Opinie o Bellderma Lekarze Specjaliści Oksana Zarewycz-Skórka w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bellderma Lekarze Specjaliści Oksana Zarewycz-Skórka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bellderma Lekarze Specjaliści Oksana Zarewycz-Skórka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bellderma Lekarze Specjaliści Oksana Zarewycz-Skórka w Warszawa

Bozena

pracownicą nie jestem, jestem pacjentką, chciałabym wychwalić panią Oksanę bo to lekarz których teraz ze świecą szukać...kobieta na wagę złota. Takie umiejętności i takie podejście do pacjenta to już jest rzadkość...cieszę się że na nią trafiłam pozdrawiam Bożena.B

m3ichałka3
@Bozena

Skorzystałam z waszego polecenia i poszłam tam RE-WE-LA-CJA

Franciszek
@m3ichałka3

Fajnie, że opinia z wątku Ci się przydała do tego, aby spróbować wizyty w Bellderma Lekarze Specjaliści Oksana Zarewycz-Skórka. Czy zamierzasz w przyszłości jeszcze tam wracać? Mnie ciekawi dodatkowo, czy zauważyłaś, aby pracowały tam jakieś osoby na recepcji?

Najgorszakliinikawwawie Nowy wpis
@Bozena

Wychwalic ? Tym ze (usunięte przez administratora) każdego pacjenta ? Czy tym ze przychodzisz na dany zabieg a ona twierdzi ze go nie wykona. (usunięte przez administratora) Pamietam sytuacje kiedy pacjentka przyszła na zabieg za (usunięte przez administratora) a wyszła z rachunkiem na (usunięte przez administratora) bez wcześniejszej informacji ze będzie inny zabieg. Nie ważne ile razy te komentarze zostaną usunięte, będę wracał i pisał. (usunięte przez administratora) jakich dopuściła się w związku z moja osoba zostały zgłoszone do urzędu skarbowego i inspekcji pracy. Aktualnie czekam na odpowiedz. Za wykorzystywanie zdjęć oraz filmów za które mi nie zapłacono również tego nie zostawię(usunięte przez administratora) Pozdro (usunięte przez administratora)

Super miejsce do pracy !

Natalia Nowy wpis

A można się dowiedzieć na jakim stanowisku obecnie pracujesz? Pytam, bo widziałam kiedyś ogłoszenie na Managera tutaj ale chyba już nie jest dostępne. jakie jeszcze inne potencjalne stanowiska byłyby tu do obsadzenia?

Były pracownik Nowy wpis
@Natalia

Pisałem wcześniejszy komentarz. Ale szczerze odradzam pracy w tym miejscu po kłamstwach właścicielki.

Były pracownik. Nowy wpis

Właściciel usuwa negatywne opinie. Pani właścicielka jest kłamca i nie wypłaca wynagrodzenia jak się umawia. Sprawa podana do inspekcji pracy oraz innych urzędów. Odradzam pracy tutaj!!!

Nie polecam tego miejsca do pracy absolutnie nikomu! Negatywne opinie na Google są w 100% prawdziwe.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bellderma Lekarze Specjaliści Oksana Zarewycz-Skórka? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Koordynator recepcji w klinice dermatologicznej.
logo firmy Dietetyk
HSS Work Sp. z o.o.
Ana

Pełen profesjonalizm a do tego serdeczna i miła - cała Pani Oksana

kinga

Super Pani doktor, super klinika.

Mieczysław

Jakiego rodzaju specjalistów potrzebuje przychodnia Bellderma? Jakie umowy są proponowane nowo przyjętym pracownikom?

Aniela

Dr.Oksana to naprawdę wykwalifikowany specjalista. Korzystam z dużej ilości zabiegów w Belldermie i za każdym razem jestem zadowolona z efektów. Ceny również są przystępne.

Ewelina

W końcu pozbyłam się problemu, jakim były blizny potrądzikowe, dzięki doktor Oksanie. To był mój kompleks, ale trafiłam pod jej skrzydła i w końcu mogę cieszyć się piękną buzią. Bardzo dziękuję za pomoc!

jestem zachwycona gabinetem Bellderma. Pełen profesjonalizm, troska o klienta. Zabiegi odchudzające to strzał w dziesiątkę. Mojej córce pomogły zabiegi na trądzik. Będziemy tam wracać! Pani Oksana to bardzo ciepła i profesjonalna osoba.

Renata

takich specjalistów to ze świecą szukać! dr Oksana bardzo miła i pogodna, zawsze coś podpowie :) na wizytę nie trzeba jakoś długo czekać, zawsze jestem miło przyjęta.

Eliza

Idę już na kolejny zabieg. Wcześniej jeździłam na drugi koniec Warszawy a pod nosem miałam tak rewelacyjny PROFESJONALNY gabinet. Moja twarz wygląda jakby ubyło jej kilka lat i wszyscy dookoła to widzą. Poprawa samooceny +100%!

takaanka
@Eliza

Przekonała mnie pani tą opinią, umówiłam się !:)

Hanna

Liczyłam, że na forum dla pracowników znajdę opinie osób pracujących w firmie. Jest tak fana praca i dlatego nikt tu nie zagląda

bazylia72

Również mam bardzo dobre zdanie o gabinecie Bellderma, bo chodzi tam moja synowa, a od niedawna ja. W pewnym wieku skóra to już wymagający obowiązek i dobrze, żeby ktoś mądrzejszy podpowiedział co robić by z wiekiem pozbyć się tych oznaków czasu lub choć zniwelować je trochę. Warto, polecam

Jagoda.m

Jestem zachwycona poziomem wiedzy i fachowością osób pracujących. Byłam u Pani Ewy, nie dość, że szalenie sympatyczna to jeszcze niesamowicie doświadczona kosmetolog(prosze wybaczyc jesli pomyliłam jakoś stanowisko). Moja skóra tylko w rękach Pani Ewy od tej pory. Dziękuje!

Zostaw merytoryczną opinię o Bellderma Lekarze Specjaliści Oksana Zarewycz-Skórka - Warszawa

• Jak się pracuje w Bellderma Lekarze Specjaliści Oksana Zarewycz-Skórka?

Zobacz opinie na temat firmy Bellderma Lekarze Specjaliści Oksana Zarewycz-Skórka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bellderma Lekarze Specjaliści Oksana Zarewycz-Skórka?

Bellderma Lekarze Specjaliści Oksana Zarewycz-Skórka
  • Władysława Umińskiego 6 lok. 206