Opinie o Usługi Transportowe Handel Eksport-Import Witold Bolibok w Czerniejów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Usługi Transportowe Handel Eksport-Import Witold Bolibok. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Usługi Transportowe Handel Eksport-Import Witold Bolibok o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Handel Eksport-Import Witold Bolibok w Czerniejów

Zachodniak Nowy wpis

Obiecanki Cacanki, a tak naprawdę nic nie warta firma. Drugi wyjazd miał być na dwa tygodnie a wyszły trzy!! Po czym nie dostałem wynagrodzenia i zostałem oskarżony o kradzież pojazdu. Niech lepiej zajmie się psem, bo to jedyne stworzenie u niego co na życie zasługuje.

Pankracy Nowy wpis

230 dniowka i wszystkie narzędzia pracy po stronie kierowcy. Dostajesz tylko kluczyki.

Karol232 Nowy wpis

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Karol Nowy wpis
@Karol232

Najgorsza firma oczerniającą pracowników i stosowania (usunięte przez administratora).wobec swoich pracowników.

Jakub Grzeg.

Nie polecam. Firma bardzo roszczeniowa, straszy sądami

Jakub Grzeg,
@Jakub Grzeg.

Pomyliłem firmy, do tej nic nie mam, pozdrówki chłopy

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Usługi Transportowe Handel Eksport-Import Witold Bolibok? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Karol

22.06.2021 Jadę z Lublina do Rzeszowa. I znowu ok. 03,30 znana mi naczepa z zielonym MAM TGA na LUB. Znowu ma choinkę. próbuję na CB i nic. Migam światłami i się zatrzymuję. I znowu brak CB, Choinka w naczepie, a szef mówi ze to wina elektryka ( od lutego ). Pytam kolegi ile już jeździ, a on że na stażu. szkoda gadać nic go nie nauczyło.

Karol

Widzę że nie ma pozytywów o tej Firmie. Spotkałem kierowcę Zielonego MAN TGA na załadunku. Zwracam mu uwagę że ma Choinkę w naczepie a on że szef powiedział że tak ma być . Chłopak ok. 23 lata widać że świeży bo pod rampę 25 minut cofał. Brak obrysu w naczepie po zmroku nie pomaga a u niego zero. I jeszcze wszech obecne krzyki że za wolno. Nie wiem skąd ich spedycja bierze takie zlecenia ale to żenada i nie świadczy dobrze o firmie. Zero szacunku dla kierowcy. Ale jaka spedycja takie zarobki. Zna Chłopaków którzy tam jeździli. Odeszli albo na emeryturę albo na swoje bo szkoda nerwów na takich pracodawców. Nie polecam. Sam byłem na rozmowie z Właścicielem i nie przypadł mi jak pracodawca, Nie ogolony śmierdzący o kuli. Szkoda bo Opinie o Firmie kiedyś były pozytywne a teraz to szkoda zachodu. Nie polecam .

Witold.

Pamiętam Witka z lat szkolnych. Gdzie się zgubił. Córka " Ponoć " w Krakowie wielka karierę robi. Starszy syn " Zamiast Wielkiego Artysty" sprzedaje Lody. A najmłodszy doi ile sie da z Taty. Witek Gdzie jesteś. Śpisz w Barłogu sam, aż szkoda bo śmi...dziś. Pogoń Tego OKULARNIKA i weż sie w Garść. Szkoda tego na co Twój ojciec tak cięzko pracował . Na reputacje. Nie mówić o Teściach. Pogoń Mateusza a firma bedzie lepiej funkcjonowała zobacz ile ten darmozjad przejada. Ty nie masz kontroli nad kasą. Żeby wysyłac samochód w jedną strone i kazac mu czekac na parkingu bo odmówiono mu zleceń w Polsce to cos nie tak ze spedycja w tej firmie. Szanuje Ciebie kolego. Ale jak sie nie umyjesz ogolisz i weźmiesz w garść to nic z ciebie nie będzie. I skończ obrażąc byłych kierowcówbo oni na ciebie i tego " RUDEGO " Tyrali jak on w majty robił.

Karol

Nie polecam. (usunięte przez administratora) Pseudo Szef Mateusz - (usunięte przez administratora) i 2 m mułu. Jak masz jechać jest ok. Jak się stawiasz to ciebie (usunięte przez administratora) Jak się zwalniasz to oczerniają o nie właściwa eksploatacje sprzętu. W większości zatrudnieni to Ukraincy. na kraj złomu na przeżuty dla UA nowe sprzęty. Nie polecam.

@Karol

Nie da się ukryć, że nie masz najlepszego zdania na temat pracodawcy, jakim jest ta firma. Wiele fragmentów Twojego komentarza zostały usunięte, więc nie wiem dokładnie, co masz mu do zarzucenia. A jak oceniasz tamtejsze zarobki?

Henryk VIII nie wielki
@Karol

(usunięte przez administratora)Zarobki żenada 2000 na czysto ( to mniej niż najniższa krajowa ) plus 7 % od frachtu. Tylko ale aż, ale kierowca nie wie ile to jest te 7%.. Bo to tajemnica. Jak się zwalniasz to oskarżają że zniszczyłeś Pojazd. Starałem się o prace - jedź a potem umowa to nie tak, najpierw umowa potem jazda. U nich to norma. Polak jest gorzej traktowany niż Obywatel Ukrainy. Bo Polak się szanuje a Ukrainca lepiej kontrolować. Szkoda dobrze żarło i zdechło. Nie polecam. po rozmowie kwalifikacyjnej odpuściłem. Popytałem i nie polecają i niech tak zostanie.

@Anna

Nie oceniam bo ich nie ma.

Mateusz
@Anna

Pani Anno nie trzeba bronić MĘŻĄ bo (usunięte przez administratora) Traktuje lepiej Ukrainca niż POLAKA. Rodaka (usunięte przez administratora)na kraju. Dlaczego wieloletni pracownicy uciekli. Jak NAWŁATYNA. Dlaczego.

Edek

Wykorzystuje pracownikow, umowa na 1/4etatu a w praktyce pracuje się ponad etat. W dodatku zakłamane świadectwo pracy wystawione niezgodnie z prawdą. Nie polecam nikomu.

@Edek

W większości jazda złomami na kraj. Bez umowy bo po jednym lub liku kursach rezygnacja z pracy a umowy jak nie było tak nie ma. Sprzet zdezelowany stare auta i naczepy, Szef kaleka a ten rudy zarzadza wszystkim. Ludzie uciekaja od nich. A tak dobrze żarło bez Mateuszka kłamczuszka

Bebe

Nie polecam pracy w tej firmie o każde zarobione pieniądze trzeba się upominac, nawet o podstawe zawarta w umowie czeka się tygodniami. Ta firma powiny zająć się odpowiednie instytucje i ja skontrolować.

Robert
@Bebe

Terminowa płatność jest bardzo istotna i jej brak może faktycznie powodować problemy. Czy sytuacja już wróciła do normy i sprawa z wynagrodzeniem się wyjaśniła?

Xxx

Wyzyskiwacz, źle traktuje pracowników. Daje umowę śmieciowa,

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Handel Eksport-Import Witold Bolibok - Czerniejów

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Handel Eksport-Import Witold Bolibok?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Handel Eksport-Import Witold Bolibok tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Transportowe Handel Eksport-Import Witold Bolibok?

Usługi Transportowe Handel Eksport-Import Witold Bolibok
  • 113A