Opinie o P.W. Tom-Max Tomasz Grzegorek w Gniewkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.W. Tom-Max Tomasz Grzegorek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.W. Tom-Max Tomasz Grzegorek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Tom-Max Tomasz Grzegorek w Gniewkowo

Peruka Nowy wpis

Tragedia,napisalem na (usunięte przez administratora) o jedna czesc do auta,wyslal mi nr.tel.zebym zadzwonil,dzwonie facet nie wie co wystawil nic nie wie wogole o tej czesci,wyslalem mu nr.aukcji mial oddzwonic i cisza.Dobrze ze poczytalem komentarze,jeszcze by mi wyslal cos innego i stracil bym tylko kase.To chyba jakas dziupla predzej niz sklep z czesciami samochodowymi.

Audi wtryski Nowy wpis

(usunięte przez administratora) części przysyła bez paragonu kwitu faktury VAT uszkodzone potem wysyła drugie z tygodnia na tydzień ale oczywiście kurier winny że nie dostarcza a potem umawia się że zwróci kasę ale paczki nie odbiera jeszcze na koszty (usunięte przez administratora) świnia kłamcą i (usunięte przez administratora) nic nie kupujcie bo uszkodzonymi częściami handluje a zapewnia że są 100%sprawne

Wtryski audi Nowy wpis

(usunięte przez administratora) zapewniał że są dobre okazało się że są uszkodzone potem twierdził że drugie wysłał z tygodnia na tydzień mówił że wysłał że firma kurierska jest winna i nie potrafi dostarczyć a teraz odesłałem mu (usunięte przez administratora)a on nie odbiera paczki wogole i cały czas ma nie podrodze na pocztę i zapewnia że dziś odbierze z dnia na dzień szkoda nerwów i kosztów na tego barana i jego firmę też zgłaszam do (usunięte przez administratora)że wysyła części bez (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)VAT (usunięte przez administratora) i tyle

Czy firma P.W. Tom-Max Tomasz Grzegorek udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Ananas

Jak ci udzieli lichwiarz to za każdą przysłowiową 100 musisz oddać 140. Pożyczki na 40%

Wiktoria Nowy wpis
@Ananas

Dlaczego aż tyle? Chyba, że to normalne a ja się nie znam?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.W. Tom-Max Tomasz Grzegorek? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Monik

Porażka. Typ zapewniał że maska w kolorze a się okazuje że malowana i to nawet szpachla w jednym miejscu . (usunięte przez administratora) .

kjm3

To jest zlodziejska firma jak widac swietnie sobie radza w oszukiwaniu ludzi mimo ze komisariat policji jest obok urzad skarbowy rowniez ma w (usunięte przez administratora) , jak mozna bez problemu sprzedawac i nie dostarczac dowodu sprzedazy . co to za kraj ??? jeszcze raz wysle zapytanie do skarbowki zobaczymy czy dostane odpowiedz .

Michal

Przestroga dla innych, Uważajcie państwo na tych (usunięte przez administratora) sprzedają części nie zgodne z opisem i za i błędy trzeba je odesłać na własny koszt. Wmawiają klientowi że to jest część do jego samochodu a jak nie pasuje to mu blacharz źle auto poskładał. Kpina. Sracilem na ich pomyłkach prawie 300 zł i ani listwy która zamówiłem ani zwrotu pieniędzy. Zgaszam ten incydent na policję.

Wiktoria
@Michal

Na pewno to irytujące jest takie odsyłanie, czekanie i marnowanie pieniędzy i czasu, ale ja nie wiem czy policja wgl coś z tym zrobi. Ale w sumie dokąd się zgłasza takie rzeczy związane z przestrzeganiem praw konsumenta? Może tam by się wybrać?

Wtryski

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Wysyłka głównie poza Allegro. Brak faktury i paragonu. Sprzedają bubel bez żadnej odpowiedzialności. Zgłaszam sprawę do Allegro i US . Omijać z daleka!!!! Uwaga mają kilka kont na Allegro ale w danych sprzedającego widnieje ta sama firma

Klient 11

UWAGA , (usunięte przez administratora) znani wśród handlujących w okolicy cześciami. Nie kupujcie nic u nich bo tylko kłopoty i stracona kasa. Jestem chętny by pojechać do nich wiekszą paczką.

Dorota
@Klient 11

Jakie kłopoty? Dlaczego stracona kasa? Sprzedają wadliwy towar czy chodzi Ci o coś innego?

Wiecie coś nowego odnośnie przedsiębiorstwa P.W. Tom-Max Tomasz Grzegorek w miejscowości Gniewkowo? Jeśli tak, to dodawajcie komentarze, bo nie wiemy jak jest z pracą u nich.

Robert

Człowieku uciekaj od nich jak najdalej potrafisz...będziesz pracował jak na polu bawełny..i nie zobaczysz wypłaty tylko ciągłe zwodzenie.

Robert

ARCY-CWANIAKI..POCZĄWSZY OD PRACOWNIKÓW PO SZEFA GRZEGORKA,(usunięte przez administratora)LUDZI I TO NA DUŻĄ SKALE..GŁÓWNIE NA ALLEGRO.

Klient

Potwierdzam jesli pieniadze trafia do nich to są nie do odzyskania mimo że handluja bublem ze szrotu. Jeśli jest ktos kto został oszukany zapraszam do kontaktu zrobimy pozew zbiorowy. Zgłaszajce tez ich działalność na allegro bo z pewnych źródeł wiem że nie wystawiają paragonów i do faktur dołączają VAT.

Karol
@Klient

Czy coś ruszyło w sprawie? chętnie się dołączę

Dominik

A jak pracownicy oceniają tą firmę, a nie klienci ?

Karol
@Dominik

Czy coś w tym temacie ruszyło? Chętnie się dołączę

Zdenerwowany klient

Zakupiona część okazała sie uszkodzona, pieniedzy oczywiscie nie chce zwrócić. Ja to bym chętnie sie tam przejechał, nawet jeśli mam pół polski to chyba tam pojade. Jakby ktoś chcial się dołączyć to zapraszam.

Roman

Poteierdzam opinie Marcina, dostalem paczke ale nie to co zamawialem (pomyłka przy pakowaniu,) przez pierwsze dwa tygodnie odbierajali normalnie tel (tzn kilka razy trzeba było dzwonic zeby ktos odebrał) a cala prawda zaczyna nie po dwóch tygodniach, ZERO kontaktu ale gdzy sie zadzwoni z innego tel odbieraja odrazu ale juz na powtórny kontakt z tego numeru nie ma już szans. Odradzwm zakupy w tej firmie. O szu st

Konstanty

Szanowni klienci warto zwracać uwagę gdzie zostawiacie swoje uwagi. To jest forum pracownicze !

Wysyłają uszkodzony towar a później sie tłumaczą to to przez pomyłke i głupie wymówki że jutro że w przyszłym tygodni i tak w kółko w nieskończoność, klijenta traktują poważnie dopuki nie mają pieniedzy na koncie, póżniej juz sie zaczyna cala prawda o tej firmie, to są Z Ł O D Z I E J E . Nie polecam

Klient

(usunięte przez administratora) tych dwóch panów nie traktują ludzi poważnie, co to za firma jeśli nie podaja nr do biura, nie kupujcie u nich a juz napewno nie róbcie przelewu z góry gdy tylko pieniądze znajdą sie u nich na koncie zero kontaktu, nie polecam i ostrzegam bedziecie żałować.

Nie wiem nic na temat pracy. Ale wiem jedno, że nie kupie tam nic więcej ponieważ zostałem (usunięte przez administratora) a pieniądze nie zostały zwrócone.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Tom-Max Tomasz Grzegorek - Gniewkowo

• Jak się pracuje w P.W. Tom-Max Tomasz Grzegorek?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Tom-Max Tomasz Grzegorek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Tom-Max Tomasz Grzegorek?

P.W. Tom-Max Tomasz Grzegorek
  • Piasta 7