Opinie o Dentico Stomatologia Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Lek. Stom. Jowita Żebrowska-Zakrzewska w Gdańsk

counter
Urszula Nowy wpis
Klient

Nie znam takich słów, którymi mogłabym wyrazić wdzięczność i uznanie dla Pani dr Jowity. Wdzięczność za to, ze przywróciła mi piękny usmiech. Uznanie za to,że coś co było niemożliwe ( w innych gabinetach dentystycznych) stało się możliwe w DentiCo. Serdecznie dziękuję za troskę i opiekę. DentiCo to pełny profesjonalizm . Dziękuję za wszystko: opiekę, usmiech, miłe słowa. To najlepsza klinika. POLECAM.

Miłka Nowy wpis
Kandydat
@Urszula

Takią opinie to chyba nie na tym portalu...

Co wiecie o firmie Dentico Stomatologia Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Lek. Stom. Jowita Żebrowska-Zakrzewska w mieście Gdańsk? Nadal czekamy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Dentico Stomatologia Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Lek. Stom. Jowita Żebrowska-Zakrzewska - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad