Supo-Cerber

Kraków

Opinie o Supo-Cerber

bobi

potwierdzam opinie, Jak dla mnie najgorsza firma w jakiej pracowałem - na szczęście szybko przestałem :) - nie polecam jej

Pracuś

Bardzo kiepska firma o wmiarę dobrym wizerunku na zewnątrz. Wiedza o instalacjach gaśniczych mizerna, a ich projekty polegają na kopiowaniu innych starych i dostosowaniu ich do danego tematu. W projektach powołują się na normy ( amerykańskie, niemieckie) jednak w rzeczywistości nie spełniają one tych standardów!! Przestrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy i zatrudnianiem się w niej!!!

Zostaw opinię o Supo-Cerber - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Supo-Cerber