Opinie o Kongsberg Automotive w Brześć Kujawski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kongsberg Automotive. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kongsberg Automotive o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Brześć Kujawski

Mirek

Niewiem co mam robić ostatnio dużo myśle mam sporo problemów zżyłem się przes te lata z kolegami i koleżankami ale mam problemy finansowe ci ludzie są dlamnie jak druga rodzina nie potrafię się na nowo otwożyć i do tego ta depresja mnie dobija ale już postanowiłem niewiem jak to będzie mam nadzieję że wyjdę z problemów

AGa
@Mirek

Drogi Mirku ,w pracy kolegów nie ma,a dla firmy jestes tylko numerem. Nie miej skrupułów i idz nową ,lepsza droga.Powodzenia Shogunie

Znajomy
@Mirek

Ten zakład to jeden wielki (usunięte przez administratora) i weź poszukaj normalnej pracy.Tam kolegów nie ma tylko znajome mordy.

Kiero

Bombolada Sylwusia znów wyczuła i chłop poleciał. Ciekawe kiedy swoich łysych liderów wyczuje i będzie mieć jaja ich wyrzucić.

wnik
@Kiero

A co myślałeś że ma zrobić, pochwalić??? I bardzo dobrze zrobiła, bo jeszcze by ci krzywdę zrobił, niektórzy po alkoholu są nieobliczalni. Wiedzą że nie wolno, wiedzą co grozi a pijani do maszyn podchodzą. Są tacy, którzy jednak nie piją i tak trzymać kochana drużyno! A ty na tym forum zachowujesz się jak zwykły donosiciel. Nie możesz na nią patrzeć to idź do innej firmy donosić.

Popierają to tylko tacy jak Ty, ktorzy maja problem % i boją sie przyjść wczorajsi. Pozdrawiam tych, którzy znają przepisy Prawa Pracy i je przestrzegają.

@Kiero

Jaki ty (usunięte przez administratora) jesteś. Przychodzi nowy pracownik do pracy pierwszy dzień i na dzień dobry pod wpływem alkoholu a żeby było ciekawiej wyrokowiec. To co nie reagować? . Odczepcie się od Sylwi i Tomków a weźcie się do pracy..

Wow

(usunięte przez administratora)..

Co w rolnika sie bawi bo krowa alko nie wyczuje :-)

Ona&operatorka

Hej wiecie może czy nasz uer Sebastian to wolny czy zajety?

on
@Ona&operatorka

źle trafiłaś, to nie jest portal matrymonialny, trochę odwagi sama go zapytaj, nie ma to jak z pierwszej ręki

Na dziale produkującej wiązki,pracownicy mają obuwie ochronne na rzepy bo nie potrafią wiązać sznurowadeł.

Kongsberg / Lear
@.

pomyliłeś strony, idź na Lear i tam pisz o wiązkach, na FTS w Kongsbergu dział wiązek nie istnieje

Kongsberg / Lear
@.

pomyliłeś strony, weź idź na Lear i tam pisz, bo na FTS w Kongsberu takiego działu wiązek nie ma

Pracownik Produkcji

bardzo sympatycznie

czy naprawdę jest tak strasznie jak się czyta z opinii?

logo firmy Programista CNC ZA GRANICA MAZAK
Brześć Kujawski
ATN Service ApS
logo firmy Merchandiser PepsiCo - praca dodatkowa
Brześć Kujawski
SAVOIR Group Sp. z o.o.
Już nie Kandydatka

Zastanawiałam się, czy aplikować do tej firmy. Po wpisach jednak widzę bardzo mocno buraczane towarzystwo i powiem prost. Nie chcę użerać się z takimi ludźmi. A widzę, że wakat na Inżynierkę Jakości jest. Jednak jak mam analizować problemy których przyczyną jest głupota, lenistwo i rozdęte ego pracowników przy taśmie, to szkoda marnować czas na taką rekrutację. Dziękuję, że wystawiacie adekwatne świadectwo swojemu zakładowi, dzięki czemu osoby zainteresowane wiedzą, aby omijać ogłoszenia. Pozdrawiam! ;-)

@Już nie Kandydatka

Też mam nie potrzeba laluni co by tylko wymagała a nic zaangażowania od siebie :)

@Operator

A jak ma sie angazowac dla was? Stac na kj? I tak nie czytacie instrukcji i nie sluchacie co mowia

Xxx

Zgadza się , kongsberg to tylko FTS , a Lear to reszta i niech nie mieszają zakładów bo piszą na dział który nie należy do nich . Jest strona z opiniami Lear więc tam się niech żalą .

Gdzie link?
@Xxx

To podaj ta strone

Doda
@Już nie Kandydatka

Radze omijac liroja i konsberga tam nie ma przyszlosci kieriwnictwo samo nie wie czego wymagac od pracownikow cho sami nic nie potrafia mowia jedno a zeczywistosc jest inna a odpowiada pracownik brak organizacji brak wiedzy u liderow porazka

Za slabo pracujesz
@Doda

Po pierwsze jak dla pani taki szeregowy pracownik jak shift leader to kierownictwo to nie mam pytan. Po drugie, prosze piszac po polsku a nie polskopodobnie

gosc
@Gdzie link?

jak potrafiles znalezc kongsberg brzesc i napisac tu swoj komentarz, to najprawdopodobniej jestes na tyle inteligentny zeby znalezc lear brzesc

Już nie pracuję
@Doda

Pracowałam w firmie leer tylko miesiąc. Moją szefowa była magda.ktora wróciła niedawno z macierzyńskiego. Stare pracownice mówiły , że i tak się trochę zmieniła. Porażka ta osoba powinna iść na jakiej leczenie. Kto pozwala takim osobom rządzić ludzimi. Praca w sumie była fajna, najbardziej podobało mi się zgrzewanie no i układanie kabelków na macie. Całkiem prosta robota. Gdyby nie takie osoby jak ta krzykliwa i chyba tak naprawdę nic nie potrafiąca kierownik to robota super. Niech góra coś z tym zrobić to ludzie nie będą narzekać. Chociaż jedną osoba pozytywnie pozostanie w mojej pamięci z tej firmy. To pani, która oprowadzała nas po zakładzie, która uczestniczyła w szkoleniach, a atmosfera na testak końcowych była tak świetna i ciepła, że chyba nikt się nie denerowal. Nie pamiętam imienia ale to taka super kobitka przy kości. Trenerka, która nas szkoliła mówiła, że to jej szefowa. I to jest szefowa, takich tam trzeba. Nie wiem czy pani to kiedykolwiek czyta ale pozdrawiam serdecznie. Jestem tą od złego kluczyka do szafki.

@Za slabo pracujesz

Też proszę pisać po polsku ????.

Anulka
@Już nie pracuję

Jak się ma przyjaciółkę shift leaderke to widocznie można wszystko. Sylwia na początku gdy wróciła też zachowywała się tragicznie , ale dowiedział się o tym dyrektor i póki co się uspokoiła..

Kot
@Anulka

A z kąd wróciła?

Kot

Jak to? To chyba nie ona tylko ta druga.

Xxxx
@Kot

Wczytaj się lepiej chodzi tu o s2c . Piszą tu wciąż o Lear nie nauczą się że mają swoją stronę

Nikt
@Anulka

Wszyscy jak zapytasz to nie czytają nie piszą. A tyle tu prawdy. Tylko szkoda że nie macie odwagi powiedzieć tego głośno tylko swoją drogą ciekawe czy ktoś z dyrekcji wogole by zareagował na nasze skargi. Ciężko się tu pracuje. Ciężko jak kieruje tobą osoba która ma cię za nic. Często na fawlu zastanawiamy się kto wybierał tych liderów. To już nie chodzi co kto z nich umie, tylko jak oni traktują ludzi. (usunięte przez administratora)

Misia
@Nikt

A czy ty im to powiedziałaś skoro o odwadze piszesz tu to jestem właśnie ciekawa czy powiedziałaś im to prosto w oczy wątpię w to . Nikt nikogo na górę żeby iść nie namawiał nikt nic nie mówił o tym więc to chyba tylko ty chcesz iść bo ktoś raczył ci zwrócić uwagę żebyś wzięła się do pracy a nie gatkowała i plotkowała z koleżankami z lini .

Fawl
@Nikt

Czytam i nie wierzę … ludzie zacznijcie szanować samych siebie a dopiero piszcie o osobach, dzięki którym co niektórzy jeszcze tu pracują . To oni za was świecą oczami podczas spotkań, za każda reklamacje, za każda weryfikacje. To dzięki im macie umowy, to dzięki im macie UW, chociaż za każde musza się tłumaczyć. Nie potraficie dogadać się na liniach, z każdym problemem do GL albo SL i jedna na drugą, zróbcie z nimi porządek bo nie da się pracować, a bo to krzywo klei, a to zle zgrzewa itp. Czasami ich podziwiam, bo z takimi ludźmi jak wy to w psychiatryku lekarz by nie wytrzymał a co mówić dopiero liderzy, którzy są atakowani z każdej strony. Czy jedna z druga się zastanowiła, pisząc taka z du** wzięta opinia, ze robi krzywdę ? Uwierzcie, ze te opinie są filtrowane a później zdziwienie, czemu ja nie pracuje? A może kogoś Ego przerosło, dla mnie na brak szacunku zasługuje osoba, która prze te lata zaliczyła więcej stanowisk, bądź działów, tym nie ma co się chwalić !!! A oni jednak są na swoich stanowiskach i to kilka lata, na jednym i tym samym, wiec proszę zastanówcie się co piszecie.

@Fawl

No właśnie ciągle jesteśmy liderami. Niektórzy z nas mają wyższe wykształcenie a jakoś nikt nie zwraca na nas uwagi. Każdy w takiej firmie chciałby awansować a nie ciągle stać w miejscu. Też chciałabym być kimś innym w końcu i ja powiem szczerze że zazdroszczę niekiedy ludziom którzy potrafią odnaleźć się w takiej firmie i pną się ciągle do góry. I zmieniają swoje stanowiska . Na tym polega tak naprawdę praca w takich firmach. I szanujmy się nawzajem a będzie nam lepiej się żyło. Pozdrawiam serdecznie swoich kolegów i koleżanki. Lider wasz kochany

Bombaaa
@Lider

tzw „piąć się w górę” a zaliczać każde stanowisko bądź dział, to dwa różne pojęcia. Tak wnioskuje z opinii, chyba o to chodziło autorowi.

@Bombaaa

Wszystkiego wszyscy wiedzą. To może wiecie jak się czuje Aga po zawale.

Luzny komentarz
@Fawl

Jesli firma nie jest w stanie zorganizowac podzialu pracy tak, zeby ludzie mieli UW kiedy chca to jest cos nie tak z ta firma.

jak to
@Lider

dziwne jest twoje myslenie. a od kiedy to poziom wyksztalcenia pretenduje kogos do awansu, czesto ci ze srednim wyksztalceniem nawet lepiej nadaja sie na lidera niz ci z wyzszym, w niektorych firmach nie trzeba od razu studiow konczyc zeby kierownikiem zostac, a mozna tez w trakcie pracy sie doksztalcac zaocznie bedac juz kierownikem, (usunięte przez administratora) juz nie ma, wiec nie swiruj swoim dyplomem tylko zbieraj inne twarde argumenty w drodze do awansu, powariowali z tymi mgr i licencjatami

Josef

Żeby być liderem nie trzeba być wykształconym. Wystarczy dłużej pracować w firmie i mieć predyspozycje..Jeśli takie masz to aplikuj na lidera

X
@Już nie pracuję

Widzę że ktoś w końcu prawdę napisał. Też sobie nie wyobrażałam pracy z takimi ludźmi którzy inteligencji nawet nabytej nie mają. Tam trzeba mieć głowę na karku, a nie udawać ze posiada się jaka kolwiek wiedzę a fawla nie potrafią ustawić. I naśmiewać się z ludzi a bo za gruby albo za chudy. Plotami się zajmując zamiast pracą. A intelektu tyle obydwie Panie tyle posiadają, że nie jestem pewna czy na odzysk wiązki by się nadawały. A co do Agnieszki w 100% racja cudowna kobieta inteligentna i w dodatku zna się na pracy jak żaden inny. Pozdrawiam pracujących jeszcze na s2c.

FTS zmiana C
@Już nie Kandydatka

Pracuje tutaj ponad 2 lata i to jest prawda towarzystwo (usunięte przez administratora)i jak by mogli to by utopili w łyżeczce wody człowieka. Sami na siebie kręcą bata i kombinują z targetami. Nie którzy zrobią na nocce do 4 rano robotę o siedzą a potem płacz że target zwiększony. Oraz ciągłe awarie których pewne osoby nie umiał ogarnąć. A co najgorsze jedno drugiemu świnie podkłada. Ale co zrobić pracować gdzieś trzeba nawet z takimi ludźmi.

Y
@X

Ty, za to popisałaś się intelektem oraz inteligencją, pisząc opinię z błędami ortograficznymi, językowymi oraz interpunkcyjnymi. Brawo !!! Pokazałaś z kim liderzy muszą współpracować.

Orzeł
@Y

A Ty pewnie pół dnia spędziłeś nad krótka wypowiedzią by gafy nie strzelić

Znajomy
@X

Od ustawiania fawla jest ustawiacz nie lider. Liderzy nie mają do wszystkiego dostępu tylko ustawiacz więc proponuję zorientować się w temacie a dopiero pisać. Pamiętajcie kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada.

Z
@Y

a po co komu ortografia na stanowisku produkcyjnym? nie pomyliłeś zawodow? bedziesz kazac swojemu podwladnemu list milosny do siebie pisac, czy o co ci chodzi? 5 znaczkow na krzyz w raporcie zaznaczysz i wystarczy, ani wielkiej filozofii ani wielkiej ortografii do tego nie trzeba

@Z

A później zdziwienie ze człowiek który własnego jerzyka nie szanuje, nie umie się wypowiedzieć poprawnie w języku ojczystym, nie rozwija się dostaje ciągle wynagrodzenie na podobnym poziomie. Chcesz mieć lepiej, to się rozwijaj! Z takim podejściem ciągle będziesz na tym samym!

Zmiana ,,c,,

Pracuje w tej firmie już kilka miesięcy jak dla mnie jest ok,staram pracować dobrze i wykonywać cele.Co do naszych liderów są najlepsi nie rozumie dlaczego każdy tak złe o nich się wypowiada ,i nie zastanowi się ze od nich tez wymagają dają cele do wykonania .Tomek ,Tomek,Piotr,Sylwia ????.A co do wypłaty płaca jak wszędzie ,jak jest premia jest więcej jak nie ma podstawa.

nielysy

jak chcesz druga wyplate w ramach premii to wez drugi etat, za co chesz ta premie za patrzenie ?

Suchy
@nielysy

Na FTS wszyscy patrzą każdy na każdego i nawzajem każdego kablują przy biurku.

zfts
@Suchy

Od kabblowania premii nikomu nie przybędzie, zamiast gadać tyle lepiej ten czas poświęcić na dokładniejszą pracę, bez jakości premii nie było i nie będzie

@nielysy

Premia pracownikowi należy się za produkcję na której (usunięte przez administratora). a nie tylko liczą sobie jakość a pewnie lider ma większą premie za nasze postępy więc nie (usunięte przez administratora)się nawzajem. Będą ludzie odchodzić z tej firmy bo tu nie ma przyszłości a zobaczycie jeszcze was (usunięte przez administratora) na bonach świątecznych!

@zfts

Teraz to już kamery będą a to najważniejsze na tej zjebanej produkcji, może jeszcze w kiblu zamontują co za debilizm! (usunięte przez administratora) się do wszystkiego. Jak nie okulary to papierosy, do kibla melduj się co to jest kur...obóz jeńców?! Może jeszcze numerki niech wydrukują na podkoszulkach jak mają więźniowie i łańcuch do nogi i będziemy harować na celi!

@zfts

Tylko ci co kablowali to awansowali!

@Zmiana ,,c,,

Wiesz co za nasze harowanie oni dostają premie(usunięte przez administratora)

Jaca
@Operator

Normalny zakład pracy, jeśli Ci nie pasuje to do obierania cebuli wypad.

@Operator

Ciemnota na premie liderom zapiernicza,, i sie cieszy ze lider na papieroska go pusci jak kolezance albo koledze (usunięte przez administratora) obrobi

Jasio
@Operator

Jak byście nie rozkręcali elementów maszyn, podrzucali swoim kolegom świń, chowali scrap, oszukiwali testery i fikszery to kamer by nie było pusta głowo. Produkt bez jakości sie nie sprzeda i nie liczy się do premi, to chyba jasne.

@Operator

Gdybyś geniuszu kupił samochód z 3 kołami i bez kierownicy też byś powiedział spoko, bo oni mają cele godzinowe? Nie, chcesz pełnowartościowy produkt!Aj, zapomniało mi się - takie nieudaczniki życiowe to mogą co najwyżej hot-doga bez parówki kupić, a nie samochód z salonu

Ona&taka

Bombolada kogo teraz strzelisz na alkomat?

@Ona&taka

Pewnie tego od kogo cos wyczuje. A co, chcesz wiedziec czy po weekendowym chlansku przychodzic do pracy?

Życzliwy

Ludzie życzę wam szeroko omijać kongsberg i lir bo tam jest stosowany mobbing i nic sobie z tego nie robią a gura daje im NATO wolną ręke

Ktos

Słuchaj "zyczliwy"definicje (usunięte przez administratora)w 21-ym wieku wszyscy już znają. Szczególnie jak się tu pracuje . Każdy ma internet ,każdy może porównać zachowanie przełożonych z definicją. Dowody już są zbierane do sądu, niech cie głowa o to nie boli. A dzięki tym nierobom firma jakoś istnieje i finansowo ma się dobrze.Bo gdyby nie my to góra by nie istniała. Logiczne ,prawda? Szanujmy się więc i pracujmy w normalnych warunkach psychicznych !!!!

poco
@Ktos

póki co pracy wokół nie brakuje, po co z takimi liderami się użerać, jak można zmienić robotę, gdzie będą cię szanować

Fts2

Weź człowieku zobacz co tu operatorzy wypisują na liderów i zastanów się kto tu kogo nie szanuje i z kogo chamstwo wychodzi.

Od lutego,dział wiązki będzie pracować w systemie czterozmianowym.

Ncd
@.

To było do przewidzenia.Co mieli w planach to tak zrobia.

Ktos

Na fts też tak zrobia

nick
@.

Wiązki to nie Kongsberg tylko Lear, napisz to samo, ale na właściwej stronie, nie mieszaj już Leara z Kongsbergiem. Tak w ogole, pierwsze slysze, zeby 4brygadowka wchodzila w Learze, masz niesprawdzone malo wiarygodne informacje. Specjalnie straszysz chyba ludzi, przez ciebie ludzie beda sie tylko nakrecac. Moze jestes z konkurencji :)

nie bedzie 4 brygadowki
@Ktos

pytales u zrodla? dlaczego klamstwa tutaj opowiadasz? nie zrobia 4 brygad, bo nie ma takiej potrzeby

Robol

Na zmianie A jest (usunięte przez administratora)i nikt NATO nie zwraca uwagi a pani Monisia robi co chce ale karma wraca nie damy się i wykończymy cie już padasz psychicznie tylko szkoda że staży pracownicy zwalniają się z twojego powodu między innymi stary pracownik Mirek

Dzień dobry, ile na rękę dostanie teraz nowy pracownik?

Nikt
@Kandydat

Dwa kilo cukru i cztery rolki papieru toaletowego.

@Nikt

Jak cukier to wchodzę w to bo to drogi interes. A poważnie?

Pewnie najniższa?

xz

19,70 to nie najniższa krajowa, to 3310, a najniższa to 3010

Phahahaha
@xz

Wielka różnica. Dolicz przymusowy dodatek za nocki i wyjdzie najniższa

@xz

Tak wiem, wiem, ja tylko sugerowałam i dzięki za info. Ale czyli więcej się nie ugra?

xz
@Phahahaha

jak doliczysz dodatek za nocki to wyjdzie wiecej....

odp
@Phahahaha

umiesz liczyć? to przelicz 3310 i plus dodatek za nocki to wyjdzie ci jeszcze wiecej, wiec nie kłam tutaj, że jest inaczej bo dla niektorych kazde 100 i 200 i 300 zlotych wiecej bardzo sie liczy a jak ci za malo to idz zrob kurs na wozki i sie przenies a najlepiej idz do budowlanki, haruj w upale i na mrozie tam wiecej dostaniesz i kregoslup ci podziekuje za jakis czas ze dobrze wybrales, moze nie placa najwiecej na strefie, ale najgorzej nie jest

@Kandydat

Najniższa krajowa, kokosów to tu nie zarobisz

ehem....
@Operator

A jakie specyficzne i wysokie wymagania sa za ta najnizsza krajowa?Cos wiecej niz umiec sie podpisac i przeczytac instrukcje w jezyku polskim?

Grażyna
@Kandydat

Tyle co stary :p najniższą krajową

Operator

To śmieciorze teraz uważajcię bo już biorą po kilku operatorów na bramki, żeby każdy dmuchał w alkomat. Ciekawe czyj to pomysł?! Już nie wiedzą jak się pozbyć ludzi.

@Operator

I bardzo dobrze bo w pracy to wypadało by być trzeźwym. I nic w tym dziwnego a z pozbywaniem się ludzi jak twierdzisz nie ma to nic wspólnego.

pracownikk
@Operator

skąd się urwałeś??? jak jesteś taki zaskoczony sytuacją i mądry, to sam załóż własną firmę i przyjmuj na stanowisko Tester Alkoholowy wszystkich, którzy zostali zwolnieni dyscyplinarnie za alkohol z okolicznych firm, będzie takich ludzi dużo i będziesz miał kim pracować, nie będziesz narzekać na brak rąk do pracy i biznes będzie ci się kręcił, konsekwencje znane są wszystkim, więc prosta sprawa: piłeś-nie wsiadaj za kierownicę, piłeś-nie przychodź do pracy

Operator

Może to ty tak (usunięte przez administratora) Kto trzeźwy to trzeźwy a komu ktoś nie pasuje niech nie robi z siebie kolegi w pracy!

@pracownikk

Żebyś czasami ty nie był /a zaskoczony/a. Bąbolada chciała (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) myśli że ktoś (usunięte przez administratora) jest, ktoś pod kimś dołki kopie to i tak wpadnie!

pracownikk
@Operator

o zabolało? jaki biedny jesteś teraz, bo już się nie napijesz ze strachu, a jak potrzebujesz, to pij po pracy, a nie przed i w trakcie, i pamiętaj, żeby zdążyło wyparować, a nie na całą halę odór czuć z ust i mysla ze to sie da zamaskowac, a jak się nie potrafisz obejść bez alko i twoi koledzy, to w każdej firmie to samo będzie czekalo co na strefie, twoj wybór, bo dmuchanie to dzis norma, najgorzej jak przymkniesz oko jeden raz, bardzo dobrze ze sprawdzaja, nawet mundurowi zaczeli mandatami sypać i to po kilka stów i niech tak zostanie, ale najwidoczniej niektorych stac na to zeby pozegnac się zo robota z dnia na dzien i jeszcze mandat zaplacic

Nie wazne jak patrza jak placa

Dobry operator nie chleje w pracy ani po %% nie przychodzi do pracy

Luki
@Nie wazne jak patrza jak placa

No tak najebani przychodzą to najpierw zacznij od siebie hehe a ty pewnie dobrze strzelasz z ucha bo tylko tacy mają ubaw.

Operator2

I ciagle był na cyku

Alko

I z paragrafu wyleciał za cichy chód po ulicy. :)

Dobry pracownik nie przychodzi do pracy pod wpływem alkoholu!!!!. Nie ważne jak długo pracuje. Za głupotę się płaci ale najlepiej zwalić winę na pracodawcę jaki to on jest be. Brawo Sylwia!! nie ma przyzwolenia na chlanie w pracy.

Operator

A dobry pracodawca idzie za porozumieniem stron a nie mizdrzy się do operatora a później wbija nóż w plecy!

Karmawraca

Po za tym kierownik powinien przy tym być a nie największy przygłup i nieuk konsberga!

ehem....
@Operator

Czy ja dobrze zrozumialem ze ktos jest za glupi zeby ogarnac ze za picie w pracy jest dyscyplinarka i jeszcze ma pretensje ze zlapany pijany w pracy ta wlasnie dyscyplinarke dostal?

Tak
@ehem....

...i to był nóż w plecy ???? i zapomniano do niego wezwać dyrektora zeby wreczyl papiery

Xxxx
@ehem....

Jak to jest że jednych się wyprowadza za to że jest pod wpływem, a drugich mimo dmuchania odprowadza się na stołówkę, żeby odpoczął i wprowadza na produkcję.

Xd..
@Tak

A gdzie był kierownik?! Dobrze wiem o co chodziło! Suk...

Nadia
@pracownikk

Na alkomat idzie się wtedy gdy nie palisz fajek bo też wykarze elektr...

Tydzień przed świętami i między świętami a sylwestrem mają być przymusowe urlopy.

@.

A skąd masz takie info i o który zakład chodzi Lear czy Kongsberg

Kopiec kreta
@.

Haha przymusowe już to widzę. Będzie jak zawsze Ci co nie mają UW idą do pracy a reszta siedzi w domu. Ewentualnie nagle coś im się przypomnij i będzie dużo wysyłek. Także info wyssane z palce. Ale za to premia jest hahaha śmieszna ale jest za październik. Tylko nie pijcie za dużo bo znów będzie ktoś dmuchany xd

Operator

Firma będzie zwalniać z każdej zmiany więc powód znajdzie się nie jeden

@Operator

A skąd tego typu informacje masz, że dosłownie z każdej? Jaka wymówka?

Operetorrr

za to Lear Corp. obok zatrudnia

@Bożena

Bo zamówienia spadły to po co produkować jak nie ma chętnych

hejo operator
@Operator

a jednak zatrudniaja, wiec sie tyle znasz na tym co nic, a jak zwolnili to ktos musial sobie na to zapracowac i tyle w temacie

@hejo operator

Pytanie tylko co z tymi zamówieniami? Będą robić na zapas czy nowych klientów znaleźli? Słabo byłoby przyjść i być niepewnym czy przestoju nie będzie jakiegoś przypadkiem

Josef
@Bożena

A czy kiedys miałeś przestój? Ja nie pamiętam!!

@Wybrani

Jak to jest jedni mogąchodzić w swoich spodniach a operatorzyna celachsa gorsi i już nie mogą .

Żenada....

Co nie którym pomylił się autobus z hotelem trochę kultury....nie każdemu się to podoba i wypada się zachować w miejscu publicznym

Sliwkaaa

A więc krótka i na temat kierownictwo, Inzyniery i UR wql nie mają pojęcia co się dzieje i jak wygląda produkcja na dole tylko wymyślają co raz to bardziej prymitywne rzeczy jak malowanie clipów haha bawimy się w przedszkole nie długo będzie tuba w kolorach tęczy a i te robię zdjęć przy FW to też nie zła komedia zrobiona przez górę mają rozmach z pomysłami ciekawe co jeszcze nam dorzuca by tylko urozmaicić produkcję na dole której sami nie są wstanie nawet zrobić bo nie mają pojęcia jak to wql ruszyć a jak coś przeglądają jakiś scrap to jedna tube z kilka minut oglądają i debatują haha no cyrk na kółkach a człowiek na produkcji nie ma czasu by tyle minut co oni jedna część sprawdzać i w dodatku narzekanie że na słabe wyniki niech więcej ludzi zwolnią to nie będzie wcale wyników a miało być na zmianie po 70 max 80 osób hm nie długo może z dwóch zmian tyle się uzbiera. Nie pozdrawiam

Lol
@Sliwkaaa

Pochwal się wiedzą na szerszym forum, to będziesz miał możliwość zaproponowania usprawnień, zaprojektowania narzędzi i ustawienia parametrów, oczywiście tak, żeby się to komukolwiek opłacało. Albo staniesz przed klientami i będziesz tłumaczył godzinami dlaczego znów ktoś nie potrafił zamontować tych klipów albo przykleić kawałka taśmy poprawnie. Każdy dział przyjmie Cię z otwartymi ramionami. A za kolorowanie i każdą dodatkową czynność, którą Ci dokładają inżynierowie podziękuj koleżankom i kolegom od sztuk z reklamacji. Pogadaj z nimi to może Ci wyjaśnią, dlaczego wypuścili buble i nie możesz się teraz wyrobić.

DraskaNaMajtach
@Sliwkaaa

Przez takich jak ty premia przechodzi nam kolo nosa. Potraficie tylko na wszystko narzekać i szukać dziury we wszystkim żeby zyskać pare minut na fajkę lub gadanie z kolegami. Zacznijcie myśleć i robić co należy, to nikt nie będzie analizował części po kilka minut. Nie masz pojęcia na czym polega praca innych osób a jak masz problem to pierwszy do Marcina lub Wojtka bo coś niedziala

@DraskaNaMajtach

Po twoim inteligentnym wpisie nicku to masz chyba nasrane nie tylko w majtkach!

Domyśl się

Firma schodzi poniżej (usunięte przez administratora). Zwalnia się pracowników, którzy są chętni do pracy i dobrze ją wykonują tylko dlatego, że Pani Shift lider się nie podoba dana osoba. Najpierw obiecywała umowę z firmą a później bez żadnego ostrzeżenia i powodu zwolniła. Jeśli ma się uwagi do operatora to powinno się najpierw porozmawiać z tą osobą zamiast wymyślać głupoty, które mijają się z prawdą. Kierownik wcale nie jest lepszy, nie chciał nawet podjąć rozmowy na ten temat. Dał tym samym do zrozumienia,że pozwala Sylwii robić to, co chce. Powodzenia Wam tam życzę, trzymajcie się zmiana C ????

jołłł
@Domyśl się

na szczęście firma obok zatrudnia

Wyjebanemam
@jołłł

Wolę iść na zasiłek dla bezrobotnych

Dokładnie tak jest.

Słupki
@Danka

Ciekawe która pierwsza na otpał Sylwia czy Monia uzbierało im się trochę. Robie zakłady jak obstawiacie. Stawiam na tom co ałtomat z czekolady naraz (usunięte przez administratora)...Trochę już niusów poszło do kadr i nie tylko pozdrawiam serdecznie kapuśa numer 1 bombolade

Ktoś

Spokojna Twoja rozczochrana na Ciebie też są skargi a po za tym wiemy już kim jesteś. Internet nie jest miejscem anonimowym. Pozdro 600

Domyśl się
@Słupki

Żadnej z nich nie (usunięte przez administratora) skoro kierownik ma gdzieś to, co one robią. Prędzej poleci połowa operatorów niż one. Smutne to ale prawdziwe. Jedyne co by można było zrobić to złożyć zbiorowy pozew do sądu.

@Wyjebanemam

kolejny darmozjad, który żyje z naszych podatków, załóż swoją firmę, a nie wykorzystujesz uczciwie pracujących, mądrością widać nie grzeszysz

Były operator
@Domyśl się

I Bąbolada poleci...płakać tylko potrafi po kątach za swoją głupotę!

Teraz coś o Kamilu liderze . Był sam przez tydzień bez naszej Moni mieliśmy najlepsze wyniki produkcyjne ,Mamba przyszła i co ? Terror i najgorsze przez to wyniki. Kamil najlepszym naszym liderem jest ,Hej!!!!!

Ludzie z Lear jest już osobna strona na goworku można tam pisać

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Brześć Kujawski

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 440, z czego 70 to opinie pozytywne, 174 to opinie negatywne, a 196 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive