Top-Seo Dawid Radomski

4.8 Dodaj merytoryczną opinię

Kariera/Praca

POTRAFIMY DOCENIĆ TWOJĄ PRACĘ, A W ZAMIAN ZA NIĄ DAJEMY CI:

a) STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA

Damy Ci poczucie bezpieczństwa, ponieważ kierujemy się przejrzystymi zasadami.

b) MOŻLIWOŚĆ AWANSU I ROZWOJU

Cieszy nas każdy Twój sukces , chcemy abys się rozwijał i awansował

c) DOBRĄ ATMOSFERE PRACY

Darzymy się wzajemnym zaufaniem. Jesteśmy otwarci i tolerancyjni. Wspólnie dążymy do zeralizowania naszych celów.

d) DOSTĘP DO SZKOLEŃ

Dołączając do nas będziesz mógł uczyc się od najlepszych. Zapewniamy cykliczne szkolenia, starając się cały czas doskonalić Twoje umiejętności

OBECNIE POSZUKUJEMY: DORADCY KLIENTA BIZNESOWEGO

OBOWIĄZKI

  • doradztwo w zakresie świadczonych usług
  • przedłużanie umów i poszerzanie współpracy z Klientami
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • czynny udział w procesie wznawiania umów wygaszonych
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

OCZEKIWANIA

  • praktycznej umiejętności prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych
  • zdolności kreatywnego rozwiązywania problemów
  • motywacji i zdolności do szybkiego przyswajania wiedzy
  • inteligencji oraz zdolności analitycznego myślenia

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie, prowizję sprzedażowę
  • pracę w wymiarze pełnego etatu w biurze firmy w Poznaniu
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop) t
  • ambitny i zaangażowany zespół profesjonalistów
  • świetną atmosferę

Wyślij swoje CV: biuro@top-seo.com.pl