Opinie o Vex Tattoo Tatuaż Artystyczny Wojciech Kozłowski w Swarzędz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Vex Tattoo Tatuaż Artystyczny Wojciech Kozłowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Vex Tattoo Tatuaż Artystyczny Wojciech Kozłowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vex Tattoo Tatuaż Artystyczny Wojciech Kozłowski w Swarzędz

Pan Wojciech ponoć nie sam te tatuaże robi, jak tu coś pisano. Jeśli więc jest u niego miejsce dla kogoś jeszcze, to prosiłbym o radę, czym się przy przyjmowaniu do pracy sugeruje? Portfolio wykonanych dotychczas tatuaży?

Wojtek Nowy wpis

Najlepiej podesłać portfolio , nie tylko wykonanych tatuaży ale również rysunków

Julek Nowy wpis
@Wojtek

Rozumiem. Coś jeszcze, poza portfolio jest brane pod uwagę, choćby doświadczenie lub jego brak? Bo co do warunków współpracy, to widzę możliwość pełnego etatu, spoglądając na wyświetlane w wizytówce firmy godziny otwarcia, czyli od 9 do 17 w tygodniu i od 9 do 14 w sobotę.

bartkowiak Nowy wpis

Polecam serdecznie salon .Profesjonalna obsługa ,miła atmosfera ????

Emilia

Moi drodzy, jak wam się pracuje w studio? Jak to wyglada pod względem zatrudnienia? Jesteście przyjęci na uop czy b2b? Rok temu klient napisał, ze pracuje tu chyba dwóch tatuażystów, czy zespół się powiększył? :) Chętnie bym do niego dołączyła, ale wiem o studio tyle, co publikuje w socialach. Jak wyglada praca z perspektywy pracownika?

Mam pytanie jeśli chodzi o zatrudnianie pracowników. To firma jednoosobowa i właściciel sam robi tatuaże, czy ma osoby do pomocy które pracują razem z nim?

Monia
@Marcin

Widziałam że pracuje tam też drugi tatuażysta.

Brałeś udział w rekrutacji do Vex Tattoo Tatuaż Artystyczny Wojciech Kozłowski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Kris

Niestety nie polecam. Jeśli znalazłeś już wymarzony i konkretny wzór i chcesz go wykonać to niestety Vex Tatto radzę omijać. W dniu tatuowania, tatuator pokazał mi przygotowany projekt, którego nie zaakceptowałem, przygotował więc szybko coś na nowo i stwierdził, że mam mu zaufać i nie sugerować się szablonem bo to kwestia wypełnienia, cieni itd. Efekt, tatuaż do poprawy. Brak woli dogadania się, jakiejkolwiek rekompensaty czy załagodzenia sprawy. Wykonał swoją radosną twórczość z której jest zadowolony a to, że klientowi się nie spodobało go nie interesuje. Szkoda Waszego czasu i pieniędzy. Wkrótce załączę fotki jego twórczości oraz poprawiony wzór wykonany już w innym studiu.

Wojtek Kozłowski wlasciciel
@Kris

Odnosząc się do Pańskiej opini, Miał Pan na samym początku powiedziane, ze nie kopiujemy wykonanych tatuaży.przyszedł Pan ze zdjęciem już wcześniej wykonanego tatuażu, przez innego tatuatora. I dlaczego tego nie robimy tez miał Pan wyjaśnione. Każdy projekt przygotowujemy od początku, po konsultacji wg. "Wytycznych" klienta. Powiedziałem Panu, że nawet gdyby dany projekt wykonalo 10 tatuatorow w tym samym czasie, to efekt końcowy u każdego będzie inny. Każdy ma inna kreskę, każdy na coś innego kładzie nacisk. Co nie oznacza ze tatuaż nie będzie wykonany poprawnie. Projekt, został wykonany i przez Pana zaakceptowany. Nikt Pana nie zmuszał. Generalnie, pozytyw jaki się nasuwa z naszego spotkania jak również lekcja nie tylko dla mnie ale również dla innych to ...Nie każdy w swoim życiu dorasta by mieć tatuaż.

@Wojtek Kozłowski wlasciciel

Ogólnie to racja jest po stronie tatuatora nie kopiuje się już wykonanych tatuaży , jest coś takiego jak prawo intelektualne , inaczej zwane prawo autorskie , i kupując tatuaż kropka w kropkę to zwykła kradzież . Także popieram to że odmówiono kopi .

Renia

Polecam w 100% pełen profesjonalizm p. Iwonki i bardzo miła atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Vex Tattoo Tatuaż Artystyczny Wojciech Kozłowski - Swarzędz

Vex Tattoo Tatuaż Artystyczny Wojciech Kozłowski
  • Augusta Cieszkowskiego 22