Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Adlex Adam Wojdan w Milanówek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Adlex Adam Wojdan. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Adlex Adam Wojdan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Adlex Adam Wojdan w Milanówek

Polecam , profesjonalna obsługa oraz doradztwo w zakresie materiałów budowlanych, szybki czas realizacji. Właściciel uczciwy oraz rzetelny. Trafiłem do firmy Adlex z polecenia wykonawcy ,również polecam.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Adlex Adam Wojdan? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

M Nowy wpis

Frma krzak, zero profesjonalizmu, hanowiev, a raczej sprzedawca dno, zero pojęcia o budowlance tak samo jak właściciel, który żeruje na kłamstwie i oraz niewiedzy klienta, OMIJAĆ Z DALEKA

kciN Nowy wpis

Nie można. Telefon jest firmowy do użytku wyłącznie w pracy.

Marcin Nowy wpis

Czy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Adlex Adam Wojdan odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Xyz

Wszystkie opinie oprócz szanownego Pana Marcina są zgodne z prawdą, każdy kto tam przepracował parę dni, czy tygodnia, a jeżeli się udało mu wytrzyma z tym pseudo szefem, który wszystkich poniża i obraża oraz wystawia wałszywe oszczerstwa o byłych pracownikach, dla P. W. Wszyscy są niedobrzy, tylko on jest Panem i władca i wszstkie rozumu pozjadał a tak na prawdę jest to zwykły wykonawca któremu kasa do głowy uderzyła po otwarciu punktu sprzedaży oraz biura handlowego do obslugi klienta, bo ciężko to nazwać hurtownią. 90%prac pozyskuje z portali internetowych na których opiera swój biznes i zleca ich wykonanie w ten sam sposób,Praca u tego pana to wielka porażka życiowa

Przedstawiciel Handlowy

Gadka o wszystkim i o niczym. Pracę dostać łatwo, bo wszyscy stamtąd uciekają po miesiącu czy dwóch pracy, więc co chwila poszukiwani są nowi pracownicy.

Żadne nadzwyczajne: - o doświadczenie w branży i znajomość materiałów budowlanych - o oczekiwane zarobki - o dyspozycyjność w soboty

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Politycznie niepoprawny

Bardzo długo zastanawiałem jak napisać opinię o firmie PHU ADLEX, aby przekazać choć procent tego co tu przeżyłem i to czy znajdę, choć jeden pozytyw ze "zmarnowanych" tu kilku miesięcy mojego życia. Niestety go nie znalazłem, a moje problemy z tym nieuczciwym pracodawcą będą ciągnęły się za mną jeszcze długimi miesiącami, a może i latami... Ale po kolei. Wszystko zaczyna się dosyć niewinnie. W trakcie "rozmowy rekrutacyjnej" właściciel tego piekielnego przybytku robi wrażenie człowieka głębokiej wiary, w pełni kulturalnego i silnie patriotycznego o czym mają świadczyć liczne zdjęcia na ścianach jego biura, a także powołana przez niego młodzieżowa grupa patriotyczna. Jak się dość szybko okazuje są to tylko pozory, które opanował na poziomie mistrzowskim. W tej kwestii moje chapeau bas! Od samego początku pracy w tym miejscu będą łamane wasze wszelkie prawa pracownicze. Już idąc na badania wstępne przygotujcie się na to, że to wy za nie zapłacicie (co jest niezgodne z polskim prawem pracy) i dopiero po przepracowaniu trzech miesięcy (takie "zabezpieczenie" na wypadek gdybyście chcieli stąd wcześniej "uciec") dostaniecie zwrot "kaucji". Dobowa norma czasu pracy to 8 godzin? Nic z tego! Tu masz pracować 10 godzin dziennie, "bo za to Ci się płaci". Ba! Praca jest nawet w soboty przez 6 godzin za które wielmożny łaskawca płaci jak za w pełni przepracowany dzień... Tyle tylko, że za wszystko powyżej 40 godzin w tygodniu należą się w 100% płatne nadgodziny o których nasz "kochany" pracodawca nie chce pamiętać, bo tak mu wygodniej (i taniej!). Jak już uda się przepracować pełny miesiąc (ok. 230 godzin pracy) to musicie "modlić się", żeby nie znalazło się coś za co można będzie wam "obciąć" pensję i to nie o jakieś marne 50 czy 100 złotych tylko 500 albo i więcej. Na otrzymanie wypłaty na konto nie macie tu szans, bo wyszłoby na jaw ile faktycznie płaci się w tej firmie za tą wielogodzinną harówkę... Wszystko idzie pod przysłowiowym "stołem" bez żadnych oficjalnych potwierdzeń, aby broń Boże nie było dowodu na tutejsze machloje! O normalnej umowie o pracę na pełen etat możecie tu tylko śnić! Maksimum na co możecie liczyć to ½, a najlepiej to ¼ etatu oczywiście na najniższą krajową (reszta "pod stołem"). Przy każdym poruszeniu sfery finansowej będą ze strony naszego "biednego" przedsiębiorcy narzekania na to jakich to on składek do ZUS nie musi co miesiąc płacić i jaki to on biedak i w ogóle. A to co faktycznie płaci do ZUS'u przy tym jak "kroi na materiałach" swoich niczego nieświadomych klientów to po prostu kropla w oceanie. Na waszej umowie widnieje, że zostaliście tu zatrudnieni np. na stanowisko kierowcy. I co? I nic! Tu musicie robić wszystko co szefunio każe ("bo za to się wam płaci") zaczynając od dźwigania 25 kilogramowych worów z cementem, przez noszenie betonowych krawężników, po przerzucanie ton piachu u klienta na działce. A tylko spróbujcie powiedzieć, że to nie należy do waszych obowiązków... Już będzie idealny powód, żeby z waszej marnej pensji "zniknęło" trochę pieniążków za brak subordynacji. Niewybredne żarty w stronę płci przeciwnej są dla pana W. chlebem powszednim. I nie ma to dla niego znaczenia czy jest się jego pracownicą czy przedstawicielką handlową, który trafiła tutaj służbowo. Jak to mówią: "człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy!". :) Kobiety w tej firmie są traktowane na równi z mężczyznami, ale bynajmniej nie w kwestii finansowej tylko wykonywanych obowiązków służbowych. Równouprawnienie w wydaniu firmy ADLEX. Najważniejsze, abyście nigdy, ale to przenigdy nie chodzili na zwolnienia lekarskie! Jesteś chora/-y bierz prochy i do roboty. W innym przypadku z waszej "słownej" umowy dotyczącej pensji zostaną wspomnienia, bo będziecie mieli liczone jak tak jak macie napisane na umowie (80% od ½ lub ¼ etatu na najniższej krajowej czyli totalne ochłapy). Pomyślicie sobie pewnie, że chociaż odejść można stamtąd w spokoju. Nic bardziej mylnego. Pan i władca będzie próbował wmówić wam, że najlepsze dla was (a w rzeczywistości dla niego!) będzie rozwiązanie umowy o pracę na mocy porozumienia stron, bo to i tamto na was ma (typowe zastraszanie stosując wątpliwej jakości argumenty). Oczywiście do samego końca będziecie się musieli się z nim "szarpać", a to o wypłatę której nie dostaniecie ostatniego dnia pracy (albo i w ogóle!) jeśli takowy wypadnie przed końcem miesiąca, bo on wypłaca pieniądze ostatniego dnia danego miesiąca albo na początku następnego, a to o świadectwo pracy którego nie dostaniecie zgodnie z przepisami ostatniego dnia pracy tylko w najlepszym wypadku po tygodniu. Chcesz zmarnować sobie kilka miesięcy/lat życia, a ponadto znacznie je skrócić przez liczne stresujące sytuacje i pracę ponad ludzkie siły? Idź pracować w ADLEX'ie! Tu problemy zdrowotne masz gwarantowane.

Cezary
@Politycznie niepoprawny

Opisany komentarz to szczera prawda tak się w tej firemce dzieje

Politycznie niepoprawny v2

Chłopie weź się w ogóle nie ośmieszaj! Jest wykonana praca to musi być umówiona płaca. A nie 3/4 albo 4/5 płacy, bo się szefunciowi odwidziało i Ci płaci tyle ile uzna za stosowne...

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Przedstawiciel Handlowy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Adlex Adam Wojdan?

Odpowiedzialny

W tej firmie nie ma w ogóle takiego stanowiska jak przedstawiciel handlowy. Jest sprzedawca, jest kierowca i jest ON (wielki, wszechmocny właściciel!). Są również liczni podwykonawcy, ale nie są oni zatrudniani przez tą firmę, a jedynie z nią współpracują.

Nieustraszony

Właściciel zastrasza swoich ukraińskich pracowników na każdym kroku. Z polskimi obchodzi się niewiele lepiej...

Johnnie Walker

Pensja zawsze z opóźnieniem i nigdy nie w kwocie jakiej powinna być! No chyba, że liżesz dupcię szefa to możesz liczyć na "profity"...

Sasza

Mialem (nie)przyjemnosc pracowac u tego pana przez kilka tygodni i niestety zostałem (usunięte przez administratora) na pieniadze. Bardzo zly pracodawca! Straszy policja, zusem i deportacja.

Konkurencja zza miedzy

Firma stosuje nieuczciwe "zagrywki" względem okolicznej konkurencji!

Wania

Pracodawca (usunięte przez administratora) swoich ukraińskich pracowników i zabiera im pieniądze pod pretekstem zapłaty za materiały, sprzęt, strój roboczy itp. itd. Obciąża ich również składkami do ZUS.

Xyz

Szef to wyzyskiwacza i kretacza co do materialów to chyba lekka przesada(duży wybór) śmiechu warte, co do pracowników a raczej ludzi zarestrowanych nz1/2 lub 1/4 etatu którzy pracują na budowach fizycznie po 11 - 12 godzin to ciężko ich nazwać fachowcami no może po za jednym, reszta to zbieranina z ???????? pozostałe pracę są wykonywane przez brygady współpracujące, oraz z łapanki z oferteo, nie wiem jak ty się tam utrzymałeś 3 lata, ale chyba za takiee Głupoty jak tu wypisujesz Pozdrowienia i dużo sukcesów w tej pseudo firmie

Sami kłamcy...

Opinie @Andrzej i @XYZ nie dotyczą pracy w firmie PHU ADLEX i powinny zostać usunięte.

???

Dobry żart! XD Tam nie ma żadnego pracownika, który pracuje tyle lat... "Tylu pracownikach"? Znaczy ilu? Dwóch? XD

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Adlex Adam Wojdan - Milanówek

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Adlex Adam Wojdan?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Adlex Adam Wojdan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Adlex Adam Wojdan?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Adlex Adam Wojdan?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Adlex Adam Wojdan napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Adlex Adam Wojdan
  • Kazimierzowska 4