Opinie o Eko-Dam w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Eko-Dam. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eko-Dam o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Dam w Lublin

Ten_typek

Szczerze mówiąc, to szału nie ma. Kierownik magazynu wymaga żeby było i dobrze i szybko i tanio. Jest przerwa 15min ewentualnie 30min, ale wtedy zostajesz 15min dłużej(z niewiadomych mi przyczyn nie można wtedy wyjść poza teren zakładu). Dla osób palących: nie ma kiedy wyjść na szybkiego "dymka" musisz napalić się przed robotą i ewentualnie na przerwie.

Ten_typek

@VT Zaległości w zależności od sezonu są lub ich nie ma, jak nie tego samego dnia to następnego zamówienie zostaje złożone. Jeżeli chodzi o dłuższe godziny to trzeba pytać się szefa lub przełożonego. Odnośnie donoszenia to chodzi tylko o same opierdalanie się, a co do stawek nie znam, kapusiem nie jestem.

Mirek Warsztat

Dobrze robią, wszystko jest w porządku, nie ma lipy, mila obsługa. Zawsze na powitanie słyszę "Dzień dobry", w asortymencie mają niesamowite samochody firmowe. W skrócie bardzo porządna firma na którą zawsze mogę liczyć. Paczki są wysyłane przed czasem - bo klient nasz pan. Pozdrawiam ceo firmy.

Gdzieś w internecie wyszukałem ofertę od nich i chodzi wtedy o prace kierowcy. Zastanawia mnie pensja, bo podali tam miesięczną pensję 3010 zł brutto. Ale to chyba mniej niż najniższa krajowa. Czy obecnie może podnieśli pensję miesięczną i dają 4242 zł brutto, czy nadal mniej?

@Ten_typek

Może te dodatkowe 15 minut przerwy nie jest płatne i trzeba je odrobić? Na to by wskazywało, dlaczego nie można opuścić obiektu wcześniej, tylko po tym dodatkowym kwadransie. Hmm, a czy w trakcie pracy można wyjść do toalety za potrzebą, skoro nie ma chwili przerwy na papierosa? Jak to jest? Aż tak dużo jest pracy? Chociaż jest dobrze wynagradzana? Można prosić o jakieś widełki?

Ten_typek Nowy wpis

1. Za potrzebą można wyjść, problemów z tym mi nie robili 2. pracy tutaj nie przerobisz a i tak masz się sprężać z ruchami 3. wynagrodzenie to najniższa krajowa (chyba, że są jacyś nowi i będziesz donosił to wtedy może jakaś premia wpadnie)

@Ten_typek

Czyli codziennie są zaległości w robocie? A gdyby zostać dłużej to jest szansa na wyjście na zero? Za jakie informacje na temat innych dostaje się ekstra kasę? Znasz kwotę takiej premii?

Ten_typek Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w Eko-Dam?

Mirek Warsztat

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eko-Dam, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Justyna

Mąż szuka pracy jako magazynier i zainteresował się tym pracodawcą. Przeczytałam tutaj w opiniach, że pensja jeszcze rok temu to minimalna plus ewentualnie max200 zł więcej. Indywidualnie ustalają tą place czy każdy ma taką samą? Na jakąś premie chociaż można liczyć?

Jako były pracownik który popracował przez dłuższy okres w ekodamie dam trochę szerszy obraz tej firmy. Także Eko-Dam w pigułce : 1. Zerowe wprowadzenie (oraz bezpłatny kilkugodzinny wprowadzający dzień pracy usprawiedliwiany tym że jest to okres żeby zobaczyć czy sobie dana osoba poradzi) 2. Pensja - minimalna, ewentualnie 100-200 zł więcej, nie więcej. Na podwyżkę lepiej nie liczyć, bo jak to kiedyś ktoś w tej firmie powiedział na twoje miejsce jest dwóch chętnych Ukraińców. 3. Jeśli jesteśmy już przy pracownikach. Bardzo duża rotacja pracowników związana z zarobkami jak i kuriozalnymi wymaganiami szefa jak i kierownika, którzy myślą że pracownik za najniższą krajową będzie zostawiał zdrowie na magazynie. 4. Chcesz być magazynierem w ekodamie? Licz się z tym że będziesz mieć inne obowiązki z innych dziedzin, ogrodnik, sprzątaczka, elektryk, mechanik. Nie chwal się że coś potrafisz bo będą cię wykorzystywać a nigdy nie docenią. 5. Wróćmy do szefa jak i kierownika firmy. Tak naprawdę kierownik wydaje się w porządku, szef poprostu przechodzi ludzkie pojęcie, wieczne narzekanie, niezadowolenie każdy kto miał z nim kontakt z pracowników chyba nie ma z nim dobrych wspomnień. 6. Oszczędność dosłownie na wszystkim. Zaczynając od usterek samochodowych naprawianych przez magazynierów (!) aż po ogrzewanie w zimie gdzie często zdarzały się dni gdzie ogrzewanie wcale nie było włączane bo szef narzekał do kierownika magazynu. Długo można by było wymieniać ale szkoda słów. Jeśli ktoś ma możliwość innej pracy, to zachęcam spróbować gdzieś indziej.

czy jak sie przejdzie ten bezplatny dzien probny to juz 2 dnia dostaje sie jakas umowe do podpisania? ktos przeszedl i potwierdzi czy wszyscy zostawiali firme po dniu probnym z was ?

Poldek

Fajne miejsce do pracy pod warunkiem , że są chęci. Dobra firma i to pod każdym względem dlatego polecam pracę.

anonek
@Poldek

no takie fajne, że znowu w urzędzie pracy wisi ogłoszenie od nich, jak jest taka częsta rotacja to nie dziwią te opinie

@Poldek

Poldek a raczej panie Rafale, nie kompromituj się .

stres

Byłem w tej firmie jeden dzień Strata czasu nawet na rozmowę kwalifikacyjną Pierwszy dzień za darmo

sweet Child od mine
@stres

serio to prawda? bo już czytałem tu, że za dzień próbny nie płacą

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Eko-Dam?

Tylko potoczny ,biznesowego nie rozumieją .

Jen

Ile mniej więcej jest tam pracowników? Czy większość to kobiety czy mężczyźni? Czy to wygląda tak że większość to kobiety a jest tylko z 3 facetów jako rodzynki? Jak wygląda obecnie tam atmosfera?

Inga

@Mad a powiesz coś więcej? Czemu aż tak odradzasz?

Mad

Porażka. Wszelkim kandydatom na kierowcę zdecydowanie odradzam.

Stefan

A może ktoś widzi brak zaangażowania w pracy a w konsekwencji brak wyników!!

Leszek

Jeśli komuś nie odpowiada praca może ją zawsze zmienić ale nie obrażajcie innych!!!!

Endymion
@Leszek

No tak, bo przecież jak Ci się nie podoba, to zawsze na Twoje miejsce będzie inny jeleń...

Alicja

@Anon czyli w eko-dam nie ma szans na umowę o pracę? Ale to chyba nie jest cały etat, bo według prawa stawka obowiązująca aktualnie to 13 zł/h brutto i chyba na cały etat powinno wychodzić więcej. Piszesz o aktualnej stawce w pracy?

Anon
@Alicja

Chcesz pi powiedziec ze 1589,96 zl to sa normalne pieniadze? Bylem glupi i pracowalem chwile za tyle starczylo mi prawie na nic ok przeciez obowiazku preacy u was nie ma jest tylko przyzwolenie ludzi na prace za prawie za darmo bo to jest prawie za darmo takie mamy realia. I jeszcze ten pokurcz.

Endymion
@Alicja

Jeśli masz 13 zł brutto, to na rękę właśnie takie grosze Ci wychodzą...

Alicja

Czy może ktoś napisać na jakie stanowiska firma aktualnie poszukuje pracowników? Jakie warunki zatrudnienia oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? To informacje, które pewnie ciekawią użytkowników, którzy wchodzą na wątek firmy eko-dam i myślą o zaaplikowaniu do niej. @Leszek, jesteś pracownikiem tej firmy? Możesz napisać coś więcej o warunkach pracy? Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Wiesz jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych? Jaka jest atmosfera w firmie?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Gucio

Im więcej kablujesz tym więcej zarabiasz. Na magazynie jest ciekawie szczegulnie rano ciągle ciśnienie i pretensje i ta baba co wiecznie wyje albo się do nikogo nie odzywa albo smierdziuchy też dobre z szatni wymiata a jak przejdzie koło ciebie to nocha wykrenca bylem tam 3 dni o 3 za dużo ale mam nauczke

Najgorsza firma w jakiej pracowałam! Zarobki słabe tylko obiecywać potrafią. System premiowy niby jest, ale jak przychodzi co do czego to dają marne grosze i ucinają na czym się tylko da. Wieczne pretensje, napięta atmosfera aż się tam nie chce przebywać. Brak szansy na rozwój stoi się w miejscu i to jeszcze potrafią zdegradować. Brakuje osoby, która by nad tym wszystkim panowała i miała decydujące zdanie. Nie szanują pracowników maja ich za nic.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Dam - Lublin

• Jak się pracuje w Eko-Dam?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Dam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Eko-Dam
1.9/5 Na podstawie 34 ocen.
  • ul. Pawia 49
    20-343 Lublin