Top-Seo Dawid Radomski

Opinie o Top-Seo Dawid Radomski

PAWKA1977

Trochę trzeba poczekać na efekty ale za tą cenę i za taki efekt na prawdę warto. Polecam!

Paulina

Początkowo miałam obawy, jednak reklama super

Chmielewski

Moja współpraca zaczęła się od usunięcie konta z negatywnymi komentarzami po poprzednim właścicielu firmy jaką przejąłem. Radziłem się swojego informatyka, który odradzał zakupienie od nich usługi argumentując sprawę niską ceną i brakiem jakiejkolwiek gwarancji. Kwota była nieduża, a do tego usunęli profil jakiego wcześniej nie potrafił usunąć mój informatyk więc się zdecydowałem na usługę. zapłaciłem 500 zł netto na 3 miesiące w pakiecie premium i na pewno będę go przedłużał. Przydomowe oczyszczalnie ścieków widnieją na 1 miejscach i to w kilku miejscowościach.

konrad22

Moja współpraca przebiegła pomyślnie z tą firmą frazy wyświetlają się w czołówce. Trzeba było trochę poczekać ale zdecydowanie warto. Polecam!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Top-Seo Dawid Radomski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Początkowo byłem ostrożny, ale po kilku rozmowach i przejęciu profilu przez informatyka zmieniłem zdanie. Super usługa, tylko zastanawia mnie dlaczego tak tania

Pompa44

Super firma moim zdaniem, początkowo trochę nie wierzyłem w usługę ale po 3 tygodniach miałem już kilka fraz w top3 frazy najczęściej wyszukiwane przez klientów wskakują trochę później ale za te pieniądze na prawde warto! Polecam.

Firma prowadzi werbowanie firm telefonicznie udając że wcześniej było ustalone jakieś pozycjonowanie w google na jednej z 3 pozycji, które teraz po prostu sfinalizujemy wysyłając na kolejny dzień roboczy umowę. Gdy powiedziałem że nie pamiętam żadnych ustaleń i postępowałem nie zgodnie z planem rozmowy Pani która do mnie dzwoniła (pokazałem świadomość w tym co za kit wciskają) telefon się urwał i nie mogłem się dodzwonić. Bardzo zła praktyka na pozyskiwanie klientów na swoje usługi. Każdy rodzaj oszustwa będzie przez mnie negatywnie oceniany,

Karlo

Ciężki kontakt z firmą wynagrodzony wykonaniem usługi, ale lepiej kontaktować się mailem.

marcin9292

Skorzystałem z usług tej firmy przez telefon początkowo gdy otrzymałem dokumenty myślałem że to jakaś kolejna ściema ale po około 3/4 tygodniach wizytówka rzeczywiście wyświetla się na kilka fraz kluczowych gdzie kiedyś wyświetlała się tylko po nazwie działalności. Za te pieniądze super efekt, mają też pakiety rozszerzające obszar które też fajnie się spisują. Polecam!

Marwel

Usuwali profil 1,5 miesiąca już myślałem że się nie uda ... udało się dzięki

Aleksander

Jestem zadowolony z prowadzenia 2 profili mojej firmy, polecam

Filip35

Usuwali mi wizytówkę w Google trwało to dość długo bo ponad 2 miesiące maja jakieś problemy z mapami Google. Finalny efekt super bo pozbyłem się hejtu. Polecam

Kondrad25

Wykupiłem usługę 2 miesiące temu początkowo się zdenerwowałem ze jakieś (usunięte przez administratora) bo przedstawicielka mówiła ze będzie gotowa usługa za około tydzień czasu. Usługa była gotowa w trochę ponad miesiac i działa super. Polecam

Wiki

ok polecam

Karolkiewicz

Jestem zadowolony, ale początki nie były łatwe. Miałem problem z kontaktem, teraz po niespełna miesiącu mam już pierwsze efekty i wszystko idzie w dobrym kierunku. Posiłkujemy się Adwords i na tą chwilę za niewielkie pieniądze trafiają do mnie klienci z tejże reklamy

miki

Nie polecam, do czasu aż zapłaciłem były obietnice itp. Wszystko miało wyglądać super. Po wpłaceniu pieniędzy kontakt się urywa, moja firma nie była wypozycjonowana, nie otrzymałem żadnego komentarza itp. jednym słowem lepiej przepić pieniądze to masz więcej z tego niż zapłacić tej firmie.

Amelia Łazowska

Efekty nie spektakularne ale odczuwalna poprawa w odzewie klientów

Kamil

Ok

Irena

Słaby kontakt,ale dodzwoniłam się i mają okrojony skład przez covid-19 ale na maila odpisują szybko

Krzysztof S. - Błotnica

COVID-19 utrudnia działania, ale korzystam z Ads - proszę o kontakt po maju w celu uruchomienia kolejnego pakietu na mobilną wulkanizację

Zostaw merytoryczną opinię o Top-Seo Dawid Radomski - Poznań

• Jak się pracuje w Top-Seo Dawid Radomski?

Zobacz opinie na temat firmy Top-Seo Dawid Radomski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Top-Seo Dawid Radomski?

Top-Seo Dawid Radomski