Top-Seo Dawid Radomski

Opinie o Top-Seo Dawid Radomski

Cortez

Proszę o kontakt w sprawie kolejnej usługi -

Bartosz K

Ok

Mikołajewicz

Dziękuje za pomoc w sprawie usunięcie konta Google razem z opiniami !

Mikołajewicz

Dziękuje za pomoc w sprawie usunięcie konta Google razem z opiniami

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Top-Seo Dawid Radomski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Ościłowski

Polecam Serdecznie

Dorian

Nie jest tak kolorowo jak obiecali, ale za ta cenę warto bo mam już kilku klientów z formularza reklamy jaką stworzyli

Klarens

Okej, Umowa niezobowiązująca efekty w porządku

Roman

Elegancko szybko załatwiony temat usunięcia profilu google, który uprzykrzał mi życie firmowe od ponad 3 lat

Jaskulska

Polecam chociaż początkowo wydawało mi się że niczego nie zrobią w tak niskiej kwocie. Można rozszerzać usługi, ja korzystam u nich też z pozycjonowania organicznego + adwords w opłacie co miesięcznej i jest znakomity efekt

Fabian

Po telefonie do firmy dostałem informacje o podjętych pracach. Pierwsze efekty uzyskałem po 2 tygodniach. Statystyki profilu wzrosły o 360% i idziemy w dobrym kierunku. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolony

Mokro Bet

Kolejne miasta z ukrytymi adresami i frazami, które są na top3

Klaudia

Jedna z nielicznych firm, która za tak niskie kwoty tworzy reklamy które przynoszą klientów. Do wglądu statystyki reklam i faktycznie ruch większy

Okna radomsko

Wyjątkowo dla mnie usunęli profil przed zapłata, tyle razy się nacięłam ze nie było innej drogi. Wykonali usługę i zapłaciłam już fakturę. Dodam tylko ze wcześniej zapłaciłam już nie jednej firmie i nikt nie potrafił sobie z tym poradzić

Opik

Polecam

Ely

Jestem zadowolona, Zdrowych spokojnych świat, szczęśliwego Nowego Roku !????????

Skipas

Podzielam zdanie na temat kontaktu z firmą. Telefoniczny kontakt nie jest najlepszy, ale da się dodzwonić. Napisałem do nich maila - tu działają znakomicie. Oddzwonili na drugi dzień i dostałem maila ze statystykami postępów reklamy

ok

Sandi

Jestem zadowolona :)

Iga

Słabo , że nic nie piszecie o pracy. Jakie warunki są w firmie.

Kamil Piekło

spoko, faktycznie potrafią usunąć profil google

Zostaw merytoryczną opinię o Top-Seo Dawid Radomski - Poznań

• Jak się pracuje w Top-Seo Dawid Radomski?

Zobacz opinie na temat firmy Top-Seo Dawid Radomski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Top-Seo Dawid Radomski?

Top-Seo Dawid Radomski