Opinie o Szreder A.C. Alicja Szreder w Międzyborów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Szreder A.C. Alicja Szreder. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Szreder A.C. Alicja Szreder na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szreder A.C. Alicja Szreder w Międzyborów

VALDEK

Firma Szreder Jest o firma, która nie dba o dobro pracownika liczą się dla nich tylko zyski!! Dostajesz ½ etatu pracujesz więcej niż cały na tzw. Hali .. Natomiast na budowach, które mają po całym kraju pracujesz po 10-12 godz. I oczywiście jak dostajesz pensję ½ etatu od wielmożnej rodziny zależy ile dostaniesz – zapomnij o nadgodzinach i innych dodatkach związanych z wyjazdami delegację itp. Wożą cie po kraju kamprem, śpisz w nim jak w celi-(4 osoby) i pracujesz za ciecia, bo na budowie jesteś do dyspozycji 24 godz na dobę, hotel –nie ma mowy za drogo –jedzenie z Tesco najtańsze jak sobie zrobisz to zjesz na budowach nie ma czasu(praca min. od 7-17-18-nieraz 20) jesz obiad z kolacją. Gnany jesteś i przy każdej okazji [usunięte przez moderatora], bo oni się pomylili a zwalą na ciebie. Dwulicowi ludzie rozmawiasz z nimi –nie nie nie było takiej rozmowy i patrzą ci się prosto w oczy. Takie jest moje zdanie i innych ja mogłem zrezygnować inni niestety muszą pracować!!! Życzę powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Szreder A.C. Alicja Szreder - Międzyborów

Firma Szreder A.C. Alicja Szreder prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Zatrudnimy pracowników do budowy domów szkieletowych, Międzyborów gm. Jaktorów - Listopad 2023

Czy pracujesz w firmie Szreder A.C. Alicja Szreder lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Szreder A.C. Alicja Szreder