Opinie o Lagare Łukasz Wasylkowicz w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lagare Łukasz Wasylkowicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lagare Łukasz Wasylkowicz o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lagare Łukasz Wasylkowicz w Szczecin

hostessa Nowy wpis

długo czyli ile? bo ja dostałam pieniądze od razu po akcji. pracowałam pt i sobote a przelew był we wtorek.

hostessa Nowy wpis
@hostessa

Ja od soboty czekam do tej pory. Mówił, że przeleje w sobotę, później że ma limit i nie może, następnie dziś rano (poniedzialek) pisze, że dostanę ok. południa przelew i do tej pory pieniędzy na koncie nie widziałam oraz nie mam z Panem Łukaszem kontaktu.

Hostessa Nowy wpis
@hostessa

Przecież to dopiero 3 dni, w innych formach na przelew czeka się około miesiąca od akcji. Ja też dostałam we wtorek właśnie.

Czy Lagare Łukasz Wasylkowicz organizuje staże dla studentów?

Hostessa

Dużo akcji promocyjnych na terenie całego Szczecina, duży wybór lokalizacji do pracy. Łatwe i przyjemne akcje, szybkie płatności.

Wiktoria
@Hostessa

A dużo się dostaje za jeden event? Czy może jest jakaś stawka za godzine?

@Wiktoria

Z tego co mi było mówione to stawki są każdorazowo zależne od tego jaka to jest akcja, na czym polega praca. Ja miałam za pracę przy degustacji 18 zł za godz a za pracę na evencie przy dmuchanym zamku i wpuszczaniu dzieci - 22 zł/godz.

@Hostessa

I jakie najczęściej się trafiają? Którą z akcji tak szczerze w swojej karierze najlepiej oceniasz? ;)

@Marta

akcje degustacji kawy w Media Marktach, prace w Smykach, akcje z robieniem balonów w McDonalds i ostatnio degustacje czekoladek

Hostessa Majaland

Pracowałam na początku czerwca za sprawą tej agencji. Serdecznie nie polecam, pieniędzy do dziś nie dostałam i nie mam z Łukaszem kontaktu. Człowiek zdecydowanie niegodny zaufania

Hostessa Majaland
@Hostessa Majaland

Pracowałam na tej samej akcji razem z 6 koleżankami. Pieniądze za akcje i za dojazdy dostałyśmy tydzień po akcji, chociaż zgodnie z umową powinny być do końca lipca. Czy Ty również zgodnie z umową nie masz wypłaty do końca lipca?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Lagare Łukasz Wasylkowicz? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zleceniodawca

Pan Łukasz potrafi zorganizować trudne i skomplikowane akcje, których inni podwykonawcy nie chcieli się podjąć. Bardzo zaangażowany w temat, szybie wyliczenie kosztów i sprawna logistyka. Polecam, zwłaszcza przy dużych i wymagających projektach. Plus za busy, busy chłodnie, magazyny.

kontrahent

Zdecydowanie nie polecam Łukasza. Człowiek nieuczciwy, nie rozlicza się z podwykonawcami w ogóle albo po wielkich unikach. Omijać z daleka jak nie chcecie mieć problemów

Anita

Polecam firmę. Ciekawe i dobrze płatne akcje, duża elastyczność i wyrozumiałość. Pan Łukasz jest bardzo sympatyczny i pomocny, z cierpliwością wyjaśnia na czym polega każdorazowa akcja i praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Lagare Łukasz Wasylkowicz - Szczecin

• Jak się pracuje w Lagare Łukasz Wasylkowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Lagare Łukasz Wasylkowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lagare Łukasz Wasylkowicz?

Lagare Łukasz Wasylkowicz
  • Szeroka 61F lok. 1