Opinie o Fun School Martyna Zalewska w Malbork

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fun School Martyna Zalewska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fun School Martyna Zalewska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fun School Martyna Zalewska w Malbork

FSF Nowy wpis

Współpracuję z Fun School już od kilkunastu lat i mogę wypowiedzieć się tylko w samych superlatywach. Owszem szefowa jest wymagająca, ale ma też ogromne serce, jest konkretna, płaci uczciwie i na czas. Dba o pracowników, inwestuje w nasz rozwój i trzyma rękę na pulsie. Polecam!

Małgorzata Nowy wpis
@FSF

To faktycznie praca tutaj brzmi spoko. ;) Piszesz, że uczciwie płacą tutaj na czas, a tak konkretnie to ile? Na jakie zarobki można liczyć podejmując się pracy tutaj?

Zuza Nowy wpis
@Małgorzata

Tak konkretnie to chyba w ogole nie szukaja pracowników, bo teraz to jednoosobowa działalność. Chciałam się ubiegać o pracę, bo słyszałam same super opinie o szkoleniach od pani Martyny i jej doswiadczeniu ale teraz prowadzi gabinet pedagogiczny i ewentualnie udziela albo prywatnych porad i konsultacji albo, z tego, co wiem, to prowadzi czasem zajęcia grupowe i zajmuje sie przedszkolem. Ale od bylych pracownic i nauczycielek wiem,,ze praca byla zawszw powyżej średniej krajowej.

XYM

nie polecam. chyba, że ktoś lubi zgniłą atmosferę w pracy, zmieniajace się warunki zatrudnienia na niekorzyść pracownika i niedotrzymywanie obietnic (a są imponujące). O szefowej krążą w Malborku legendy. Bardzo duża rotacja pracowników.

XYT Nowy wpis
@XYM

A mi się dobrze pracowało i fajnie wspominam, bo dużo się nauczyłam i do tej pory korzystam. Z mojej wiedzy i potem z informacji od znajomych, jak na branżę (szkoła językowa i to tylko z angielskim) była tam najmniejsza w okolicy rotacja pracowników. Jak na szkołę językową warunki więcej niż ok - zatrudnianie na umowę o pracę i zapewnione wszystkie rzeczy do pracy - pomoce i sprzęt. Miałam wsparcie i szkolenia za friko, niczego za własne pieniadze nie musiałam organizować. Ja tam polecam, jestem czasem w kontakcie z byłym pracodawcą, do dziś mogę liczyć na pomoc i rozmowę, choć wiem, że ze względu na problemy z pracownikami i pandemię, właścicielka zamknęła szkołę i skupiła się na pracy indywidualnej. Może i dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Fun School Martyna Zalewska - Malbork

• Jak się pracuje w Fun School Martyna Zalewska?

Zobacz opinie na temat firmy Fun School Martyna Zalewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fun School Martyna Zalewska?

Fun School Martyna Zalewska
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Hieronima Derdowskiego 3
    82-200 Malbork