Opinie o Star-Drób Marcin Moskot w Malbork

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Star-Drób Marcin Moskot. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Star-Drób Marcin Moskot o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star-Drób Marcin Moskot w Malbork

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Star-Drób Marcin Moskot?

marcin i gośka Nowy wpis

Usuwają niewygodne opinie ,śmieszny sposób na wybielenie tej firemki

Szczera Opinia

Osoby u których zaczęłam prace razem z koleżanką wydawały się w pierwszym momencie sympatyczne. Natomiast po miesiącu pracy mogę się wypowiedzieć tylko i wyłącznie z perspektywy osoby oszukanej, ponieważ Państwo nie są w stanie zagwarantować nawet dla Pracownika umowy aby uniknąć jakichkolwiek składek. Rotacja jest bardzo duża. W większości zatrudniane są tam osoby niepełnosprawne niestety nie z myślą dla nich jako wsparcia i dla możliwości godnego zarobku a z chęci wyzysku i zmuszania ludzi do pracy bez szacunku oraz traktując pracowników rzeczowo. Jest to dla nich czysty zysk kosztem poniżanego pracownika. Po miesiącu pracy dostajesz wybór albo godzisz się na głodową pensje i pracę z prędkością maszyn lub „nikt cię nie trzyma na siłę” i zostajesz odprawiony z kwitkiem prosząc się o zarobione własnymi rękami i ciężką pracą pieniądze. Wystrzegajcie się tego miejsca, życzę właścicielom dużo rozwagi oraz nauki w kontekście współpracy z ludźmi oraz mam nadzieje ze otworzą oczy na to jak powinno wyglądać zatrudnianie pracowników, współpraca, szacunek i warunki pracy dla osób które są fundamentem tej firmy, ponieważ na ten moment wyglada to fatalnie.

sylwia
@Szczera Opinia

nie zgadzam sie z tym wszystkim - pracowałam tam - i od poczatku jasno powiedziane jest za ile sie pracuje i jaka jest praca. socjal jest w bardzo dobrych warunkach i zastanawiam sie jakim trzeba byc zakłamanym i nieszczesliwym czlowiekiem zeby pisac takie brednie - sa dwie łazienki stołowka z szafkami ciepła woda czajnik mikrofala stó krzrsła komplet naczyn i nawet mała lodówka jasne czyse przyjemne pomieszvzenie.takie nieprawdziew komrntarze powinny byc weryfikowane zanim zostanoa puszczone do widocznosci - ja zarabiałam dobre pieniadze poprostu nie miałam dojazdów po przeprowdzce i musiałam sie zwolnic ale jest mnóstwo ludzi co by chciało za nic dostaeac kase a za pkecami obgadywac weżcie sie ludzie za uczciwa prace i nie czekajcie az wam z nieba spadnie

Sylwia Nowy wpis
@Szczera Opinia

az sie słuchac i czytac tego nie da. Weż sie kobieto z kolezanka za robote a nie za ustaeianie ludzi w nowej pracy i szukanie jak tu zarobic zeby sie nie narobic. nudzisz sie i tak wszedzie piszesz złe opinie ? napisalaś kiedyś dobra? i moze tez powiesz ze socjalu nie ma i nie ma warunków do pracy ?

SYLWIA Nowy wpis

Ludzcy pracodawcy mozna z nimi wszystko załatwic i sie dogadać, warunki bardzo dobre , praca jak wszedzie trzeba robic za leżenie nie płaca. atmosfera ze strony pracodawcy fajna z ekipą produkcji czasami sa miedzy nimi zgrzyty.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Star-Drób Marcin Moskot? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno
xxx

Polecacie tego pracodawcę? Czy to następny typowy janusz biznesu?

nnn
@xxx

Nie polecam, zmieniają kierowców co pół roku. Biorą dotacje z urzędu pracy ze zatrudnią bezrobotnego. Jeśli ktoś szuka pracy na dłużej to niech omija tego janusza biznesu!

Darek
@xxx

Nie polecam. Brak szacunku dla pracowników

@Darek

Tak? :( A ten cały brak szacunku to w czym tak właściwie się przejawia? Oni sami tak ludzi zwalniają podobno czy to kierowcy jednak odchodzą?

Dariusz
@Bożena

Jak było wcześniej napisane. Częsta rotacja pracowników tylko po to żeby dostać dotacje z urzędu pracy.

@Dariusz

Ale, że niby urząd daje się tak na to robić? Na to nie ma kompletnie żadnych limitów? I z drugiej strony skoro sami nie odchodzą czy to oznacza, że warunki są tu jak najbardziej ok?

Xxx
@Bożena

Jakie warunki ????. Zero socjalu itd. ???? Jeśli nie jesteś z tą firmą w jakikolwiek powiązana, to zatrudnij się .Moment zdanie zmienisz.

@Xxx

No jeszcze nie jestem dlatego się pytam, od tego chyba jest ta stronka? Czyli serio socjalu nie ma? I czegoś jeszcze?

xxx
@Bożena

Nic nie ma. Jeśli tam robisz to jesteś białym (usunięte przez administratora)

Aleksandra
@xxx

Białym kim? Bo wykropkowało...

marcin
@xxx

Jeśli lubisz zarabiać grosze i prosić się o umowę o pracę to robota jest stworzona dla ciebie.

Kierowca. Bombowca.

Coś tam zawsze dali na święta. Praca przy mięsie więc samo to daje do rozumu że jest ciężko a jakaś hurtownia waty i wacików. Trzeba cisnąć jak wszędzie w handlu i produkcji. Proste to jest. Podejście do pracownika (byłego) dobre mimo że czasami doszło do wymiany zdań wiadomo. Dobrze że teraz rządzi p. Gosia bo to ona ma tam jaj* Pozdro

Danuta
@Kierowca. Bombowca.

A co na święta? Deputat w mięsie, czy kasę? Przy tej drożyźnie, to każdy dodatek się liczy... A tak w ogóle to ile jako kierowca zarabiałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Star-Drób Marcin Moskot - Malbork

• Jak się pracuje w Star-Drób Marcin Moskot?

Zobacz opinie na temat firmy Star-Drób Marcin Moskot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Star-Drób Marcin Moskot?

Star-Drób Marcin Moskot
  • Aleja Wojska Polskiego 90