Opinie o GEULINCX POLAND SP. Z O.O. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GEULINCX POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GEULINCX POLAND SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEULINCX POLAND SP. Z O.O. w Szczecin

Normalny człowiek

Nie polecam pracy na Magazynie ! Tragedia jedna osoba manipuluję wszystkimi i do tego po odejściu pracownika są obgadywani codziennie . Wymyślone historie w szczególności J...... która po znajomości tam pracuje i robi wszystko żeby człowiek źle się tam zaklimatyzowal. Oczernianie w każdy dzień. Ileż można???

Kropka
@Normalny człowiek

Znam osobiście Panią J… i nie zgodzę się z twoja opinią widocznie nie potrafisz pracować z ludźmi i jest to twój duży problem powinnaś popracować nad sobą bo zazdrość Cię zżera Pani J… jest bardzo sumiennym i odpowiedzialnym pracownikiem , który zawsze wykonuje swoje zadania z najwyższą starannością i skrupulatnością. Pani J… bardzo dobrze radzi sobie w pracy zespołowej i potrafi znaleźć wspólny język z innymi pracownikami. Jest to osoba bardzo komunikatywna i otwarta na sugestie oraz krytykę, co przyczynia się do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych.Świetnie radzi sobie w sytuacjach stresowych oraz potrafi szybko i skutecznie rozwiązywać problemy.

Czy po ostatnim wątku można przypuszczać, że do teraz warunki pracy na magazynie są ok? opowiedzcie o nich, bo jest teraz dostępna oferta, zastanawiam się ile można w praktyce zarobić zwłaszcza, że nie ma pracy w weekendy czy też święta. Nadgodziny chociaż zrobisz?

Normalny człowiek Nowy wpis

Misa Nowy wpis
@Normalny człowiek

Żenada jeśli tak piszesz 1,5 roku na magazynie znam tą osobę czyli J która Twoim zdaniem pracuje po znajomości. Ta osoba jest kompetentna, miła uczynna a co najważniejsze pracowała i uczciwa. Zawsze pomocna gdy trzeba. Widocznie nie byłeś, ,,Normalny człowiek'' osoba godna zaufania i dobrym pracownikiem i nie przedłużyli z Tobą umowy i teraz próbujesz zszargać opinie osobie, która na to nie zasługuje. Ja od pierwszego dnia czułam się dobrze i zostałam przyjęta miło i sympatycznie zawsze mogłam prosić o pomoc osobę z J

Kropka Nowy wpis
@Normalny człowiek

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w GEULINCX POLAND SP. Z O.O.?

Jonasz

Kwestia wynagrodzenia- podstawa, 6k brutto jest osiągalne?jak duże są tereny, ilość wizyt, atmosfera?realne plany?Jak wyglada flota, czy swobodnie można użytkować prywatnie? Dzięki.

@Jonasz

Też z chęcią dowiem się czegoś o pracy w GEULINCX. A jakie konkretnie stanowisko Cię interesuje? Bo tego nie powiedziałeś, a stawki na pewno się różnią na każdym stanowisku.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie GEULINCX POLAND SP. Z O.O. na stanowisko Przedstawiciel medyczny - weterynaria? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
jacenty

Dla mnie to co piszecie to jakaś wielka lipa. Na pewno was wywali bo byliście słabi na maksa :)) Znam jednego gościa z tej firmy co zarabia ponad 6 koła miesięcznie jako PH i pracuje już tam kupę lat.

Zenada
@jacenty

6k miesiecznie no rzeczywiscie... oplacisz kredyt, rachunki, przedszkole i jedzenie..i tyle , fajna kasa dla 19 latka co mieszka z rodzicami.

Jakie narzędzia pracy zapewnia GEULINCX POLAND SP. Z O.O.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Artur

Cześć, Zależy, na jakim stanowisku. Jeżeli chodzi o Przedstawiciela, to oczywiście samochód służbowy + telefon.

Jarosław
@Artur

To jak w każdej firmie. Jakimi samochodami jeździcie? Można używać też do celów prywatnych, czy szef rozlicza z kilometrówki?

@Jarosław

Samochody we flocie dla PH głównie Skody i VW (max do 4 lat, Fabie, Octavie, Golfy. Regionalni kiero mają Passaty). Kilometrówka jest, zgodnie z przepisami. Ale po zatankowaniu i w porozumienie z przełożonym można wykonać nawet dłuższe wyjazdy dla siebie (byle nie za często...). Zrobienie zakupów czy odebranie dziecka po drodze wracając z rejonu nie jest problemem. Obecnie są wystawione ogłoszenia dot. PH w Warszawie.

Zenada
@Artur

Jak fabia i kilometrowka to biedna firma w dwoch slowach.

Czy GEULINCX POLAND SP. Z O.O. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Artur

Zależy, na jakim stanowisku. Biura i magazyn mają ustalone godziny. Przedstawiciele w terenie często muszą się dostosować do potrzeb klienta.

Ph Krakow

Pracowałem tu kilka lat temu. Przenosiłem się do Poznania - dlatego musiałem odejść. Wakatu w Poznaniu niestety nie było. Muszę powiedzieć że choć pracowałem około roku to bardzo dobrze wspominam ten okres. Właściciele i koledzy z pracy naprawdę spoko. Szkoda mi było to zostawiać ale nie miałem wyjścia. Wiem ze do tej pory pracuje jeszcze stara ekipa. Nie trafiłem już później na żaden inny podmiot w którym byłbym tak zadowolony jak wtedy. To uczciwa ekipa i można było zawsze liczyć na ich pomoc.

@kania

Świetna firma, większość przedstawicieli pracuje już po kilka lub kilkanaście lat. Cały czas zatrudniani są kolejni pracownicy. Flota nowa, zero problemów. Wynagrodzenia wysokie, plany osiągalne. Wszystkie negatywne komentarze pisane są przez gościa który został wyrzucony za prowadzenie drugiej działalności na boku. Pojawia się na gowork raz na jakiś czas i pisze ciągle to samo. Szkoda słów i żal człowieka.

PH

Zapomniałeś dodać, że cię wyrzucili dyscyplinarnie :))

Em.

Też potwierdzam, oszust. Długo nie popracował, bo takich tu nie tolerujemy. Firma fajna, jest stała ekipa, ciekawy system motywacyjny i jak ktoś jest uczciwy i ambitny to będzie zadowolony.

z tego co piszesz nic nie zmieniło od wielu lat: nierealne plany sprzedażowe nie wspominając o premii, duża rotacja szczególnie Warszawa i Wrocław(ciekawe z czego to wynika), niskie zarobki w porównaniu z konkurencją. Firma generuje zyski opierając się na tym systemie wiec dlaczego miała by cokolwiek zmieniać ?, poza tym zawsze znajdzie się jakaś zdesperowana osoba(szczególnie w dobie pandemii), który weźnie tą prace z pocałowaniem ręki nawet ze świadomością że tylko na rok lub dwa zanim ja wymienią.

@kaktus
@Anonim

Ale żenada. Gościu od 2 lat używając różnych nicków podszywa się pod pracowników i pisze takie bzdury. Żal mu (usunięte przez administratora)ściska, że go złapali na kradzieży. Ale cóż gdzieś tą żółć trzeba wylać a gowork jmu w tym pomaga.

Stefan

@Wolny Zawsze można zmienić firmę skoro jest tak źle. Tylko dziwnie ta opinia wypada przy dobrej ocenie firmy przez wielu pracowników!

Wolny
@Stefan

Widzę że gadka się nie zmieniła od dawna, ten sam tekst... niby pracownicy zadowoleni, śmiechu warte HA, HA, Ha... Tylko którzy, na pewno dwóch, oni to taaaaak.... A co do zmiany, to masz racje.

Wiki

Pewnie firma jest nieduża i nie ma rotacji? Szukając pracy zagląda się na forum z branży.

Pati farmacja

Witam, Czy ktos wie jsk przebiega rekrutacjna stanowisko przedstawiciela? Chetnie dowiem sie szczegółów pracy, jacy klienci, tereny, ilosci wizyt, zadania do wykonania oraz rodzaj i czestotliwosc raportowania. Dzieki

Norbert

Tak jakoś cicho zrobiło się na forum? Czy dobrze się pracuje i dlatego?

Edyta

@gość w obecnej chwili trwa właśnie rekrutacja na to stanowisko - najlepiej jest po prostu wziąć udział w rekrutacji i sprawdzić, jakie dokładniej warunki zostaną zaproponowane Tobie.

gość

Witam. Ktoś może posiada aktualne informacje dotyczące pracy w tej firmie ? :) Bardzo mi zależy na zmianie pracy, pomimo niskich zarobków oferta wydaje się w miarę atrakcyjna, jesli bierze się pod uwagę obiecywane premie oczywiście. :) a z tego co widzę, był kiedyś z tym problem. Jak jest teraz? Chodzi mi o stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Dziekuję za odpowiedzi ! :)

Edyta

@jacenty może warto zachęcić kolegę do wyrażenia swojej opinii. Wiele osób, którym może i dobrze się pracuje tego nie robi a szkoda bo dla poszukujących pracy takie informacje są bardzo istotne.

Xyz

Cześć wszystkim potrzebuje konkretnych odpowiedzi których na tym forum niestety brak. Z doświadczenia wiem ze opinie z tego forum trzeba brać z lekkim przy rozwniem oka bo czasami odbiegają od prawdy. W chwili obecnej próbuje sie wyrwać ze swojej dotychczasowej pracy w której moim kierownikiem jest człowiek zachowujący sie jak rozkapryszone dziecko niemające szacunku do innych, powiedziałem w końcu dość. Na  OLX. Znalazłem ogłoszenie odnośnie pracy przedstawiciela handlowego na teren zachodniopomorski pomorski .podobno warunki atrakcyjne ale wiem z doświadczenia ze co dla jednego może być sufitem dla innego może być podłoga. Konkretnie potrzebuje informacji odnośnie zarobków i samochodu l W chwili obecnej podstawa moja wynosi 3000 plus auto Skoda octavia w pełni do użytku prywatnego. Będę wdzięczny za konkrety a nie pisanie odpowiedzi typu nie składaj bo lipa , bo rotacja . Dzięki ....

Spawacz 228
@Xyz

Mogę prosić jakikolwiek kontakt telefoniczny,bo jestem zainteresowany ofertą pracy, dzięki z góry arekg08@wp.pl

gość

Taki przedstawiciel handlowy ma oprócz stabilnego zatrudnienia jeszcze umowy o pracę, a skoro wynagrodzenie zaczyna się tutaj od 1600zł, to się wcale teraz nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne.

Gxx

nie rozumiem twojego postu... co Limba ma do do Geulincx? dla mnie to żadna ciekawostka...

Zostaw merytoryczną opinię o GEULINCX POLAND SP. Z O.O. - Szczecin

• Jak się pracuje w GEULINCX POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GEULINCX POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEULINCX POLAND SP. Z O.O.?

GEULINCX POLAND SP. Z O.O.
  • Wiatraczna 18
    72-004 Szczecin
  • NIP: 7773002074 KRS: 0000287301

GEULINCX POLAND SP. Z O.O.