Solarium Tropic

Poznań

Opinie o Solarium Tropic

mewa

niestety @nina już od dawna to solarium nie oferuje pracy,. Z tego co mi wiadomo, mają stabilny zespół i dlatego nie potrzebują dodatkowo rąk do pracy

wera

Najlepsze Solarium od lat w tej okolicy - fachowo, profesjonalnie, czysto, kulturalnie,Inni się podszywają, oni (TROPIC) są najlepsi w naszym mieście !

niki

Zawsze dobre Solarium, a do tego Świetne Studio i to z Siłownią, Rolletic , Platformą. Polecam wszystkim dbającym o skórę, kondycję ciała. Bezpieczne opalanie -Solaria świetne - brązujące ( opalające, a nie parzące )

super solarium suoer lampy super obs���uga Od niedawna rewelacyjny rollmasa���¼ POLECAM !!!!!!!!!

natai

Uwazam ze jest to najlepsze solarium w poznaniu

Zostaw opinię o Solarium Tropic - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solarium Tropic