Opinie o Ola Parts Elżbieta Jędrzejowska w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ola Parts Elżbieta Jędrzejowska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ola Parts Elżbieta Jędrzejowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ola Parts Elżbieta Jędrzejowska w Kielce

kulax

Omijać szerokim łukiem, dramatyczna atmosfera, brak jakiegokolwiek BHP, nie ma szacunku dla pracownika bylebyś zrobił jak najwięcej a i tak ciągle są pretensje. "Kierowniczek" z rodziny szefostwa zero wiedzy i kompetencji.

kulax

Premie to można dostać ewentualnie jak się dobrze (usunięte przez administratora) liże, są tam od tego eksperci. A co do BHP to od zapylenia chłodziwem i aluminium niektórzy mają problemy ze zdrowiem.

@olaparts

Kiepska atmosfera to prawda. Manipulowanie szefostwem i kierownikiem to fakt, no bo przecież jak coś mówią 2 lub 3 osoby to musi być prawdą bo przecież na pewno nikt za plecami się nie ugaduje i nie manipuluje szefostwem i kierownictwem. Sam zostałem tak potraktowany i cieszę się że mnie tam nie ma bo pewnie eliminacja konkurencji i manipulacje trwają nadal

Cv
@Elo

Witam. Czy są jakieś przyjęcia na produkcję w firmie Ola... czy raczej słabo ze zleceniami? . Bo byłbym zainteresowany tą firmą odnośnie pracy. Sporo komentarzy ostatnio więc chętnie bym się dowiedział czegoś więcej o firmie. Pozdrawiam

@olaparts

Ale co się wydarzyło, bo nie bardzo rozumiem? Dlaczego ktoś w firmie jest nazywanym konkurencja? Pracownicy maja podstawę do takiego wzajemnego nazywania się? z jakich powodów? O co można rywalizować?

Elo

Jak ktoś chce się kogoś pozbyć stosując różne metody manipulacji to chyba konkurencja? Taki ot to zgrany zespół. Bez wykrywacza kłamstw do niektórych spraw proszę nie podchodzić bo znów niewinni mogą ucierpieć albo zostać w coś wrobieni. A prawda co niektórych Mocno by zdziwiła. Tyle z mojej strony. Dziękuję

Cv
@Elo

Kandydat do pracy Nowy wpis

Witam .czy firma Ola part znajduje się na Białogonie czy została już przeniesiona do Nowin ?

@Kandydat do pracy

Dzień dobry. A skąd bierze się ta sugestia dotycząca przenosin? Na jakiej podstawie ma lub też miało do nich dojść? Ciekawi mnie co wtedy z aktualnymi pracownikami?

Lidia Nowy wpis

A jak tutaj wygląda sprawa opieki medycznej? Teraz pokazała mi się ta opinia o tym, że niektórzy mogą mieć przez prace problemy ze zdrowiem, mój partner chciał kiedyś do firmy aplikować. nie orientujecie się czy będą cos z tym robić jeśli faktycznie stanowi to problem? Jakie są skutki uboczne?

@kulax

Jakich zasad bhp nie przestrzegają w takim razie? Bo bez szczegółów to ciężko cokolwiek myśleć. A jak się dużo pracuje, to są za to jakieś premie chociaż?

kulax Nowy wpis

Czy rekrutacja na stanowisko ŁEBA ** zapiekanki i frytki ** praca z zakwaterowaniem ** w firmie Ola Parts Elżbieta Jędrzejowska odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Czy w Ola Parts Elżbieta Jędrzejowska wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czyli jak z tymi ogłoszeniami o prace ostatecznie będzie? Ona jest już niemożliwa? Widziałem na necie oferty na cnc, tylko sprzed dwóch lat, a tutaj ostatnie opinie są sprzed roku. tam po prostu oferowali kwotę 7,300 zł, ciekaw wiec jestem potencjalnych bieżących. Nie wiem jednak czy praca jest dostępna? Da mi ktoś znać?

Poszukiwano osoby na stanowisko Pracownik Kolektury. Czy ktoś był w firmie Ola Parts Elżbieta Jędrzejowska na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 5400 PLN?

Lol

Pracownik kolektury? Żeby trafić w wymagania i humor przełożonych, potrzebny do utrzymania się w takiej pracy trzeba mieć więcej szczęścia niż w kolekturze.... Tyle to pytanie na wspólnego z rzeczywistością.

Jolanta
@Lol

hej ,a jest szansa na przedstawienie tych wymagań skoro chyba je dobrze znasz? pracujesz tu jeszcze, jako kto? widziałam, że pojawiło się ogłoszenie do sprzątania i chciałam spytać o aktualne warunki, jakie są tu w rzeczywistości, opowiesz coś?

Lol
@Jolanta

Gdzie takie ogłoszenia się pojawiają? Portal i nr ogłoszenia?(sprzątaczka, opiekunka, pracownik kolektury, wszystko to "fejk") Gdzie by nie zatrudniali wymagania zmieniają się w zależności od potrzeby chwili, więc jest to loteria. Nie da się ich przedstawić bo nawet sami zarządzający jeszcze nie wiedzą gdzie jest ich granica wyobraźni.Jesteś zatrudniony do określonej pracy a jeżeli jest potrzeba masz robić coś zupełnie innego, nie rzadko te rzeczy się łączą.

Elo

Witam może się ktoś podzielić opinią na temat pracy w tej firmie jako operator?

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Opiekunka Dziecka w firmie Ola Parts Elżbieta Jędrzejowska. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

Konserwator

Nie kojarzę żeby w firmie produkcyjnej prowadzono taka rekrutację. No chyba że do Mateusza:)

Ola Parts Elżbieta Jędrzejowska prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 5500 PLN i Technolog. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

ołdi

są to premie uzasadnione od wygenerowanych przez ciebie obrotów, jeśli dzięki tobie, firma wygeneruje wynik wyższy niż w ubiegłym miesiącu, dostajesz podstawę plus premie. Podwyżki sa po wykazaniu się, jeśli firma ma pewność, że po podwyższeniu ci pensji, nie zaczniesz mieć wywalone :)

Miłosz Preneta

Jak tylko rozważasz prace tutaj to sie spiesz, ja osobiście giga polecam i dziękuje za danie mi szansy juz na rozmowie kwalifikacyjnej, doświadczenie mam, także to duzo pomoglo w wyborze kandydata. Ale za mną 3 miesieczny okres próbny i podpisałem umowę na rok, wiec chyba jestem dla nich okej

Cnc

Jeśli firma jest taka super, przyjazna, aż cukier się sypie. TO CZEMU NA OKRĄGŁO LATAMI WISZĄ OGŁOSZENIA O PRACĘ. Odpowiedź Ela, Paweł Leje Wodę młodym Ludziom Grają Pracodawców do rany przyłóż Brat Eli technolog hahahahaha zdobywał doświadczenie Sadząc w rajchu Sałate Na Hasie. Pieniądze to nie wszystko NIC TAM SIĘ NIE NAUCZYSZ G.... ZAROBISZ BO TO DOROBKIEWICZE BEZ ZMYSŁU BIZNESMENÓW. ROBI TAM GARSTKA LUDZI SZKODA MI ICH ŻYCIE JEST BRUTALNE. ALE z pracownika NIE ZROBICIE (usunięte przez administratora) JEŚLI NIE WIERZYSZ Zawsze możesz iść zobaczyć. Ale potem zarazisz się do takjej pracy Życze pani Elu Sukcesów i proszę Nie Ryć Ludziom Psychyki

Miłosz P.

Bardzo dobre stosunki z przełożonymi, firma nie żeruje na pracownikach, nie ma tutaj typowego korporacyjnego wyścigu szczurów, gnębienia pracowników oraz stwarzania niekomfortowych atmosfer w pracy. Przyjemnie się przychodzi każdego dnia rano, i oczywiście wychodzi

Kościelski

Kontakt z biurem bardzo sprawny, komunikatywni ludzie na stanowiskach, uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do drugiej osoby. Dział reklamacji jak i obsługi klienta to porządni ludzie

Ja osobiście złego słowa powiedzieć o Ola Parts nie mogę. Przyjęli mnie bez problemu gdy zwolniłem sie z leroy merlin, i chyba jako jedyni docenili moje starania i chęć pracy. Warunki jakie mam, bardzo mi sprzyjają i nie zamierzam stąd się zwalniać

Kilka lat stażu

Jak się poczyta te opinie to włos się jeży. Mam wrażenie, że naprawdę większość złych opinii jest pisana przez osoby, które nie zbyt długo pracowały w tej firmie. Zapytajcie o opinie ludzi, którzy tu pracują prawie od początku, a okaże się, że w każdym dziale znajdą się takie osoby, a większość załogi pracuje po kilka lat. Myśle, że może ułamek na przestrzeni lat z osób przyjętych zdecydowało się na odejście z własnej woli i nie kojarzę aby kogoś zwolniono bez podstawienie. Ekipa jest dość młoda. Jak w każdej pracy ktoś z kimś się lubi bardziej ktoś mniej. Co jakiś czas przez pracowników są organizowane wyjścia integracyjne po pracy :) Jest tu kilka działów. Firma jest na etapie ciągłych ulepszeń, rozwoju i modernizacji więc nawet jeśli występuje jakiś problem nie jest on olewany przez górę tylko w miarę możliwości omawiany i eliminowany. Myśle, ze warunki pracy i płacy są dobre, są też rożnego rodzaju dodatki nie tylko finansowe. Do pracownika podchodzi się po ludzku ale wiadomo, ze trzeba do swojej pracy podchodzić poważnie i obowiązkowo jak w każdej pracy.

@Kilka lat stażu

Zgodzę się z tobą. W każdej pracy znajdą się malkontenci, którzy wiecznie narzekają i nie chce im się robić. Im więcej pozytywnego nastawienia tym praca wydaje się lepsza. Wspominasz o dodatkach nie tylko finansowych. Masz na myśli benefity?

Jeży Włos
@Kilka lat stażu

Podchodzą po ludzku do pracownika z tym że większość traktują jak (usunięte przez administratora) i odrazu podejście jest zgoła inne. W Twojej opinii brak jest konkretów, większości odwiedzających tą stronę zależy właśnie na nich, więc ja swoją (opinię) uzupełnię. Skupie się na stanowiskach na które najczęściej potrzeba jest (usunięte przez administratora) czyli operatorów maszyn. Zaczyna się od rozmowy kwalifikacyjnej na której umawiasz się na złote warunki wdlg pracodawcy, potem się okazuje że mogłeś dopytać szczegółowo, a najlepiej na piśmie co dokładnie masz robić. Obsługiwać maszynę CNC czy skrobak do zadziorów albo jedno i drugie żeby być bardziej wydajnym, o okresie przyłuczenia możesz zapomniec. Odrazu ocenia się czy umiesz robić według ich metod które są nierzadko inne od przyjętych standardów, jeśli coś nie chce wychodzić tzn że parametry są zbyt małe. Im dalej w las tym gorzej. Jeśli jesteś na chorobowym tzn że masz coś do zrobienia,takie jest tam myslenie bo urlop pracownika może być wykorzystany kiedy przełożonym pasuje nie Tobie. Ogólnie podeście jest takie że jak trzeba się o coś przyczepić powód znajdzie się zawszę. Może gdyby szefostwo podchodziło poważnie i obowiązkowo do swoich pracowników, a nie przyjmowało postawę wyłącznie roszczeniowa więcej by na tym zyskało.

Jak wygląda kwestia awansu w Ola Parts Elżbieta Jędrzejowska? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Operator?

Kosmopolita

W Ola Parts zamówiłem na ich sklepie poduszki silnika do BMW e46. Zamówienie bardzo szybko znalazło sie u mnie pod domem, znajomy mechanik zakładał, mówił ze jakościowo po prostu sztos:) polecam !

Dąbrowski Tomek

Rewelacja obsługa, bardzo sprawny kontakt i wysoka jakość usług.

Mateusz K.

Doskonale wiedzą co robią i można im ufać. Firma dla nawet najbardziej wymagających

Zostaw merytoryczną opinię o Ola Parts Elżbieta Jędrzejowska - Kielce

• Jak się pracuje w Ola Parts Elżbieta Jędrzejowska?

Zobacz opinie na temat firmy Ola Parts Elżbieta Jędrzejowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ola Parts Elżbieta Jędrzejowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ola Parts Elżbieta Jędrzejowska
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Fabryczna 3
    25-818 Kielce