiłem w poznaniu na policji. Mnie naciągnął na 76 zł.

Teresa
@Gmeg

My też zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez firmę Elektroszmig na kwotę 452,00 Przelewu dokonałam na nazwisko Gabriela Wozniak. Dzisiaj zgłosiłam sprawę na Policję. Pozdrawiam

Jarek
@Teresa

Czyli już zmienił numer konta

mactol

Byłem i złożyłem zawiadomienie w KPP Braniewo

Jan Nowy wpis
@Gmeg

Byłem na policji rok temu, przyszło mi z prokuratury o umorzeniu sprawy bo nie wykryli sprawce. Brawo policja, i prokuratura

Czy w Euro Seller Piotr Szmigiel są szkolenia zewnętrzne?

mactol Nowy wpis

To są (usunięte przez administratora) Sprawę zgłosiłem w grudniu 2020 r. na Policję.

Brałeś udział w rekrutacji do Euro Seller Piotr Szmigiel. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Xxc

Ludzie, gdzie wy kupujecie produkty. Przecież to jest oczywiste biorąc nawet pod uwagę ceny produktów, że są to (usunięte przez administratora) Dajecie im tylko zarobić. Jak można być tak naiwnym. Jak można robić zakupy na takich stronach. Sami jesteście sobie winni. Było by mi aż wstyd gdziekolwiek to zgłaszać. Są oficjalne strony sklepów, gdzie faktycznie Promocja jest tylko z nazwy, ale jest za to pewność i szczęście, że towar dotarł. Według mnie nie powinniście otrzymać od banków nawet grosza zwrotu za to że kupujecie na podejrzanych stronach i karmicie (usunięte przez administratora) którzy się z was śmieją i bawią za wasze pieniążki. Tej strony nawet wyszukiwarka nie może odnaleźć. Później szok, że dane osobowe, dane kart żelbetowych zostają wykorzystane przez przestępców.

Krys

Mądrala się znalazł.

@Xxc

Powiem Panu tak zawsze czytam opinie, nigdy nie zostałam oszukana ale niestety ten jeden raz nie sprawdziłam moja wina i proszę się tak nie mądrzyć, bo (usunięte przez administratora) są wszędzie. Pozdrawiam i proszę się pilnować

@Xxc

(usunięte przez administratora) nikt nie ma ustawowego obowiązku analizowania wszelkich możliwych danych dotytczących sprzedawcy , który dodatkowo posiada NIP ,REGON i jest zarejestrowany w CEIDG .Opinie złe może także napisać nieuczciwa konkurencja .Jak tobie się przydarzy wyjść na miasto nie ryglując pancernych drzwi na 10 zamków i cię w tym czasie okradną to też powiesz ,że twoja wina - bo nie zamurowałeś wejścia i okien ?Jak ci ukradną samochodzik z pod domu to też będzie twoja wina bo nie postawiłeś przy nim bandy goryli ? Przestępstwo jest przestępstwem i należy je ścigać z całą surowością a nie czepiać się oszukanych .

A. K

Ale mądry się odezwał

vvv
@Xxc

gratuluję postawy, trzeci świat, oby kara dotknęła każdego złego człowieka...Powodzenia ludzie, nikt nie ma prawa Was oszukiwać

Jan

Ja też zostałem (usunięte przez administratora) na 290 zł zgłosiłem sprawę na policję. Gnojam nie chce się robić tylko żerują na naiwnych ludziach, policja na pewno ich wyłapie i będą (usunięte przez administratora) w pasiaki ZK

Xyz

Zapraszam na Facebooka"poszkodowani przez elektroszmig"

Bartosz

Co się stało że dodałeś ten wpis? Wypowiedź niewiele wnosi, może napiszesz spokojnie co się wydarzyło i dlaczego postanowiłeś zgłosić sprawę na policję? Czekam na odpowiedź.

Szanowni państwo ytez wpłaciłem pieniądze za elektro narzędzia i 07 grudnia i do tej pory ani pieniędzy ani towaru nie odpisują na Emila nie odbierają telefonu Uwaga firma (usunięte przez administratora) ????????????????(usunięte przez administratora)

Dora

Witajcie wlasnie się okazało że mnie też oszukali zamowilam 8.12.20 na kwotę 288 zł. Dostalam email z potwierdzeniem zamowienia. I dostalam drugi email z danymi do opłaty. Zapłaciłam tego samego dnia i nic więcej. Dane były na Gabriele Woźniak a strona dalej się otwiera.

Firma godna polecenia , wszystko na czas , dobry kontakt i profesjonalna obsługa

@Michał

Sam sobie napisałeś lub napisałaś ten jedyny pozytywny post ? Na podpuchę dla leszczy - michasiu czy jak tak tam się zowiesz ?

Andzia
@Michał

Witam. Też zamówiłam kosiarkę i zrobiłam przelew za prawie 500zl. I zero odezwu. Też chcę zgłosić sprawę na policję. Odradzam przed kupnem tam.

mactol
@Andzia

Kupiłem u tego "sprzedawcy" maszynę do szycia za 268 zł. Zakup i przelew zrobiłem 8 grudnia..... I CISZA!!! Łączność telefoniczna- ZERO!!! Łączność e-mail ZERO!!! Według mnie to (usunięte przez administratora) a po przeczytaniu opinii o tym "sprzedawcy" nie mam już żadnych wątpliwości. Wobec powyższego 16 grudnia 2020 r. złożyłem na Policji doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa gospodarczego.

Jacek
@Michał

To (usunięte przez administratora) jest. I bata nie ma na niego. Już kilka lat skutecznie (usunięte przez administratora)naiwnych amatorów tanich elektronarzędzi. Omijajcie szerokim łukiem.

Daria

Słuchajcie, jestem jedna z osób oszukanych w październiku, która zgolosila sprawę na policję. Postępowanie prokuratury ruszyło, zostało zablokowane konto Pierwszej pani, a na nim srodki... kto wie, może jakimś cudem prokuratura zarządzi, ze zwrot jest należny. W każdym razie cos się zadziało! Zgłaszajcie swoje sprawy na policję wraz z wydrukami korespondencji mailowej i potwierdzeniem przelewu. Druga rzecz, zgłosiłam tez w banku prosbe o zwrot, kosztowało mnie to 30 zł, ale za wszelka cenę warto zrobić wszytsko żeby zablokować tego złodzieja!

@Daria

Zrobiłam co Pani radziła dostanę zwrot do 31. 12. Ja zamówienie zrobiłam 8.12. przekręt jak się patrzy Pan jeszcze odpisuje że okres świąteczny. Dlaczego ta strona działa?

@Daria

Witam teściowa zamówiła tam zamrażarkę za 462 zł, dzwoniłyśmy do banku i skontaktują się z bankiem o zwrot pieniędzy a jutro teściowa ma pójść na policję. Podano jej dane Gabriela Woźniak, jesteśmy dostępne gdyby coś bo tez będziemy chciały działać aby odzyskać te pieniądze

Bożena
@Magda

Do którego banku Pani dzwoniła w sprawie zwrotu ?

@Bożena

Do Credit Agricole, jutro mój mąż też idzie na policję. Zobaczymy

wiesiek

Ja rowniez zglosilem sprawe na Polcje, ale niestety czarno to widxze!!!

Oszukana

Mnie również oszukano, dzisiaj zgłosiłam sprawę do banku,zgłosili do działu bezpieczeństwa, może innych uchronią. Próbują również odzyskać pieniądze. Rozmawiałam też z policjantem, będę zgłaszać ten fakt na policję, a strona elektroszmig już się nie otwiera.

Katarzyna
@Oszukana

Też dałam się zrobić w balona..... dyspozycję w banku złożyłam, mam nadzieję że odzyskam pieniądze. Złodzieje!

@Oszukana

Niestety u mnie się strona nadal wyświetla czyli koleś lub inna (usunięte przez administratora) nadal działa - może to sprawa przeglądarki i historii przeglądania stron - nie wiem .

MD

Ja również zostałam (usunięte przez administratora). Przelew zrobiłam 2 grudnia na nazwisko Woźniak Gabriela. Na e-maile nikt nie odpowiada, telefon wogóle nie działa

Daria

Również zostałam oszukana, zamierzam zgłosić sprawę na policję, ale przypuszczam, ze to nie wiele da... i prawda jest to co wcześniej przeczytałam, ze sprawcy nie mogą dociec... a przecież do przelewu jest podawane nazwisko, co dzieje się z adresem pod którym firma funkcjonuje? Proszę o kontakt w sprawie pozwu zbiorowego jeśli ktoś się zdecyduje.

Justyna
@Daria

Ja zamówiłam sprzęt teraz w tym miesiącu na prawie 800 zł. I to aż się w głowie nie mieści zero kontaktu z tą firmą tel nie da się zadzwonić @ zero odzewu po prostu jakaś kpina. Będę sprawę zgłaszać na policję

@Daria

Może od razu na prokuraturę wszyscy w miejscu zamieszkania, może pismo do Ministerstwa Sprawiedliwości bo sprawa zaczyna mieć charakter masowy . Taki mini ambergold w internecie. Jak policja nie potrafi złapać takiego złodzieja a jego strona działa nadal , nadal ma REGON i NIP i konto bankowe ,nadal działa w przestrzeni bezkarnie to może hakerzy się zlitują i "wyręczą " policję.

@Justyna

Podobnie

@Daria

witam...jestem jedną z oszukanych..proszę najpierw zgłosić się do swojego banku ze wszystkimi wydrukami ...potwierdzeniem zamowienia itd. w banku powiedzą co dalej...ja to zrobię za kilka dni... pozdrawiam i proszę się ew. kontaktować ze mną...mailowo...grazyna.nowakk@gmail.com....

@Justyna

WITAM...JESTEM JEDNĄ Z WIELU OSZUKANYCH OSÓB..Też zamówiłam sprzęt za ponad 600 zł.... Proszę najpierw iść do swojego banku ze wszystkimi wydrukami o transakcji.... tam powiedzą co dalej. myślę ,że jak będzie wiele takich reklamacji to bank ING w którym jest konto, na które przelaliśmy pieniadze,zareaguje...Prosze ew. o kontakt grazyna.nowakk@gmail.com. Pozdrawiam

@GRAŻYNA

Ja też zostałam (usunięte przez administratora). Podejmę jakieś działania w przyszłym tygodniu. Moje zakupy to ponad 1300 zł więc może policja potraktuje mnie poważnie. Podaje mój email gdyby trzeba bylo połączyć siły piszcie pawlaann@wp.pl

Andrzej Z.
@Daria

Jestem kolejną osobą, która dołączyła do grupy oszukanych, czy ktoś złożył doniesienie na Policję?

Jacek
@Daria

Witam również zostałem (usunięte przez administratora) przez elektroszmig.pl na kwotę 696,03 odbiorca Tomaszewska Joanna Brak zamówionego towaru,brak kontaktu cisza Zgłoszone w banku jutro zgłaszam na policje

Krzysztof
@Daria

Jestem w tej samej sytuacji. Zamierzam zgłosić na policję. Jestem zainteresowany pozwem zbiorowym.

@Daria

Uwaga . Nasz "faworyt " ma już nowego odbiorcę waszych pieniążków i nowe konto. Teraz wabi się Marcin Zamorski - choć adres warszawski ten sam.

Jan
@Daria

Nie wolno rezygnować, moja żona miała podobną sytuację po zgłoszeniu na policję po trzech miesiącach odzyskała pieniądze. Ja też udam się się na policję bo też zostałem (usunięte przez administratora) na 290zl przez elektroszmig

@pitek

Ja też przelałam na konto Marcin Zamorski 7 12.a telewizora nie ma A strona dalej działa ja nie wiem czy policja w Warszawie nie może tego sprawdzić to jakaś szajka (usunięte przez administratora) nie mam nikogo w Warszawie bo bym sprawdzić kazała ten sklep

Daria

W ślad za jednym z komentarzy, zadzwoniłam do banku i właściwie przez infolinie złożyłam wniosek do banku, na który został dokonany przelew. Koszt takiego wniosku w moim banku to 30 zł, ale jeśli to ma pomoc to złożyłam ten wniosek. Mója płatność była dokonywana na konto osoby prywatnej i teraz zastanawiam się czy w tym czasie Wasze były na ten sam nr konta? Bo mogli mieć kilka pionków podstawionych. W każdym razie u mnie szło na konto Joanny Tomaszewskiej, podaje inicjały jeśli admin skasuje nazwisko J.T. Jeśli Wasze tez go złóżcie proszę takie wnioski, jak ING masowo dostanie do rozpatrzenia to na bank zablokuje to konto...

@Daria

bank nie może zablokować konta klienta....co Pani powiedzino w banku>?

Jarek
@Daria

To strona, która oferuje wirtualne biuro, zgłasza się swoją działalność w CDIGD i dostaje się adres Puławska 12/3...

@GRAŻYNA

Bank odzyska pieniądze zrobi zwrot ale trzeba czekac

@Magda

Bank nie odzyska pieniędzy.nie taka jego rola

@GRAŻYNA

Ja jestem w credit agricole i pani z banku powiedziała że do 31 grudnia powinien być zwrot na konto i trzeba zgłosić sprawę na policję.

fazer

ZOSTAŁEM (usunięte przez administratora) NA 631,53 ZŁ TELEFON MILCZY TRZEBA SPRAWĘ ODDAĆ NA POLICJĘ

GRAŻYNA

WITAM WSZYSTKICH WYKIWANYCH... OD DZISIAJ JESTEM JEDNĄ Z WAS.... WŁAŚNIE ZŁOŻYŁAM ZAMÓWIENIE ZA PONAD 600 ZŁ...NIE ODPUSZCZĘ ....GDYBY KTOŚ CHCIAŁ SIĘ PODZIELIĆ SWOIMI DOŚWIADZCENIAMI Z TĄ " SOLIDNĄ" FIRMA PODAJĘ SWOJEGO MAILA grazyna.nowakk@gmail.com

@GRAŻYNA

Czekam na telewizor 586 zł zapłaciłam dziś mija 7 dzień i nic kontakt utrudniony

fazer

witam zrobiłem przelew 600 zł na GABRIELE WOŻNIAK

artur

witajcie, słuchajcie zepsuła się praleczka, szybkie poszukiwania, jest towar zamówiłem i dostałem zamówienie na poniższe dane, poniżej kopia teksu z zamówienia: Oto dane bankowe do przelewu: Kwota: 630,78 zł Numer rachunku bankowego: 46 1560 0013 2015 1516 8000 0001 Dane odbiorcy: Gabriela Wozniak Adres odbiorcy: 02-566 Warszawa , Puławska 12 lok. 3 Proszę podać swój numer zamówienia w tytule przelewu bankowego. Jak widać dalej strona skutecznie przyjmuje zmówienia!!!??? ale jednak coś mnie niepokoiło (niskie ceny, brak możliwości wyboru rodzaju zapłaty i odbioru przesyłki, brak kontaktu telefonicznego na podany nr telefonu, dziwny adres ...) i postanowiłem pogrzebać za opiniami i tu taka niespodzianka, całe szczęście, że nie puściłem przelewu, bo dołączył bym do Państwa w szale przedświątecznych zakupów. Nie darowałbym również.

@artur

Mój mąż też się dał oszukać. Zamówił głośnik kilka dni temu A teraz zaczą szukać info o tej firmie i się okazuje że to (usunięte przez administratora) Pieniądze przelał na te same konto i te same dane .Póki co brak towaru i żadnej odpowiedzi z ich strony .(usunięte przez administratora)

mimi
@artur

jezu, ja sie nacięlam, jaki to bank, gdzie zgłaszać, do swojego czy tego od nru konta?

mmm
@mimi

juz wiem GEti noble bank

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Seller Piotr Szmigiel - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro Seller Piotr Szmigiel?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Seller Piotr Szmigiel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Seller Piotr Szmigiel?

Euro Seller Piotr Szmigiel
1.2/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Puławska 12 lok. 3
    02-566 Warszawa