Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Moto-Jaca Jacek Budzyński w Inowrocław

Karolina Nowy wpis

Solidny pracodawca, wypłaty na czas, robota z regeneracją skrzyń biegów jest ciekawa i nie nuży, a do tego warsztat jest świetnie wyposażony do realizacji takiego serwisu.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Moto-Jaca Jacek Budzyński?

Łukasz Nowy wpis
Klient

Po wymianie oleju w DSG,zostawili przelany olej na silniku. Oblana skrzynia, która była wcześniej sucha. Na drugi dzień plamka w Garażu. Pojechałem by usuneli ten olej.To pracownik wmawiał mi że mam wycieki w aucie których wcześniej nie było. Wizyta negatywna.Czytając wasze opinie, żal mi że tak mnie olali!!!!

Wojciech Nowy wpis

Warsztat zajmuje się głównie naprawą automatycznych skrzyń biegów. Pracowałem w Moto-Jaca w ramach praktyk i według mnie pracodawca jest spoko. W firmie miła atmosfera, nie ma ciśnień, choć oczywiście czasem roboty dużo. Według mnie warto spróbować.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lidia

Czy firma Moto-Jaca poszukuje do swojego zespołu nowego pracownika? :D Wiecie coś na ten temat? Jest sens się obecnie kontaktować z firmą w tej sprawie czy może zespół jest stały? :)

Karol

Czyli tak naprawdę warto próbować dostać się do tej firmy ?

Zadowolony
Klient

Profesjonalne podejście do klienta, a co ważniejsze, naprawa automatycznej skrzyni biegów w moim Audi przebiegła bardzo sprawnie i szybko.

Błażej

@Prawdę mówiący Kto dobrze wykonuje swoją pracę nie ma takich problemów w dodatku pracując w dobrej firmie warto

Prawdę mówiący

Nie polecam. Szefowa niczym dr Jackyll, Mr Hide.. Nigdy nie wiesz czy robisz cos dobrze czy przypadkiem nie otrzymasz reprymendy(czytaj op*erdolu) . Płaca nie powala, a wymagania nie z tej ziemi.. Atmosfera w pracy pozostawia wiele do życzenia. Jak ktos chce się dawać poniżać, obrażać, wykorzystywać i mobbingowac to idealne miejsce! Słyszałem, że nie raz panie z biura odchodziły z płaczem..

Szczery do bólu

Generalnie Panie bardzo miłe wszystko na pierwszy rzut oka ok po za mechanikiem burakiem i chamem nie wspomnę już o żebraniu jedzenia i flaszek pan R.. to zwykły prostak i widać to od razu pewnie leczy swoja mniejszość w gaciach wyżywając się na współpracownikach i uczniach. Kolo musi mieć niezłe kompleksy :) jeszcze tylko słoma w buty i może wracać na pole buraczyna.

Uczeń

Miłe Panie w biurze mechanicy są ok człowiek od jazd próbnych to imbecyl znęca się psychicznie nad uczniami i mechanikami . Po prostu frajer . Kierownik oraz szefostwo są wporządku . Z drugiej strony szef skąpi na wszystko . Atmosfera dla ucznia jest podła . Szczerze NIE polecam tego warsztatu ani przyszłemu uczniowi ani do naprawy samochodu . Hahaha warsztatu . To nie warsztat tylko BURDEL NA KÓŁKACH .

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Moto-Jaca Jacek Budzyński - Inowrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Moto-Jaca Jacek Budzyński
4/5 Na podstawie 4 ocen.