eko-dam

Lublin

Opinie o eko-dam

Alicja

@Anon pisząc u nas masz na myśli, że jestem pracownikiem eko-dam? Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem tu po to, aby pomóc w uzyskaniu jak największej ilości informacji o pracy w firmie dla osób, które są zainteresowane aplikowaniem.

Alicja

@Anon czyli w eko-dam nie ma szans na umowę o pracę? Ale to chyba nie jest cały etat, bo według prawa stawka obowiązująca aktualnie to 13 zł/h brutto i chyba na cały etat powinno wychodzić więcej. Piszesz o aktualnej stawce w pracy?

@Alicja 25.09.2017 09:10

Chcesz pi powiedziec ze 1589,96 zl to sa normalne pieniadze? Bylem glupi i pracowalem chwile za tyle starczylo mi prawie na nic ok przeciez obowiazku preacy u was nie ma jest tylko przyzwolenie ludzi na prace za prawie za darmo bo to jest prawie za darmo takie mamy realia. I jeszcze ten pokurcz.

Alicja

@Anon Przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracowników, do tego w obraźliwy sposób. Poproszę o opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.

@Alicja 04.09.2017 08:55

Opinie na temat firmy wyrabia się na podstawie tego jaka jest m.in atmosfera i warunki pracy a na to składa przede wszystkim @Alicjo podejście i traktowanie pracowników od szefa do małego pokurcza na maślanie kończąc. Pokurcz to porażka o której wiecie którą sobie wychodowaliscie i na którą się świadomie zgadzacie. Na plus to b. Marna ale zawsze na czas płaca. Bo jak nazwać umowe zlecenie za 1500 zł.

Alicja

@Anonimowa piszesz o nadgodzinach, za które firma nie wypłaca wynagrodzenia. Czy są to obowiązkowe nadgodziny? Jak często się zdarzają? Pracownikom, na jakich stanowiskach?

Anonimowa

Oszuści!! Praca po godzinach, bez wynagrodzenia. Inspekcja Pracy aż się prosi ale jak mają chody to i tak na nic.

Alicja

@Krasnoludek, również się zgadzam!

Krasnoludek

Powiem tak, jeśli chcecie pracować i robicie swoje to zawsze zostaniecie docenieni !

hn

noo otóz to @kris ;p heh przeciez wlasnie cos takiego to mozna zgłosć w odpowiednie miejsce i jestem prawie przekonany ze ktoś byc cos z tym zrobił ..

Anatol

Kiedyś zaraz przy wejściu na magazyn stał regał, w którym było wszystko: gwoździe, resztki taśm, papiery... ogólnie dużo nikomu nie potrzebnych rzeczy i kompletny bałagan. Regał ten doskonale przedstawia obraz firmy. Dywiza Eko-Dam'u brzmi "Nie ma ludzi niezastąpionych" i z tego biorą się wszystkie problemy. Szefostwo wie, że zawsze ktoś przyjdzie pracować, nawet jeśli będzie to 1 lub 2 tygodnie. Na początku jest dużo obietnic, które powtarzane są tak długo dopóki nie uwierzysz w nie. Płaca minimalna i ciągłe zleceniówki. Aby dostać 50 zł premii nie można chodzić na przerwy. Godziny pracy i czas spędzony na przerwie trzeba mierzyć stoperem. Nerwowa atmosfera. Duża rotacja pracowników. Dziwne decyzje szefostwa, które prowadzą do wykonywania tej samej pracy 2 razy.

cichy

To co się dzieje w tej firmie przechodzi ludzkie warunki humanitarno-społeczne . Nawet brakuje papieru toaletowego i mydła w łazience nie mówiąc już o ręcznikach papierowych. Tragedia szefostwo nadużywa alkoholu a miedzy pracownikami panuje konfidencja. Najniższa stawka bez możliwości rozwoju intelektułano-zawodowego.

Anon

Opieke medyczną hahaha chyba psychiatryczną hahaha

axe

Też byłbym zainteresowany obecną atmosferą w firmie. Dawno nikt nic... Najniższa krajowa? Godziny pracy? etc

bocian

czy ktos moze napisać jak jest teraz zminiło sie coś? dostałem oferte pracy do eko dam isc tam czy nie zawracac sobie glowy

kosmo

padaka, nie ma co się angażować.

szybki bill

(usunięte przez administratora). Kierownicy tańczą jak im zagra, wykonują każde nawet najgłupsze jego polecenie. Kończy się na tym, że jedna zmiana poprawia po drugiej. Płaca minimalna. Nie płaci za nadgodziny. Pracowałem 3 miesiące i omijam szerokim łukiem.

szybki bill

(usunięte przez administratora)Kierownicy tańczą jak im zagra, wykonują każde nawet najgłupsze jego polecenie. Kończy się na tym, że jedna zmiana poprawia po drugiej. Płaca minimalna. Nie płaci za nadgodziny. Pracowałem 3 miesiące i omijam szerokim łukiem.

anna

tam cie zapremiują dodatkową robotą,najniższa średnia,nie pchać się tam.

a długa tam pracowałaś? może napiszesz coś więcej?

anna zaradna

to co tam się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie , folwark nie firma , jak ktoś chce być pastuchem za gałkę ryżu to zapraszają z otwartymi ramionami.

bezstronny

Widzę że w firmie zmieniło sie dużo na korzyść,tak to bywa.Od dawna nie było negatywnego wpisu,W tej firmie się poprawiło a w innej jest odwrotnie,kiedyś nie było wpisów a teraz cała lawina ,mówię tu o valdi łódż,starzy pracownicy Ekodamu znają , radzę poczytać.

mma

Widzę że dawno nikt swojej opinii nie dodał ale to chyba nie znaczy że szefowi-chłopkowi słoma z butów wypadła.Nie polecam pracy w tej firmie nigdy

Aras

Pracowałem w tej "hurtowni" trzy miesiące podczas wakacji i tak uważam, że za długo. Szef jest genialny jeśli chodzi o wykręcanie się z wypłaty. Na samo to słowo ma taki ogrom zajęć, że trudno go spotkać na naszej drodze. Ogólnie najgorszy szef jakiego miałem i ciężko znaleźć na niego określenie. Ma gustowne sandały :P Brak umów, ucinanie pensji, praca od rana do wieczora, niewypłacalność. Pracowałem za czasów siedziby na głuskiej i budowania willi. Do minusów można dołożyć debilne pomysły szefa i brak racjonalnego myślenia. Opóźnianie wyjazdów przez dwukrotne przepakowywanie towaru z samochodu na samochód bo nie było możliwości wytłumaczenia, że taka ilość nie zmieści się do małego auta. [usuniete przez moderatora] ma ciekawe motto, charakteryzujące jego podejście do biznesu - jak nie chcesz pracować to przyjdzie na twoje miejsce inny. Rotacja wg mnie duża - w ciągu 3 miesięcy przewinęło się ok. 7 kierowców. Ja na koniec pracy odwzajemniłem się prezesowi i on przez chwilę poczuł bardzo niemiło - jakby każdy postąpił podobnie to bardzo szybko nauczyłby się co to szacunek.

mewik

a mi sie dobrze pracowalo :D... co prawda [usuniete przez moderatora] nie był ale byli inni :D

życzliwy

jak wypisujesz takie bzdury to uważaj, bo Prokuratura od razu namierzy z jakiego komputera zostało to napisane i wtedy dopiero będziesz miał problem

he no ładnie sie tam u was dzieje , wykorzystywać i oszukiwać ludzi to wy zawsze potrafiliście najlepiej.

zbycho

to są dziady które sie dorabiają na innych ludziach.

solidarność

KTO MŁODY I CHTNY DO PRACY NIECH TU SIE NIE PCHA SZKODA CZASU I ZDROWIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

turbodymonen

lepiej sie tam nie pchać.

jakaś instytucja państwowa już dawno powinna zrobić porządek w tym burdelu. wyzysk i oszustwo na potęge.!!!!!!!!!! a jak nie to pierdolnącć tam granat niech sie wszyscy rozlecą spowrotem do zakrzewskiej wsi a nie ludżmi pomiatać bo sie upośledzone ciele od pługa oderwało .tyle w temacie eko-dam...

kierownik

szanowny misiu, chetnie porozmawiam osobiście o alkoholikach i pedałach przyjdź na rozmowę - zapraszam, nie ukrywaj się jak kret, w Twoich myslach jest ciemno

miś pingpington

omijać szerokim łukiem,[usunięte przez moderatora]alkoholik, [usunięte przez moderatora],ludzie uciekają jak szczury z tonącego okretu.BRUD SMRÓD I UBÓSTWO !!!!!!

Radzę zastanowić się nad pracą w tej firmie. Rozmowa na początku wygląda ok a tak naprawdę obiecanki cacanki...a przychodzi co do czego (to jeszcze i tobie zabiorą). Wieczne narzekanie i trzeba uważać z kim się rozmawia (konfidenci). Trzeba mieć mocne nerwy, żeby wytrzymać z "szefem"

kaska

Słowa kojarzące się z eko-dam stresująca, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słaba. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok

Zostaw opinię o eko-dam - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eko-dam