BETA-POINT

Opinie o BETA-POINT

Robo

Tak źle w tej firmie, to jeszcze nie było. Ciągła rotacja, (usunięte przez administratora) . Atmosfera - szkoda gadać.

Iwona

@Agent 007 co wpływa na Twoją opinię na temat firmy? Chętnie dowiemy się jaka sytuacja skłoniła Cię do zostawienia takiej skrajnej opinii.

Agent 007

Witam nie polecam nikomu a wręcz omijajcie to miejsce ogromnym łukiem jeśli chodzi o produkcję, szefostwo kompletnie nie kompetentne, generalnie dużo mówią, no i na tym się kończy, wyzysk nic więcej!

pola

widze, ze u nich jest teraz Handlowiec ds Klientów Biznesowych poszukiwany, ale nie ma podanych stawek godzinowych, orientujecie się może jak to wygląda?

c2

są dodatkowe premie. Przyjdź, dostaniesz info co i jak.

w1

premie są do wyrobienia, ale plan trzeba zrobić w zakupach też

asia.p

A co w tym dziwnego, że człowiek dostaje umowę o pracę? Za to równie często dostaje wypowiedzenie..

Bolek

Bo sama umowa o pracę to nie wszystko. No chyba ze chcesz pracować z właścicielką który cie nie szanuje i oszukuje. To śmiało. Idź. Bardzo szybko się przekonasz jak tam jest.

Start

Chodzi o to że nie ma żadnych.

Start

Chodzi o to że nie ma żadnych.

ck

Firma jest jak najbardziej OK pod względem umów, płacy. Premie za wyniki są, też kwartalne i półroczne. Jest zdrowa rywalizacja i dobra atmosfera. Są też szkolenia na początku i przez cały czas pracy. Jesne, że potem wymagają. Trzeba znać dobrze produkty.

Kwiat

Standardowy tekst. Akurta w tej firmie przyjaznej atmosfery nie ma. Każdy stamtąd ucieka.

Grzybek

Faktycznie dziwne jest to że ciągle rekrutują na to samo stanowisko. I to przez tyle lat. Z tego co wiem to nie ma tam stałego zespołu.

Grzybek

cc

Na te wpisy od frustratów, co nie mają nic innego do roboty tylko wpisywać bzdury szkoda czasu. Lepiej przyjść i zobaczyć jak pracujemy. Firma dobrze płaci za wyniki. Są premie. Pensje są naprawdę ok. Warto przyjść na handlowca.

Środa

A podpisz się proszę. Bo tego nie napisał nikt z obecnych pracowników!

Niedoszły pracownik

To nie jest normalne, że co chwila są nowe ogłoszenia na te same stanowiska. Taka rotacja świadczy o tym, że z firmą jest coś nie tak. Miałam zaproszenie na rozmowę, ale nie poszłam. Pan który do mnie dzwonił zasugerował, że bardzo często rekrutuje specjalistów (usunięte przez administratora) I wiem, ze nie ma to związku z wyjątkowo szybkim rozwojem.

ll
@Niedoszły pracownik

hej niedoszły pracowniku tutaj nie rekrutuje żaden pan. Poza tym chyba nie masz roboty, że piszesz po nocach a firma jest spoko.

Niedoszły pracownik
@ll

Zaskoczę cię, mam pracę (nie robotę). Bardzo dobrze płatną, ale najważniejsze, że mam uczciwych Właścicieli.

łukasz

ha ha nie wiem czy ludki wiecie, ale z firmy odeszła "wspaniała Pani Kerownik" i chyba nie na swoje życzenie. Od momentu odejścia rozpisuje się na forach. Chyba każdy pamięta jaka była "super"

Zorientowana
@łukasz

Zgadza się. Teraz pracuje w open finance.

Bydg

Pani Beato..czy odpowiadanie samemu na swoje komentarze sprawia pani przyjemnosc? Co fo pracy w panstwa firmie to powiem szczerze zeby osiagnac sukces trzeba szanowac handlowcow i ludzi ktorzy na panstwa pracuja. A tak na marginesie nie znam firmy ktorej wlasciciel obserwowal by posty na go worku..i osobiscie odpisywal. Troche malo yo pasuje do wlasciciela firmy. Zgodzi sie pani ze mna?

Beata Hoffmann-Pohnke, BETA-POINT

Dzień Dobry, mamy system stanowisk pozwalający na rozwój pracowników oraz powiązany z tym system wynagrodzeń i premiowania. Zachęcam Pana do bezpośredniego kontaktu z nami. Na spotkaniu omówimy więcej szczegółów. Proponuję na początek kontakt na praca@betapoint.pl a potem kontakt telefoniczny.

Betapoint

Z checia Pani pomoge udziele rownie rzetelnej odpowiedzi ktora potem i tak Pani usunie.

@Betapoint

Wpisy są sprawdzane przez niezależnego administratora. Wszystkie, które są zgodne z regulaminem Gowork.pl są pozostawiane niezależnie od ich treści.

Wiola
@BETA-POINT

Dziwne, bo często sprawdzałam opinie na temat Pani firmy i muszę stwierdzić, że zniknęła duża część komentarzy negatywnych- zwłaszcza starszych- połowa zeszłego roku. Czemu zostały usunięte? Były tam wypowiedzi byłych pracowników i nie sądzę, żeby łamały regulamin gowork. Teraz zostały takie komentarze które przekłamują obraz który można było nakreślić po tamtych wypowiedziach. Na pewno opłaca Pani konto na portalu więc nie dziwię się, że gowork chce żeby była Pani zadowolona a nie żeby była pisana prawda....

@Wiola

Podlegamy jako firma takim samym zasadom jak pozostali użytkownicy. Proponuję, aby przeczytać regulamin i zwrócić się bezpośrednio do Gowork.pl ze swoimi wątpliwościami i pytaniami. W ten sposób będą Państwo mieli możliwość porównania swojej opinii na temat Gowork.pl ze stanem faktycznym.

Zostaw merytoryczną opinię o BETA-POINT - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w BETA-POINT?

Zobacz opinie na temat firmy BETA-POINT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BETA-POINT?

Kandydaci do pracy w BETA-POINT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BETA-POINT