Opinie o Hand Made With Love Baby Elżbieta Stefańska w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hand Made With Love Baby Elżbieta Stefańska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Hand Made With Love Baby Elżbieta Stefańska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hand Made With Love Baby Elżbieta Stefańska w Poznań

Gosia Nowy wpis

Zamówiłam sprzęt i dostałam wiadomość z potwierdzeniem zamówienia i numerem konta na które mam dokonać płatności. Po wykonaniu przelewu nie dostałam żadnej wiadomości, czy płatność została przyjęta, czy paczka została wysłana. Zero wiadomości. Bardzo nie polecam tej firmy

Wanda Nowy wpis

Pracował ktoś w tej firmie? Niżej widziałam kilka negatywnych opinii od klientów, ale mnie interesują warunki pracy. Na jakie zarobki i atmosferę można liczyć w tej firmie?

pralnia

Firma polecana na Poznańskim rynku. Moja sieć pralni współpracuje z Panią Elżbietą od 4 lat.. Bardzo polecam!

ANIA
@pralnia

Czy można prosić dane kontaktowe do pralni w celu zweryfikowania opinii???

@ANIA

Odpowiedzi brak ... Kolejny pozytywny komentarz wystawiony przez p. Bączyk.

pralnia Nowy wpis
@ANIA

oczywicie wysyłam swoja wizytówkę

Luka Nowy wpis

@klientka A jaki związek z opinią o pracy ma ten wpis? To jest forum pracownicze a uwagi dla firmy lepiej kierować na właściwy adres.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Hand Made With Love Baby Elżbieta Stefańska po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku zatrudnię do montażu drzwi, praca na stałe. Jaki był jej rezultat?
klientka

Nie polecam, kity wciska

Koleżanka

Pani Małgorzata Bączyk sięga dna..... Wystawia sobie i tej śmiesznej firmie pozytywne komentarze ( wszystkie pozytywne w jednym dniu) Wątpię w to że lekarze kupują u nich maseczki ... Na facebooku blokuje każdego kto się upomni o swoje. Pani Bączyk założyła nawet profil jako Elżbieta Stefańska ( mama P. Bączyk) z którego nadal (usunięte przez administratora) .... w Moim odczuciu i nie tylko jak się okazuje jest to osoba chora psychicznie, która powinna jak najszybciej podać sie leceniu z uwagi ze wychowuje dwóch synów. Jeśli czyta to Małgorzata Bączyk to proszę przemyśl swoje zachowanie i czy odpowiada Tobie ta "sława" która Cię już wyprzedza.....??

Sąsiadka

No proszę... kolejne opinie o moje sąsiadce. Wcale się nie dziwie bo tak zakłamanej i robiącej wszystko na pokaz baby oprócz niej nie spotkałam. Teraz ta śmieszna firna jest na jej matkę bo wcześniej była na nią. Dziwie się że jeszcze nie trafiła do kryminału bo tyle wiary naciąga. Co chwile wymieniamy sie z sąsiadkami jakimiś infirmacjami że kogoś znowu (usunięte przez administratora).

Sąsiedka
@Sąsiadka

pierwsze słyszę o sąsiadce takie rzeczy ... nikt nigdy mi tego nie wmówi, że to wredna kobieta... zawsze pomocna udziela się w szlachetnej paczce, na oddziałach onkologicznych i różnych innych instytucjach pomagających ludziom. Poza tym dziwne komentarze piszę tylko jedna osoba... Dam chętnie znać właścielce firmy informację by według prawa podjeła konsekwencje prawne :) ktoś tu komuś bardzo zazdrości....

Sąsiedka
@Sąsiadka

poza tym o kim tu mowa? o ponoć sąsiadce czy innej osobie nie powiązanej z firmą?

Sąsiadka
@Sąsiedka

Nawet tu Małgorzata Baczyk sama o sobie pisze pozytywne komentarze.

monika

Bardzo polecam ! Świetny kontakt a produkty pierwszej jakości , moje kolejne zamówienie właśnie dotarło :)

TraktPack

Witam . Seredcznie polecam współpracujemy z właściecielką już kilka dobrych lat na duże zlecenia ! żadnego problemu, bardzo miła obsługa i kobieta o wielkim

Oszukana

Nie polecam! Opryskliwa Pani, nie powinna pracować w handlu. Sprzedaje maseczki które nawet na zdjęciach są na podłodze... gdzie sterylność. Tu mogę wyrazić swoją opinię bo mnie zablokowała na fb.

klient
@Oszukana

pokaże pani te zdjęcia? chętnie zobacze... z tego co widziałam to nawet lekarze biorą od tej firmy... jakaś pomyłka może zaszła z Pani strony?

Kinga

To co piszą Ci ludzie to prawda! Też nie polecam. Szkoda nerwów!

K.W

Nie polecam, wprost ostrzegam. Ta firma to poprostu osoby, które w dość prymitywny sposób chcą zarobić. Brak odpowiedzi po wpłaceniu pieniędzy za wcześniej umówiony towar. Pani Małgorzata nie odbierała telefonów i zablokowała mnie na fb. Dopiero gdy zdobyłem adres i poinformowałem że osobiście przyjadę wysłała pieniądze tłumacząc się że dużo zleceń i każdemu nie dogodzi. Tak się poprostu nie robi. Poszperalem trochę i o tej firmie można sporo znaleźć negatywnego. Ludzie wprost piszą że to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie tylko na poznańskich grupach, również w Luboniu gdzie mieszka właścicielka firmy.

Oszukana
@K.W

Czy adres jest ten sam, co prowadzona rzekomo działalność? Niestety wpłaciłam pieniądze na konto i od tego czasu zero odzewu... Żal. Pozostaje mi odwiedzenie firmy a potem policja...

K.W
@Oszukana

Ten sam.

Joanna

Dla mnie ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) teraz towar wystawia Pani Elżbieta a wcześniej Małgorzata Bączyk która przez brała pieniądze a towaru nie wysłała. Tak też było w moim przypadku. Dopiero po opisaniu wszystkiego i poinformowaniu że sprawa trafi na policję paczka została wysłana

Zosia

@k.b. Może opowiesz coś więcej o tej złej sytuacji jaka Ci się przytrafiła?

Xxx

Nie polecam tej firmy!!!!! (usunięte przez administratora) mówią, że wysyłają przesyłki, biorą pieniądze a nie dotrzymują słowa!!!!! (usunięte przez administratora) ludzi i są bardzo opryskliwi i bezczelni do klienta.!!!!

K.b.
@Xxx

Również zostalam (usunięte przez administratora) A tyle ile kitu probowano mi wcisnac to glowa mala Porazka z ta pseudo firmą

Poznań

Nie polecam produktów od pani Elżbiety brak kompetencji, (usunięte przez administratora)klienta

Zostaw merytoryczną opinię o Hand Made With Love Baby Elżbieta Stefańska - Poznań

Hand Made With Love Baby Elżbieta Stefańska
1.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Sąsiedzka 15
    60-012 Poznań