Top-Seo Dawid Radomski

Opinie o Top-Seo Dawid Radomski

Czy firma nadal zajmuje się usuwaniem opinii na temat firmy? Ja się zastanawiam od strony pracy znowu, czy nie szukają kogoś z IT kto się na tym zna ale do pracy zdalnej? Znam się na optymalizacji stron internetowych ale nie wiem czy ten pan pracuje w pojedynkę czy może zatrudnia pomocników skoro tyłu już klientów skorzystało z usług ?

marko94 Nowy wpis

Śmiało mogę polecić tą firmę. Najpierw wykasowali mi profil z opiniami a później zrobiłem u nich pozycjonowanie po frazach wizytówki Google. na efekty trzeba poczekać jak ze wszystkim bo to pozycjonowanie od podstaw i pozycja profilu rośnie wraz z mocą wizytówki. podsumowując! POLECAM!

Gabriela

A ile już czekasz, w sensie ile czasu minęło od kiedy kasę wpłaciłaś? Jaki czas w umowie jest na realizację zlecenia?

Nowy wpis

@Gabriela

Profil usuwany jest od 24h do 1 miesiąca w zależności od sytuacji - każdy profil usuwa się inaczej. W zakładce "kontakt" są pełne dane proszę o telefon lub maila biuro@top-seo.com.pl; tel 691 015 342

Nowy wpis

Patryk

Usunięcie profilu google z opiniami super szybko polecam

Hanna
@Patryk

A jak szybko? Możesz dokładnie napisać? Jaki koszt?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Top-Seo Dawid Radomski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Agnieszka

Czyli ta firma zajmuje się usuwaniem opinii na Google na temat firm tak? W jaki sposób jest to w ogóle robione ?

Profil Google Moja Firma był już "usuwany" przez inne agencje - nikomu ta sztuka nie wyszła. Gdybym wcześniej wiedział o waszych usługach zaoszczędziłbym sporo kasy. Problemem były negatywne opinie w ilości 340 - scheda po poprzednim właścicielu restauracji. Usunięcie profilu trwało nieco ponad tydzień. Kwota jaką zapłaciłem 1000 zł netto nie jest wygórowana jak za taką usługę. Dziękuję i oczywiście działamy z nowym profilem i pozycjonowaniem organicznym

marek90

Polecam firmę Top-Seo. Usunęli mi profil Google Moja Firma łącznie ze wszystkimi opiniami i założyli nową wizytówkę, po krótkim czasie skontaktowałem się z przedstawicielką i wykupiłem sobie dodatkowo pozycjonowanie wizytówki która po kilku frazach znacząco poprawiła swoje wyświetlanie. Ceny nie są duże.(usunięte przez administratora).

Grzegorz

Spore możliwości reklamowe, dobry kontakt i przystępne ceny dla początkujących przedsiębiorców z ograniczonym budżetem

Szymon
@Grzegorz

A jaką konkretnie usługę dla ciebie wykonali? Bo nie napisałeś. Wiadomo tylko, że jest niedrogo.

Robciu54

Miałem problem z ciągłym hejtem na wizytówkach mojej firmy w kilku lokalizacjach. Dzięki tej firmie wykasowałem swoje wizytówki łącznie ze wszystkimi opiniami i mam spokój do teraz. Usługę wykonali w ciągu 7-10 dni. Koszt 540zl brutto za usunięcie.

Edgar

Efekty są, utrudniony kontakt lepiej mailować. Wszystko w porządku z 10 telefonów kwartalnych osiągnąłem wzrosty do 30-40 tel patrząc w statystyki google moja firma

Leon32

Firma jak najbardziej wiarygodna, przedstawicielka moze trochę podkoloryzowała ofertę ale za te pieniądze nikt lepszej reklamy mi nigdy nie zrobił. Znaczący wzrost wyświetleń i klientów w mojej branży. Kilka fraz w top3 a nawet 1 miejsce na niektóre. Polecam!

Zuzanna

Ej, to jest firma prowadzona przez tego blogera? Dobrze widzę? Jak się pracuje dla takiej osoby

Tomasz

Oceniam pozytywnie

Irena
@Tomasz

Witaj Tomasz :) Czy wypowiadasz się jako pracownik Top-Seo? Jeśli tak, to może napiszesz co złożyło się na to, że oceniasz firmę pozytywnie? Jakie warunki zatrudnienia są tutaj na plus? Przy okazji napiszesz na jakim stanowisku pracujesz? :)

MAREK34

Początkowo byłem lekko zmieszany współpracą nic się nie działo na wizytówce przez 10 dni. Pomyślałem że kolejna firma która (usunięte przez administratora) klientów ale minął miesiąc i profil rzeczywiście poszedł w górę i to znacząco na kilka fraz osiągnąłem pozycje top3. Polecam tą firme!

Wojciech Łowigus

Ciężki kontakt, najlepiej pisać maila. Po miesiącu ok warto skorzystać z usług

Jacek

O dziwo jestem zadowolony, chciałem uzyskać zwrot bo nie wierzyłem w jakiekolwiek działania w tak niskich kwotach Aktualnie startujemy z pozycjonowaniem www w opłacie co miesięcznej - na ten temat póki co nie mogę się wypowiedzieć, ale obsługa Google Moja Firma + Optymalizacja ADS super

Początkowo koloryzowana reklama wydaje się niemożliwa, ale zaryzykowałem i warto było Profil na skrzynie biegów wskoczył z 20 na 4 pozycję, a niektóre frazy nawet na top3

Nicola

Na początku nie byłam dobrze nastawiona do współpracy i oczekiwałam zwrotu, za namową poczekałam 2 tygodnie i efekty przerosły wszelkie oczekiwania. Dokupiłam już kolejne usługi, warto - na początku nie wierzyłam że w tych kwotach można stworzyć coś dzięki czemu moja firma pozyska więcej klientów

Karol

Czy sprawdzaja w firmie znajomość branży podczas rozmowy?

Paweł Kostrzyński Tech-Num

Polecam i podpisuje się pod rekomendacją dla tych ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Top-Seo Dawid Radomski - Poznań

• Jak się pracuje w Top-Seo Dawid Radomski?

Zobacz opinie na temat firmy Top-Seo Dawid Radomski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Top-Seo Dawid Radomski?

Top-Seo Dawid Radomski