Top-Seo Dawid Radomski

Opinie o Top-Seo Dawid Radomski

Jolanta L

Tak naprawdę zgodziłam się na usługę ze względu na to że inna firma miała dostęp do mojego profilu Google Moja Firma. Nie chciałam zagłębiać się w temacie odzyskiwania takiego dostępu i zleciłam to firmie. Po 7 dniach dali mi login i hasło do swojej firmy, a dodatkowo fajnie prowadzą profil

SzusZek

Znam ich od lat.... kręcą, ale finalnie jak ich zmobilizujesz masz pewnych klientów. (usunięte przez administratora) Na wycenę mieszkań byłam w Krakowie nigdzie ... teraz mam 3 pozycje ... efekt ? Pierwszy miesiąc 2 klientów co jest sporym wynikiem ...według mnie i mojego konta firmowego. Grosze za reklamę się zwróciły a teraz tylko wymagam od tych studenciakow

@SzusZek

Jak to się stało, że skorzystałeś z oferty tej firmy? Zastanawia mnie, czy polecił Ci ją znajomy, czy może skusiły Cię recenzję przeczytane w internecie.

Matuszak

Narazie ok, są słowni

Klaudia

Rzetelni

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Top-Seo Dawid Radomski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Lora

Ok

Wini

Okej

Kazimierczak

Wreszcie jakieś konkrety - prowadzenie profilu jest. Nie uzyskałem obiecanych 10 fraz, bo jest ich kilka ( 4-5 ) Od 2 tygodni ruszyły Adwords - jesteśmy w stałym kontakcie i mam z tego klientów dlatego pozwoliłem sobie na zamieszczenie opinii. Tak jak poprzednicy - początki nie łatwe, ale mam nadzieję że efektywność reklamy będzie na tym poziomie co teraz to będę zadowolony Dodaje opinie bo dużo podobnych firm do mnie dzwoni i nic z tego zazwyczaj nie ma - nawet śladowego kontaktu

Coleman

Bez fajerwerk, ale jest ok. za takie pieniądze nie żałuje

Alex

Po 1 miesiącu prowadzenia kampanii Adwords jestem zadowolony

Iwona Niedzielska

Wszystko w porządku

mario

SPAMERZY

TURBOreg

Długo, ale efekt jest. Poprawcie kontakt telefoniczny z firmą

@TURBOreg

Miałeś problemy z telefonicznym skontaktowaniem się z firmą Top-Seo? Jeżeli możesz, to sprecyzuj, proszę swój wpis. Chodzi mi o to, czy korzystałeś z ich usług, czy może Twoja wypowiedź dotyczy zupełnie czego innego?

Tomasz

Jestem w szoku, że za taką cenę mam frazy których organicznie inna firma nie wyprowadziła nawet na TOP10. Opłata roczna, chociaż pytałem czy na pewno bo 400 zł za 12 mc tak efektywnej obsługi wydaje się być śmieszna. Umowa bez automatycznych przedłużeń

@Tomasz

Widzę, że oceniłeś jakość usług, które oferuje firma Top-Seo Dawid Radomski. Warunki wydają się atrakcyjne, patrząc z poziomu klienta, dlatego zastanawia mnie, jak w ogóle trafiłeś na usługi oferowane przez opisywaną firmę?

Gabriela

Cieszę się, że wasze opinie o usługach firmy są tak pozytywne. Liczę na to, że wśród użytkowników znajdzie się osoba obecnie zatrudniona w Top-Seo i opowie nam jak wygląda praca z jego perspektywy. Czy atmosfera między pracownikami jest pozytywna?

Pablo Brzeziński

Polecam w 100%. Za niewielkie pieniądze statystyki Naszej wizytówki Google wzrosły 1200%

Mariuszstolarz

Dodają opinie rzadko ale potrafią to robić tak ze ich opinie utrzymują się wysoko na profilach Google. Jak na usługę za śmieszne pieniądze jakimi jest 399 na rok czasu to polecam!

Marekgoluchow

Dla mnie ta firma wykonała super reklamę. 5 słów kluczowych w okolicy mojego miasta to super reklama jak za te pieniądze. (Dziwią mnie komentarz typu ze ktoś nie otrzymał faktury ja otrzymałem ja na maila po paru dniach od zapłaty) Polecam Marek z Gołuchowa

Autoimportzajc

Dla mnie ta firma działa super. Miałem kiedyś sytuacje ze inne firmy proponowały mi usunięcie wizytowki Google i nikt tego nie wykonał a tutaj zrobili mi to wyjątkowo przed dokonaniem opłaty (ponieważ nie wierzyłem ze ktoś jest w stanie to zrobić) Polecam!

Montana PHU

SUPER ! DZIĘKUJE ! :)

Koval

Solidna firma, która za niewielkie pieniadze zrobiła kilka fraz na Toruń. Od miesiąca trafiłam już na kilku klientów dzięki tej reklamie

Zostaw merytoryczną opinię o Top-Seo Dawid Radomski - Poznań

• Jak się pracuje w Top-Seo Dawid Radomski?

Zobacz opinie na temat firmy Top-Seo Dawid Radomski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Top-Seo Dawid Radomski?

Top-Seo Dawid Radomski