Opinie o RAPTOR Media sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Tychy

Działalność firmy zakończona.

Firma ;-)

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RAPTOR Media sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Tychy

witold

jeżeli chodzi o krytykę to prawda [usunięte przez moderatora] osuwa wszystkie komentarze na YT i dodaje własnoręcznie napisane przez niego , a pisze je w taki sposób ze niby to ktoś inny to pisze i jak to zachwala jego ciężką pracę jego trud żenada

ludzie! piszcie,piszcie, dużo piszcie byle by to nie odbiegało od prawdy

Robert

Raptor Media już praktycznie nie istnieje. Wszyscy pracownicy odeszli (a było ich aż dwóch) [usunięte przez moderatora] został sam,ze swoim aparatem i głową pełną wizji. [usunięte przez moderatora] zapewne powróci z jakimś fantastycznym pomysłem,wszyscy czekają.

marian

[usunięte przez moderatora] to z tym ITI prawda A oglądałem taki program na TVn turbo "nie ma lipy" ten pomysł z lipom to ty im sprzedałeś . [usunięte przez moderatora] twój program nie ma lipy to wielka lipa

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RAPTOR Media sp. z o.o. (Firma zamknięta), to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Menadżer Kategorii
Ruch S.A
Luke

Mi wystarczyly jego umowy widmo o wspolprace, wykladanie swojej kasy na np. benzyne i oczekiwanie ze jak firma zacznie zarabiac to nam to zwroci :D profesjonalna firma, tez mi zart \"Jak się jest bumelantem nie potrafiącym rozliczyć z własnej pracy, a swoją pracę traktuje jak dobrą zabawę, to zapewne każdy nie będzie zadowolony. \" dobra zabawe tylko do garnka tez cos trzeba wlozyc ;-)

Jan

Dałem im się sfilmować przy mlekomacie :(

bleeeee

Dwa ostatnie posty pisane przez Strzelca albo pod jego dyktando .. widać po samej nawet godzinie i dacie.. żałosne i smutne.Strzelec się kończy .. jeśli w ogóle się kiedyś zaczął. A przewodnik ? jaki przewodnik, jakiś żart .. ktoś w ogóle o tym słyszał ? Nie wiem jak przedmówca, ale ja wole pracować w stabilnej korporacji i za pieniądze niż robić coś \"czego inni wcześniej nie wymyślili\" .. w tym akurat przypadku nie ma to kompletnie żadnej przyszłości ! Gdyby miało coś by się kręciło w tej firmie..to jakaś firma kogucik haha !

RAPTOR

\"komornik\" i inni cóż tak czepiacie się tego [usunięte przez administratora] ? Chyba z firmą RAPTOR Media macie jakieś rozliczenia, a nie z nim, ta firma to sp. z o.o., a[usunięte przez administratora] , to prezes zarządu, czyli jej reprezentant. Więc jeśli macie do kolesia jakieś prywatne sprawy, to po co je piszecie w wątku firmy? Dziwne jest, to że eskalacja nienawiści dziwnym trafem nastąpiła po wydaniu przez RAPTOR Media, Przewodnika Bambucz.pl. Czyżby przemawiała przez Was zwykła zazdrość i nie umiecie sobie z tym poradzić? Na całe szczęście, to Was zżera nienawiść i to Wy pielęgnujecie w sobie złość na coś z czym nie umie sobie dać rady. Tymi komentarzami potwierdzacie tylko, to, że wspomniany [usunięte przez administratora] i RAPTOR Media sp. z o.o. robią coś, czego Wy nawet nie umielibyście sobie wyobrazić... ewidentnie widać, że Was to boli ;-)

Pogromca Hello Kitty

Sam się posadź w więzieniu "Hello Kitty", pracowałeś w tej firmie? Ktoś Cię tam oszukał, wykorzystał (może jeszcze seksualnie?)? Masz problem zgłoś go na policję albo idź z tym do sądu pracy skoro masz niezbite dowody. Jak piszesz dla samego pisania, bo nie masz gdzie wyładować swoich frustracji, to idź pobaw się piłeczką z dziećmi na dworze, bo do kategorii przedszkolaków pasujesz idealnie!

hello kitty

i świetnie, że zaczyna być głośno o Szymonie! Mnie tylko dziwi, że on jeszcze nie siedzi w więzieniu i ma czelność pokazywać się na mieście. Mnie nie pozostaje nic innego jak zgodzić się z pozostałymi! Szymon Strzelec i jego współkolega Jacek to marzyciele, którzy mają ambicje większe niż bohaterowie kreskówek! Zwodzą, próbują wykrętów, przekłądają spotkania, jeśli chodzi o kasę! O ile nie wykorzystają Cię do pracy za darmo! Nic, tylko uciekać od nich, bo to bardzo zła kategoria ludzi!

piter

Jak można porównywać się do największych firm świata??? Co za debil ... Firma jest w trakcie rozwoju? Co za żart !!! Od kiedy ona się niby rozwija .. od dwóch, trzech lat ? hahahah Panie Szymon .. choć nie zasługujesz nawet na "Pan" , więc [usunięte przez administratora] Szymon, jesteś zwykłym oszustem , naciągaczem, cwaniakiem , nieudacznikiem , któremu nic nie wychodzi.. wielka firma.. a ta denna stronka Bambucz od wielu miesięcy nie działa... :) Żal mi tylko ludzi, którzy z Tobą pracowali .. i nie chodzi już nawet o kasę , ale mają nieźle spieprzoną opinię przez Ciebie .. no chyba , że się nie przyznają do takiego gówna jakim jest wielka firma Raptor Media czy sam ty .. ja bym się tam nie przyznawał bo i po co :)

Zeus11

Podobno to oni po cichu mają przejąć ITI.

F.K.

LIPA 1/5

Szymon

Miałem w zasadzie nic nie pisać, ale co mi tam... Zawsze znajdzie się grupa cwaniaków, którym coś nie pasuje, którzy będą krytykować dla zasady. Nikt nie jest w stanie dogodzić każdemu, gdyby Bill Gates lub Steve Jobs przejmowali się wszystkimi krytycznymi opiniami, to nic nigdy by nie zrobili. Najzabawniejsze w tym wszystkim jest, to że dzięki temu, iż tutaj można wszystko pisać jako ANONIM, to każda z opinii może być napisana przez jedną i tą samą osobę. Miej jaja i podpisz się prawdziwym imieniem i nazwiskiem oraz podaj konkretny przykład czym Ci zaszkodziła firma lub ja sam osobiście, jak nie to zamilknij na wieki, bo takie komentarze są żenujące i tylko pokazują Twoja słabość i zazdrość...

miałem okazję poznać(usunięte przez administratora) osobiście i bardzo źle na tym wyszłem omijajcie faceta i jego interesy z daleka

Tombo12

Panicznie boją się krytyki,kasuja wszystkie negatywne komenty na (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) jest bardziej medialny i ma większą charyzme od tego gościa z filmów.

Mac

Możecie mnie piętnować jako drania, bylebym pozostał bogaty. (usunięte przez administratora)

mr.t

Błagamy,oszczędź nam tego,nie kręć więcej patroli !!! ... [usunięte przez administratora] ,mądra decyzja.

Karol

Ta firma to jakaś pomyłka. Ostatnio prowadzili nabór pracowników, lecz już po rozmowie wstępnej, wnioski na temat struktury oraz działalności firmy nasuwają się same- chodzi po prostu o PRZEKRĘT. Omijać oszustów bardzo szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!!!

Mail

Omijać z daleka.

RAPTOR Media sp. z o.o. (Firma zamknięta)

RAPTOR Media sp. z o.o. (Firma zamknięta)