Opinie o GDS Marcin Celarek w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GDS Marcin Celarek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GDS Marcin Celarek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GDS Marcin Celarek w Warszawa

Dużo osób pisze tu o odbytych kursach, ale ktoś je przecież musi przygotowywać. Czy oprócz samego właściciela zatrudniane są inne osoby? Mam doświadczenie w branży i chciałem załapać się na coś, co lubię robić. Może właściciel sam się odezwie i powie jaka realna pensja wchodziłaby w grę?

Katarzyna

Czy mogę prosić o namiar do firmy?

Zbyszek
@Katarzyna

podłączam sie do prosby :)

Justyna Nowy wpis
@Zbyszek

Namiar w sensie? Bo tu w zakładce kontakt przecież macie i adres email i ulicę, to o to chodziło?

Katarzyna Nowy wpis
@Justyna

podeślesz link do strony? przeszukałam internet i nie ma

Studenci

Tragedia. Wszystko co powyżej - absolutna prawda. Szkoda 7 kafli na kurs, który nie uczy absolutnie niczego, sam kupujesz tutoriale za własną kasę, aby ruszyć do przodu z projektem, gość olewa wszelkie pytania i prośby, jednocześnie składając obietnice, póki płacisz. Umowa skonstruowana tak, ze nie ma możliwości jej zaskarżenia. Nauka - rzucenie na głęboka wodę pt róbcie projekt, brak dokładnych wytycznych, ocena chamska i niemerytoryczna, ukierunkowana sympatiami osobistymi „dyrektora zarządzającego”. Brak faktycznych zajęć warsztatowych - kurs zdaniem prowadzącego - ma „pokazać proces”, a nie uczyć. Naciąganie ludzi, którym zależy, a wmawianie im, ze nie ma alternatywy. Stracony rok i pieniądze. Odradzamy.

Wanda
@Studenci

7 tysięcy za kurs płaci się z góry czy było jakieś rozłożenie na mniejsze płatności?

Studenci
@Wanda

Jest opcja 12 rat. Faktury nie uświadczysz, pomimo obietnic organizatora.

Justyna
@Studenci

Ale w czym problem z fakturą, bo nie rozumiem?

@Justyna

Z fakturą problem jest taki, że nikt jej do dziś nie zobaczył. Marcin C. zapewniał że wystawia faktury za kurs a później okazuję się że od początku to było kłamstwo i od początku wiedział że tych faktur nie będzie. Bo od kilku lat jest wyrejestrowany z VAT.

Marcin F.

Brałem udział w 8 edycji GDS. Kurs sam w sobie bardzo fajny, zajęcia ciekawe i wiele można z nich wyciągnąć. Mimo, iż w kurs od 2 zadania, z powodów prywatnych oraz zawodowych brałem udział bardziej jako wolny słuchacz niż uczestnik, kurs oceniam bardzo dobrze. Niestety na DUŻY minus jest kontakt z organizatorami. Mimo bardzo mocnego nacisku na KOMUNIKATYWNOŚĆ oraz PRZEPŁYW INFORMACJI od wielu tygodni nie można doprosić się o fakturę za kurs, nie ma żadnego odezwu/żadnej informacji na wszelkich kanałach - e-mail, forum kursu, facebook, telefon. Nikt nie odpowiada na ponaglenia o wystawienie dokumentu który jest obowiązkiem przedsiębiorcy. Psuje to całą opinię o kursie i pozostawia duży niesmak. Póki przelewy wychodziły z konta to były zapewnienia o tym, że dokument będzie wystawiony pod koniec kursu (oczywiście na tą odpowiedz też czekałem kilka tygodni.). Po kursie jednak zgodnie z wieloma opiniami kontakt się urywa. Marcin C nie raczy odpowiadać Sprawa obecnie u księgowej, będzie składany donos do Krajowej Administracji Skarbowej

Jolanta
@Marcin F.

Rozumiem, dziękuję za informacje. Rzeczywiście kiepsko to wygląda, że nie spełniają własnych standardów, ale bywa. A powiesz coś o cenie?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie GDS Marcin Celarek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Rafał

Kurs porażka, zarówno w kwestii wykładów jak i w kwestii organizacji. O nic nie można się doprosić organizatora Marcina C. Najpierw zapewnienia a potem urwany kontakt i radź sobie sam. Dodatkowo popełniane są wykroczenia skarbowe - czyli nie wystawianie dokumentów rozliczeniowych (faktura rachunek) mimo wcześniejszych zapewnien

Grażyna
@Rafał

Nie otrzymałeś rozliczenia? Odmówiono Ci wystawienia?

Kursant zrobiony w bambuko

Omijać na kilometr!! Krętacz, manipulant i specjalista od mydlenia oczu!!! Już kilka roczników ma problemy z uczciwością ze strony Marcina. Nie wywiązuje się z rzeczy na które się umawia i które obiecuje, dopóki płacisz to mydli ci oczy że wszystko będzie załatwione a później kurs się kończy, i kontakt się urywa!! Przestaje odpisywać na wiadomości, maile i odbierać telefony. I tak zrobił w bambuko już wiele osób na przestrzeni ostatnich lat. NIE POLECAM!!

Uczestnik kursu

Absolutnie odradzam!!! Uczestnictwo w tym kursie to najgorsza decyzja w życiu - idealnie wpisuje się całokształt 2020. Banda (usunięte przez administratora) ściemniaczy i naciągaczy. Nie ma żadnego programu, wykładowcy łapani na ostatnią chwile, zero organizacji, problemy ze wszystkim. Niczego nikt Cię nie nauczy, każdy progres który ktokolwiek tam osiągnął zawdzięcza tylko sobie i tutorialom plus kolegom którzy bardziej coś ogarniają, kurs nie jest w żadnym stopniu pomocny. Zwykłe ordynarne (usunięte przez administratora) i kant. ODRADZAM! Osoby wypowiadające się pochlebnie albo same budują swój wizerunek w koło tej sciemy albo są tak zwanymi dizajnerami z gds ( nie mylić z kim kolwiek kto coś projektuje - dizajner gds to wytrych dla tych którzy nie mają pojęcia o niczym ale chcą do gamedevu i tym samym stracić pare złotówek). Wściekły jestem na to jak 150%, Tusk tak cie nie wyr… jak zrobi to Marcin C.

Zostaw merytoryczną opinię o GDS Marcin Celarek - Warszawa

GDS Marcin Celarek