Opinie o Instal Bud Marek Dawidowski Firma Instalacyjno-Budowlana w Pogórze

ewa Nowy wpis

Firma Instal BUD z Panem Markiem Dawidowskim na czele nie zasłużyła na ani jedną gwiazdkę. Brak mi słów żeby opisać nieudolność szefa firmy przeprowadzającej poważne prace remontowe w całej kamienicy. Nie polecam, bo Panowie wychodząc i informując że wszystko działa nie sprawdzili, że nie podłączyli jednej rury i cały odpływ z prysznica wylewa się ze ściany i zalewa nas i sąsiadów. Szef firmy w ramach rozwiązania problemu zaproponował mi prysznic we własnym mieszkaniu. Myślę, że to wystarczy. Moje sugestie dla Instal Bud Marek Dawidowski Firma Instalacyjno-Budowlana: Firma Instal BUD z Panem Markiem Dawidowskim na czele nie zasłużyła na ani jedną gwiazdkę. Brak mi słów żeby opisać nieudolność szefa firmy przeprowadzającej poważne prace remontowe w całej kamienicy. Nie polecam, bo Panowie wychodząc i informując że wszystko działa nie sprawdzili, że nie podłączyli jednej rury i cały odpływ z prysznica wylewa się ze ściany i zalewa nas i sąsiadów. Szef firmy w ramach rozwiązania problemu zaproponował mi prysznic we własnym mieszkaniu. Myślę, że to wystarczy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zamknąć firmę

Widzę, że nie ma tu info odnośnie firmy Instal Bud Marek Dawidowski Firma Instalacyjno-Budowlana w mieście Pogórze. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na nowe opinie od zatrudnionych.

Zostaw merytoryczną opinię o Instal Bud Marek Dawidowski Firma Instalacyjno-Budowlana - Pogórze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Instal Bud Marek Dawidowski Firma Instalacyjno-Budowlana
0/5 Na podstawie 0 ocen.