Opinie o All-works w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy All-works. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie All-works o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All-works w Opole

Mariola

Hej, czy ktoś jedzie w sobotę z Wrocławia do Oss?

ami

Witam kto w piatek do oss jedzie?

Reds

Jestem obecnie w Oss, standard mieszkan niski, praca ciezka ale do ogarniecia, pralki sa platne 3 euro a suszarka 2 euro. Co do wyplat aktualnie oscyluja w granichach 217 euro (na kurach). Duzo w tej firmie zalezy od szczescia, od tego gdzie Cie przydziela. Co do Wasenaru i Bena to osobiscie to nie znam typa, z opowiadan osob ktore byly tam wiem tylko tyle ze nie chcialbym z nim wspolpracowac gdyz zle by to sie skonczylo. Jesli jestes silny psychicznie przyjezdzaj jesli latwo sie poddajesz nie polecam.

BART

WITAM !!! TEZ MAM WYJECHAC W PIATEK LUB W SOBOTE I JESTEM CIEKAWY JAK JEST Z TYMI STANDARTAMI NA DOMKACH W OSS ? JESLI CHODZI O PRACE TO WIADOMO TRZEBA ZAPIER.... ALE BEZ PRZESADY. CZY KTOS MOZE NAPISAC JAK JEST AKTUALNIE Z DOMKAMI,PRACA ? A W WASSENARR TEN BEN TO NAPRAWDE TAKI WREDNY TYP ? PODOBNOI ZA PRALKKI TRZEBA PLACIC 6 EURO ?!!!! JESLI MOZE KTOS COS NAPISAC NA TEN TEMAT TO PROSZE I DZIEKI ZA INFO !

Pracownik Fizyczny

brak słów

jak dlugo czekac na wakacyjne i urlopowe po zakonczeniu umowy

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
hanka

hej sylwia, nie ma sie czego bac. Ja pracuje i jest ok . Ja wzielam spiwor, ale koc tez jest ok. Temperatura na hali jest zalezna od dzialo, ale da sie wytrzymac.Ja mam polar pod kombinezonem i jest ok

@hanka

Dzięki za pocieszenie miło przeczytać pozytywny komentarz

niko

Mógł by ktoś napisać jak tam jest z ta temperatura na hali ?

Sylwia

mam pytanie lepiej wziąć kołdrę czy koc ? bo niewiem jak z ogrzewaniem na tych bungalach , i stres mnie zżera że szok boje się że nie dam rady

Jad
@Sylwia

Sylwia nie martw się ja też się boje, ale co tam damy rady :D

@Jad

Masz racje Damy rade będzie dobrze

wojciech

Witam, nigdy nie pracowałem na takich zakładach, jeśli ktoś może opisać na jaką pracę/stanowisko Facet można trafić na zakładzie, wielkie dzięki za odpowiedzi.

hanka

ja pracuje na oss i domki sa okey. Luksusow nie ma , ale nie jest zle . Ja jestem zadowolona

@hanka

jak ogrzewanie jest to jest gitara

Sylwia

JA jadę też do Oss w sobotę i fajnie by było się poznać bo jadę sama

Ja jade ale w piatek

Sylwia

kto jedzie w sobotę na kurczaki ?

BEATA
@Sylwia

Jakis czas temu wrocilam,z OSS praca jest do ogarnircia.warunki mieszkalne spartanskie ,pieniazki na czas .

@BEATA

czyli warunki mieszkalne aż tak złe ? a wracasz z powrotem ?

Jad

Witam kto jedzie w piątek do Oss?

niko

Cześć. Dostalam propozycje wyjazdu teraz w weekend ,ale po przeczytaniu opinii mam male wątpliwości . Mogły ktoś napisać jak jest z praca w oss ? Jak tam jest z temperatura , to jest chłodnia ?

Żaba

ja tez do oss, ale jade w sobote

@Żaba

a zadzwonie do nich i się zapytam czy w sobote też mogę jechać, nawet lepiej by było :)

@mika

masz rację, zapytaj to pojedziemy razem :) będzie fajnie

@Żaba

Hej, powiedz mi jak tam siostrze podoba się? Da rady wyrobić?

@jad

siostra jest zadowolona, dlatego właśnie mnie ściąga. Też czytałyśmy opinie przed wyjazdem , ale siostra ,,zaryzykowała'' i pojechała i co najwazniejsze nie załuje. Rok temu pracował tu jej kolega wiec tez wiedziala troche o firmie.

@Żaba

To super a powiedz ile euro trzeba miec na poczatek, mowili mi ze ok 50 euro ale to moj pierwszy wyjazd i nie wiem czy nie za malo? :)

@jad

z tego co mi mowila siostra to trzeba jedynie na jedzenie jakies zabrac bo oplaty sciagaja z wyplaty, wiec tylko tak zebys mogla sobie cos do jedzonka kupic

@żaba

No wlasnie a nie wiesz ile tak mniej wiecej stracila przez te 2 tyg, bo ja nie wiem ile tam co kosztuje heeh V

Arek&dominika
@Żaba

siemka my jedziemy w piątek kolo 13godziny, fajnie by było zlapac kontakt z kims będzie raźniej. kto jedzie w piątek?

ami
@Arek&dominika

Witaj, ja jade w piatek, nareszcie sie ktos odezwal, myslalam ze sama pojade hehe

żaba

cześć, ja jadę w ten wekend od nich, moja siostra pojechała tam tydzień temu

to super, ja też jadę

@mika

razem razniej :) a jedziesz tez w sobote?

@żaba

nie w piątek jadę do oss, praca w rosmalen a Ty?

mika

witam kto jedzie teraz w weekend od nich?

marta

czesc, byłam w wassenarze przez pół roku. Praca przy kurczakach, na początku trzeba sie przyzwyczaic ale jest ok. Wypłaty zawsze byly na czas. Na domkach mieszkało po 6 osób maksymalnie,ogólnie warunki dobre, praca tez niczego sobie :) teraz planuje wyjazd do drugiej miejscowosci. Nie ma się czego bać bo te negatywne komentarze nie mają potwierdzenia z tym co jest tam na miejscu.

majka

Hej wam, nie jade jednak teraz

gwiazdka

cześć, wróciłam od nich w zeszłym tygodniu, jak chcecie info ,piszcie na xyz343@interia.pl

Piotrek

Majka niewiem emial moj to piotrek.krol27@interia.pl napisz swoj numer tel , gg czy fb zadzwonie pogadamy o jutrzejszym wyjezdzie

Zostaw merytoryczną opinię o All-works - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy All-works?

Kandydaci do pracy w All-works napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

All-works